Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie ma ktos z was jakies wejscie w ASO ? potrzebuje zalatwic ;rzebieg serwisu swojego auta , rok temu bylem w aso w czestochowie z kolega i dam bez problemu pokazali co i jak jednak z racji przeprowadzki nie mieli mozliwosci wydruku dzisiaj dzwonie do czestochowy, karkonoska i nic nie powiedzia , za taki wydruk rzecz jasna zaplace jak bedzie trzeba i ile bedzie trzeba

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, lecimy na http://pikniklotniczy.pl/8mpl/ ? :kox: :kox:

Opublikowano

Pany, lecimy na http://pikniklotniczy.pl/8mpl/ ? :kox: :kox:

Lipa :thumbdown:

Opublikowano

no i wyszło a to, że sam nie mogę jechać :disgust:

w piątek przeprowadzka

Opublikowano

Pany! Ustawiamy sie jutro kolo godz 20, gdzies na spota ?

Opublikowano

Pany! Ustawiamy sie jutro kolo godz 20, gdzies na spota ?

Możemy

Opublikowano

Pany! Ustawiamy sie jutro kolo godz 20, gdzies na spota ?

Mi by też pasowało :-)

Gniady, byłbyś?

Opublikowano

Piszczcie gdzie :cool1:

Opublikowano

pod MM najlepiej :) albo na jakieś jedzenie można skoczyć.

Opublikowano

pod MM najlepiej :) albo na jakieś jedzenie można skoczyć.

MM- MacDonalds ? Jak tak, to w ktorym miejscu :rolleyes:

Opublikowano

pod MM najlepiej :) albo na jakieś jedzenie można skoczyć.

MM- MacDonalds ? Jak tak, to w ktorym miejscu :rolleyes:

Wszystko tylko nie Mac.... toż to syf nad syfy.

Opublikowano

pod MM najlepiej :) albo na jakieś jedzenie można skoczyć.

MM- MacDonalds ? Jak tak, to w ktorym miejscu :rolleyes:

Wszystko tylko nie Mac.... toż to syf nad syfy.

http://dociekliwi.pl/

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W doooope mogą sobie tą kampanię wsadzić :decayed:

Kiedyś zadzwoniła do mnie dziewczynka i spytała czy wezmę udział w ankiecie odnośnie Mac-a. To był mój jeden z kilku błędów życiowych.... 30 min na telefonie i gadanie o d*pie marynie. :decayed::polew:

Opublikowano

Pany! Ustawiamy sie jutro kolo godz 20, gdzies na spota ?

Mi by też pasowało :-)

Gniady, byłbyś?

Dla mnie godzina nie bardzo .[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 22:21_________________________________________________Dla mnie najlepsza opcja to umówić sie w sobote wieczorem na browar -jeżdzi pięcdziesiąt audi z ramkami klubowymi we wrocławiu a ponad czterdzieści nigdy nie była na spocie ,nie czytać forum do poduszki tylko umawiać się na piwo żeby na luzie spędzić czas i nie pier**lić że się nie ma czasu bo niektórzy mają go mało a się spotykają-pozdrawiam kolegów i tych których jeszcze nie znam.
Opublikowano

Dobrze gada. Ja nie raz widziałem A4 z ramkami a kierownika na spocie nie :thumbdown: Jak będzie coś im potrzebne to znajdą nas.....np VAG :decayed:

Opublikowano

Dobrze gada. Ja nie raz widziałem A4 z ramkami a kierownika na spocie nie :thumbdown: Jak będzie coś im potrzebne to znajdą nas.....np VAG :decayed:

no właśnie... :-))

Opublikowano

to sie skasuje odpowiednio :decayed:

Opublikowano

to sie skasuje odpowiednio :decayed:

3 skany i już brygada ma na wyjście weekendowe :naughty: Młodzi pojawili się raz ... vag był podpięty i do tej pory słuch o nich zaginął.....

Gniady

Potrzebuję adresy sklepów dla kobiet w ciąży... jak Twoja Pani może coś polecić do daj cynk.

Opublikowano

to sie skasuje odpowiednio :decayed:

3 skany i już brygada ma na wyjście weekendowe :naughty: Młodzi pojawili się raz ... vag był podpięty i do tej pory słuch o nich zaginął.....

Gniady

Potrzebuję adresy sklepów dla kobiet w ciąży... jak Twoja Pani może coś polecić do daj cynk.

Zagadam wieczorem-w sumie najważniejsze są spodnie jeansy mają powszywane takie trójkątne gumy po bokach reszta szmatów się rozciąga pod naporem rosnacego pędraka. :good:
Opublikowano

moja się zaopatrywała w happymum,( w arkadach gdzieś na zerowym poziomie przy którymś wejściu jeśli dobrze pamiętam, w google też wpisz ) i w każdym H&M są jakieś ciuchy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.