Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: mnie też dzisiaj nie ma, nie ruszam się z łóżka :(
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Znalazłem jeszcze plandekę na auto... nie potrzebuje ktoś?

Na avanta za mały ale na sedana by posował... rozmiar L: 175x480x120cm (szer. x dł. x wys.)

Opublikowano

Cześć

Opublikowano
siema :P

Widzę kolega z Puław ?? Ja pochodzę z Dęblina :banan:

---------- Post added at 13:16 ---------- Previous post was at 13:15 ----------

Kto dzisiaj przytoczy d*pę na spota ?

Opublikowano
  • Autor

ja się przytoczę bo mam odebrać lustro od Spartana. Jarzeniówkę kupiłem wczoraj wieczorem w castoramie. Rozmawiałem wczoraj z Gniadym i piwko w dobrej pizzy jest planowane na przyszłą sobotę Na bank bedzie Gniady+Ula, Krystian+Kamila, Ja + Ewa. Ktoś się jeszcze pisze ?

Opublikowano

Ja może będe dziś ale nie obiecuje.

Opublikowano

Ja będę... w końcu :gicior:

Opublikowano
ja się przytoczę bo mam odebrać lustro od Spartana. Jarzeniówkę kupiłem wczoraj wieczorem w castoramie. Rozmawiałem wczoraj z Gniadym i piwko w dobrej pizzy jest planowane na przyszłą sobotę Na bank bedzie Gniady+Ula, Krystian+Kamila, Ja + Ewa. Ktoś się jeszcze pisze ?

Ja nie pije... czuwam do narodzin :naughty: Jak się urodzi to sobie odbiję.

Opublikowano

Ja pokaże się dopiero, jak założę setup na lato :D

Opublikowano

Hornet, tak jestem z Puław (chodzilem do LO) a pochodze z Wilkowa, pod Kazimierzem (co nas zalalo) a w Dęblinie byłem niedawno ;) to widze ziomala we Wrocławiu! :D

Opublikowano
Hornet, tak jestem z Puław (chodzilem do LO) a pochodze z Wilkowa, pod Kazimierzem (co nas zalalo) a w Dęblinie byłem niedawno ;) to widze ziomala we Wrocławiu! :D

Ja w Dęblinie urzędowałem a do Wrocka przybyłem za żonką :thumbup1: To jak będziesz leciał do domu to daj znać tak samo jak ja będę śmigał... zawsze to opcja przewozu czegoś będzie:thumbup1:

Opublikowano

no mnie do Wroclawia przyciagnela akurat szkola:suicide_anim: do domu mam zamiar jechać w przyszly weekend, razem z kumplem to jakbys mial jakas torbe (niezbyt wielka) albo bagaz do przewiezienia mozesz dac ;)

hornet PW

Opublikowano
  • Autor

uważaj na Horneta załaduje Ci 10 kilo kokainy i wyśle z kursem do ruskich :polew:

Opublikowano
uważaj na Horneta załaduje Ci 10 kilo kokainy i wyśle z kursem do ruskich :polew:

spokojnie damy rade ;) szczuraz, masz w podpisie 'napedzany chmielem (...)' to moze chcesz by Ci przywiezc tego troche?:P moze jakis znajomy ma troche suszu :P (moja gmina produkowala ~30% zapotrzebowania chmielu na Polske)

Opublikowano
uważaj na Horneta załaduje Ci 10 kilo kokainy i wyśle z kursem do ruskich :polew:

kox inaczej przerzucamy :naughty: Do Ruskich sam mogę jechać... jeszcze się z nimi napiję:kox:

Opublikowano
  • Autor
uważaj na Horneta załaduje Ci 10 kilo kokainy i wyśle z kursem do ruskich :polew:

spokojnie damy rade ;) szczuraz, masz w podpisie 'napedzany chmielem (...)' to moze chcesz by Ci przywiezc tego troche?:P moze jakis znajomy ma troche suszu :P (moja gmina produkowala ~30% zapotrzebowania chmielu na Polske)

Generalnie to jestem napędzany gazowanym wywarem z chmielu :naughty: o kofeinie i tytoniu nie wspomnę.

Opublikowano

Dojechali? :witch:

Opublikowano

Ta:a4fan::a4fan:

Opublikowano

cos krotko trwal ten Wasz spot ;)

Hornet, przepraszam, ale istnieje duze prawdopodobienstwo, ze nie bede w stanie nic przewiezc, bo powrot stoi pod znakiem zapytania....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.