Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:polew: ja też :gwizdanie: właśnie się podniosłem ...[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 11:39_________________________________________________Wojtas widze że wrzuciłeś wszystko w zwijak i audi pomniejszyłeś :naughty:

Ja właśnie skończyłem wymieniać tylne lampy i usunąłem znaczki z tylnej klapy zostawiłem tylko 1.8T :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szczurek ,kupiles te lampy co to tutaj ktoś sprzedawał ? :cool1:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

szczurek ,kupiles te lampy co to tutaj ktoś sprzedawał ? :cool1:

Tak będę je jeszcze rezał pod siebie żeby nie wyglądały jak dziesiątki innych z allegro :naughty: Depo to syf dolne listewki nie dolegają jak w oryginale :disgust:

Opublikowano
:papa:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 13:05_________________________________________________Panowie, ma ktoś pożyczyć prostownik? Mój zaginął w akcji... :confused4:
Opublikowano
  • Autor

podjedz to Ci pożyczę będę w domu ok 0:30 [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 17:09_________________________________________________to jeszcze dla kuraka przed nocną nauką :naughty:

75f07be13d05b154dade88d0f70fac06.png?1326662989

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

Heloł :siema:

Opublikowano

to jeszcze dla kuraka przed nocną nauką :naughty:

75f07be13d05b154dade88d0f70fac06.png?1326662989

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

reszta chyba pomarła :thumbdown:

Opublikowano

Pytałem w battalionie ale zapytam również tutaj... Jak wam się widzi ta felga do avanta? :mysli:

1766149702_1.jpg

Opublikowano
  • Autor

zmienić kolor środka na grafit i tłustostan jak się patrzy :naughty:

Opublikowano

Ja żyje panowie. Mi się ta felga widzi, ale nie na moim avancie - na czyimś jak najbardziej :good:

Opublikowano

Siema

jak dwa posty wyżej.

środek w grafit i będzie :good:

Pozdro

Opublikowano

no to biore :wink4: mam za grosze to na wiosne bedzie jak ulal :naughty:

Opublikowano

Siema Panowie.

Daje znaki życia po długiej przerwie od forum.

Zaczęły się problemy z autem to od razu powrót do forum :tongue4: to tak jakby "Jak trwoga to do Boga" :rolleyes:

Co do felg to zmień ten czerwony na obojętnie jaki byle nie róźowy i biały :wink4:

Opublikowano

Spartan_wroc ... ładne ,ładne :) a co to za model ? masz jakieś dane ? :przebiegly:

aaa,widziałem twoją furę ostatnio...hmm we wtorek chyba. Jechałeś trzebnicką około 15:50 :hi:

Będąc w temacie...Ktoś ma pojęcie,co to za felgi ? :cool1:

http://imageshack.us/photo/my-images/689/888339513134461248b8320.jpg/

Opublikowano
  • Autor

Zielone :naughty:

Waldek wisko wymieniłeś że sie już za felgami rozglądasz ?

Opublikowano

Spartan_wroc ... ładne ,ładne :) a co to za model ? masz jakieś dane ? :przebiegly:

aaa,widziałem twoją furę ostatnio...hmm we wtorek chyba. Jechałeś trzebnicką około 15:50 :hi:

Będąc w temacie...Ktoś ma pojęcie,co to za felgi ? :cool1:

http://imageshack.us/photo/my-images/689/888339513134461248b8320.jpg/

wiem że RH...modelu nie znam konkretnie...

a na trzebnickiej bardzo mozliwe a raczej pewne ze to ja :wink4: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________A ta zielona felga to VOLK Racing Takata Green :good:

Opublikowano

Chłopaki macie może VAGa i mógłbym podjechać? Zaświeciło mi sie "check engine" na żółto i z tego co wyczytałem to prawdopodobnie jakaś cewka zapłonowa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.