Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeździć tak bez celu to nie mam czasu. Żona drze się na mnie jak do lidla 300 m chce jechać samochodem :P i jak tutaj wszystkim dogodzić.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hahahahaha, no to ładnie. Ja 300m to na piechotę właśnie chodziłem, a na żonę się darłem, że jeździła samochodem. Leniwa pipa :kox:

Opublikowano

:wink:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

dzień dobry

Opublikowano

dobry ja mam te wachacze master już drugi rok i nic jeszcze nie padło tylko końcówki drążków zostawiłem oryginalne.Natomiast co do gwarancji to możesz zapomnieć gwarancja obejmuje wachacze ale jak są montowane w serwisie a tam za montaż zapłacisz z 1000 zł takzę ja zamontowałem sobie sam i spokój i w ***** mam tą gwarancje

Opublikowano

świetnie, byłem dzisiaj w skp i dowiedziałem się, że osłona przegubu jest pęknięta.

Gdzie mogę wymienić te wahacze i od razu przegub? Polecacie jakiś warsztat, który porzadnie to zrobi, aby po jakimś czasie nie okazało się, że źle zamontowane ?

Opublikowano
  • Autor
gwarancja obejmuje wachacze ale jak są montowane w serwisie a tam za montaż zapłacisz z 1000 zł takzę ja zamontowałem sobie sam i spokój i w ***** mam tą gwarancje

Teraz już nawet na naprawy nowych aut nie trzeba latać do aso żeby gwarancji nie stracić. Myślę że faktura z warsztatu załatwiła by sprawę.

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

01032012214707-fc193d6307e1c7a4d3ffb8e8f08828c7.png

Opublikowano

szczuraz jak tam ta odma znalazłeś coś bo masakra dusi go już od 2000

Opublikowano

co blow off nie działa :D

Opublikowano

działa kolego tylko ta mała odma nad filtrem się rozpadła i jest zaślepiona

Opublikowano

"Nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka..." :brzydkibanan::drunk::drunk::drunk::cygaro::banan2:

Opublikowano
działa kolego tylko ta mała odma nad filtrem się rozpadła i jest zaślepiona

Teraz wieksze ciśnienie i przepływ powietrza rozpycha wszystkie małe dziurki :D

Opublikowano
szczuraz jak tam ta odma znalazłeś coś bo masakra dusi go już od 2000

Dalej padlina ?

Opublikowano
"Nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka..." :brzydkibanan::drunk::drunk::drunk::cygaro::banan2:

To się nazywa wesoły człowiek :drinks:

Opublikowano

To, że się dostaje od życia kopa w d*pę, nie oznacza od razu, że trzeba się załamywać i wieszać ;) ktoś chętny na szklaneczkę przez skype'a? :D

Opublikowano
To, że się dostaje od życia kopa w d*pę, nie oznacza od razu, że trzeba się załamywać i wieszać ;) ktoś chętny na szklaneczkę przez skype'a? :D

Z miłą chęcią ale ja już do porodu nic nie pije bo nie wiem kiedy będę musiał jechać... obstawiam przyszły tydzień :kox:

Opublikowano

Aaaaaa no faktycznie, Tobie ma się wykluć na dniach :) przedwczesne gratulacje, jak tylko się wykluje, to dawaj znać natychmiast :)

Opublikowano

Oczywiście...

Opublikowano
To, że się dostaje od życia kopa w d*pę, nie oznacza od razu, że trzeba się załamywać i wieszać ;)

A ja wcale tak nie twierdze :gicior:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.