Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możesz być pewien, że za kołnierz nie będzie wylewał :decayed:

dziecku, czy sobie?!

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

możesz być pewien, że za kołnierz nie będzie wylewał :decayed:

dziecku, ?!

:OMG:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Szczurek może jutro jakieś piwo jebniemy bo w piątek wyjeżdzam - można jeszcze lipcowe zaliczyć.

Opublikowano
  • Autor

piwka i paciorka nigdy nie odmawiam :wink4: dzwoń wieczorem

Opublikowano

jak mam z kim juniora zostawić.

Z nim bym nie ogarnął :kox:

Co Ty gadasz, ja byłem z moim juniorem, sam zresztą widziałeś :)

Opublikowano

jak mam z kim juniora zostawić.

Z nim bym nie ogarnął :kox:

Co Ty gadasz, ja byłem z moim juniorem, sam zresztą widziałeś :)

Cicho bo Ty wziąłeś żone do pomocy :>
Opublikowano

Są dzieci i dzieci.

Średnia prędkość przelotowa mojego synka to 50 km/h :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Szczurek jak żona przyjedzie planowo to przed 22.00 będe dzwonił. :drinks:

Opublikowano
  • Autor

ok ok :good:

taka ciekawostka -> moje a4 tak wyglądało przedwczoraj 56dfedeb1bf6ad42m.jpg jeszcze tylko zderzak musze pomalować

a tak wczoraj :decayed:5d10893e923c326em.jpg 04282585c16558eam.jpg wreszcie użyłem tego doczepianego ustrojstwa które jeździło w pokrowcu od czasu zakupu :kox:

Opublikowano

Kilka dni temu fela mi się wygła :wallbash:

Wcześniej nie prostowałem nigdy żadnych felg i nie orientuje się w temacie... da się ją odratować jeszcze?

Zdj_cie0104.jpg

Zdj_cie0105.jpg

Opublikowano

:shocked:

coś Ty zrobił?!

myślę, że może być problem z prostowaniem. Aluminium może pęknąć, a na pewno nie będzie już takie sztywne w tym miejscu. Wg mnie

Opublikowano

:shocked:

coś Ty zrobił?!

myślę, że może być problem z prostowaniem. Aluminium może pęknąć, a na pewno nie będzie już takie sztywne w tym miejscu. Wg mnie

Dziura po kolana i jest efekt :disgust: ...nasze piękne drogi...

A jakiś dobry warsztat regenerujący felgi we Wrocku znajdę? Jak nie wyprostują to lipa...planowałem zmienić alu ale nie sądziłem że nastąpi to tak szybko :disgust:

Opublikowano

szukaj czarnych 17" :kox:

Opublikowano

szukaj czarnych 17" :kox:

Z fajnym rantem :naughty: ...ale mam nadzieje że wyprostują bo chciałem fundnąć sobie gwint...w innym przypadku gwint będzie musiał poczekać... ;(
Opublikowano

Kilka dni temu fela mi się wygła :wallbash:

Wcześniej nie prostowałem nigdy żadnych felg i nie orientuje się w temacie... da się ją odratować jeszcze?

Zdj_cie0104.jpg

Zdj_cie0105.jpg

Ja yebie :blink: :blink: Gdzie są takie dziury ??

NA moje oko to szukaj felg... nawet jak wyciągną to już konstrukcyjnie nie będzie to samo.... szkoda, żeby przy kolejnym takim uderzeniu pękła bo problemów i szkód może narobić więcej....

Opublikowano

Kilka dni temu fela mi się wygła :wallbash:

Wcześniej nie prostowałem nigdy żadnych felg i nie orientuje się w temacie... da się ją odratować jeszcze?

Zdj_cie0104.jpg

Zdj_cie0105.jpg

Ja yebie :blink: :blink: Gdzie są takie dziury ??

NA moje oko to szukaj felg... nawet jak wyciągną to już konstrukcyjnie nie będzie to samo.... szkoda, żeby przy kolejnym takim uderzeniu pękła bo problemów i szkód może narobić więcej....

Widawa-Wrocław... dziura jak hooj... dzisiaj przejeżdżałem to zamiast ją załatać to po prostu postawili słupki żeby ją omijać... :disgust: ale przynajmniej już wiadomo że ona tam jest... Teraz żałuje tylko że nie było policji...może mógłbym walczyć o jakieś odszkodowanie (nie ma znaków o uszkodzonej nawierzchni)
Opublikowano

Nie wiesz jak się robi,..... jedź gdzie jest dziura. Wypiardol te slupki zrób fonem kilka zdjęć i na policję. Niech zarządca drogi płaci odszkodowanie.

Opublikowano

Na Tęczowej jest jeden z lepszych we Wro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.