Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kto jeszcze idzie na :drinks:

Opublikowano

Kto jeszcze idzie na :drinks:

chyba hornet pójdziemy sami- ale nie szkodzi masz jakiś bar u siebie na wsi u mnie jest na krzyżówce na nowym dworze bar ale tam wieje nudą chyba bliżej centrum trzeba.
Opublikowano

Kto jeszcze idzie na :drinks:

chyba hornet pójdziemy sami- ale nie szkodzi masz jakiś bar u siebie na wsi u mnie jest na krzyżówce na nowym dworze bar ale tam wieje nudą chyba bliżej centrum trzeba.

Ja siedzę na Hermanowskiej to przez tory sąsiady jesteśmy :gwizdanie:

U mnie nic nie ma. Może na włodkowice ? Nie mam kierowcy bo moja już piła. Chyba że dajemy sobie spokój.

Opublikowano
  • Autor

Gniady podstaw fure na shella :naughty: na trawniku , przodem do ronda . Bedzie co komentować i do wodopoju blisko :wink4: Stary sprawdzony sposób jak niema gdzie to w furze :good:

Opublikowano

No to z gniadym się ustawiliśmy. Jak coś to pisać na koma dowiecie się gdzie jesteśmy. 503-158-506

Nie ma co można na Was liczyć........... :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Jeszcze aktualne ? Moze podlece z kolegą, jesli bedziecie gdzies w furce :wink4: do Wro mam 30 km~~ +/-

Opublikowano

Jeszcze aktualne ? Moze podlece z kolegą, jesli bedziecie gdzies w furce :wink4: do Wro mam 30 km~~ +/-

Gdzieś na włodkowicach będziemy siedzieli

Opublikowano

kurcze, Panowie, ja też bym chciał! szkoda, że tak późno wyszło, bo jakbym wiedział wcześniej, to bym wcześniej wrócił... Myślę, że spotkamy się jeszcze nie raz, tylko tym razem, może jakieś jednodniowe wyprzedzenie?! :tongue4: Ale na spocie jutro jestem, o ile nic nie wypadnie. Masakrycznie mi przód trzeszczy ;/ ktoś wie, co to?! podejrzewam maglownicę (stary płyn od wspomagania) albo jakieś tulejki. Objawy? Głośny, metaliczny dźwięk zarówno podczas jazdy na wertepach (delikatna praca amortyzatorów), ale także na postoju, kiedy kręcę kołami, np przy postoju. Panowie, pomocy! Nie wiem, czy mogę jeździć, bo brzmi to coraz gorzej...

Opublikowano

aseneaebaem kkk scszczuraz jestesmy na balec t n dobry[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:53_________________________________________________To szczuraz pisal posta hahahah jutro pewnie bedzie beka ztego heheh

Opublikowano

aseneaebaem kkk scszczuraz jestesmy na balec t n dobry[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:53_________________________________________________To szczuraz pisal posta hahahah jutro pewnie bedzie beka ztego heheh

:polew:

szkoda, ze musielismy spadac tak szybko, ale i tak byo :good:

Dzisiaj ofc dziewiczy spot :decayed:

Hornet kiedy dotrze do Ciebie Twój ogólnopolski kabel do vag ? :) Chyba ze ktos bedzie mial swój, bo jestem holernie ciekawy co tam w trawie piszczy w mojej niuni i czy duzo namotane jest :cool1:

Opublikowano

aseneaebaem kkk scszczuraz jestesmy na balec t n dobry[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:53_________________________________________________To szczuraz pisal posta hahahah jutro pewnie bedzie beka ztego heheh

:polew:

szkoda, ze musielismy spadac tak szybko, ale i tak byo :good:

Dzisiaj ofc dziewiczy spot :decayed:

Hornet kiedy dotrze do Ciebie Twój ogólnopolski kabel do vag ? :) Chyba ze ktos bedzie mial swój, bo jestem holernie ciekawy co tam w trawie piszczy w mojej niuni i czy duzo namotane jest :cool1:

Kabel jest - gniady zabierz kabel. Pamiętacie o 0,7 ??

Opublikowano

No rejczel :wink4:

To jednak zyjecie :>

Opublikowano

No rejczel :wink4:

To jednak zyjecie :>

Żyjemy... czekam na odpowiedź gniadego.... zapakowany był do taxi i mam nadzieję, że śpi w domu a nie na przystanku bo mroźna noc dzisiaj była :kox:

Opublikowano

Żyjemy... czekam na odpowiedź gniadego.... zapakowany był do taxi i mam nadzieję, że śpi w domu a nie na przystanku bo mroźna noc dzisiaj była :kox:

Omajgat no to grubo :>

Gniady czekamy na przemówienie w tej sprawie :tongue4:

Opublikowano

k**wa ile ja tych piw wypiłem? :kwasny: No cześć!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ku***a ile ja tych piw wypiłem? :kwasny: No cześć!

mnie się pytasz ? Jak ja nie pamiętam :decayed:

Opublikowano

:polew:

to dzisiaj klin :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.