Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qrczak, zbieraj materiał, ekipa z forum (mysle za krate piwa - na glowe?) zrobi drewutnie! :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokladnie, miec material, krata piwa i jest taka drewutnia, ze jeszcze impreze w niej bedziesz robil. Generalnie zalezy czy chcesz typowa drewutnie tylko na pare sztuk drewka czy chcesz tez tam narzedzia tryzmac, panne stukac, no mozliwosci jest wiele, czy duza, czy mala, czy gdzies wkomponowana na wymiar... To tak jakby w salonie nowe auto kupowal ;)

Opublikowano
  • Autor

a może po prostu chciał mieć gdzie wsadzić ławkę żeby zrobić grilla :grin:

Opublikowano

:siema:

19 kwietnia jade do Bielska-Białej mogę kogoś/coś zabrać....

Opublikowano

Gdyby ktoś miał kurs do Świebodzina, bądź Nowej Soli, to dałbym zarobić :)

Opublikowano

Nowa audiola w parafii :decayed:11111ghf.jpg

Opublikowano

wygląda bardzo fajnie :thumbup1:

Opublikowano

myślę, że taka robiona ręcznie, będzie najlepsza, bo i sam się trochę pobawię i będzie idealnie na wymiar i będzie dokładnie taka, jaką potrzeba. Tylko, ma ktoś z Was doświadczenie w zabawie drewnem?! :whistling:

Opublikowano
myślę, że taka robiona ręcznie, będzie najlepsza, bo i sam się trochę pobawię i będzie idealnie na wymiar i będzie dokładnie taka, jaką potrzeba. Tylko, ma ktoś z Was doświadczenie w zabawie drewnem?! :whistling:

Tak mam, ale w kraju mam problem z jakimikolwiek maszynami.

Opublikowano

siema Ziomale z DulnegoŚlunska :) jestem u rodziców na urlopie i moje "nigdy nie psujące się audi" złapało zadyszkę a swojego VAGa zostawiłem w domu :( ma ktoś z Was czas aby udostępnić swój sprzęcik na kilkanaście minut? najlepiej jak najszybciej (czwartek) ?

Opublikowano
siema Ziomale z DulnegoŚlunska :) jestem u rodziców na urlopie i moje "nigdy nie psujące się audi" złapało zadyszkę a swojego VAGa zostawiłem w domu :( ma ktoś z Was czas aby udostępnić swój sprzęcik na kilkanaście minut? najlepiej jak najszybciej (czwartek) ?

Siema. Dawno się nie widzieliśmy... ostatni raz na torwarze ? hehehe jutro zarypany jestem na amen. Wrzuć mi pw koma to jak będę miał czas to zadzwonię do Ciebie i podjadę.

Opublikowano
  • Autor
siema Ziomale z DulnegoŚlunska :) ma ktoś z Was czas aby udostępnić swój sprzęcik na kilkanaście minut? najlepiej jak najszybciej (czwartek) ?

gdyby coś jestem jutro dostępny od 15:00 nr masz w pierwszym poście rozumiem że masz b5 bo b6 mój archaiczny sprzęt może nie ruszyć

:)

Opublikowano

Z tego co pamiętam to jest A6 allroad :naughty:

Opublikowano
  • Autor

spróbować można kody błędów pewnie wyczyta:decayed:

Opublikowano

Gdyby nie zadziałało, spróbujcie metodą Oplowską:grin:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Gdyby nie zadziałało, spróbujcie metodą Oplowską:grin:

tzn jak?! :eusathink:

Opublikowano

:siema:

Panowie jakby ktoś tam miał jakiegoś hardkorowego koksa to mam info :decayed:

Są mistrzostwa w wyciskaniu leżąc, 14 kwietnia, ul.Trzebnicka 33 tel. 329 03 75

Zapisy w dniu zawodów 10:00-10:45, start o 11:00. Wstęp wolny.

Nagrody pewnie standard, jakieś drobne sianko i suple.

Opublikowano
Gdyby nie zadziałało, spróbujcie metodą Oplowską:grin:

tzn jak?! :eusathink:

Tak jak w polonezie. Na spinacz :decayed:

Opublikowano
Gdyby nie zadziałało, spróbujcie metodą Oplowską:grin:

tzn jak?! :eusathink:

Tak jak w polonezie. Na spinacz :decayed:

a dokładniej? może nie będę musiał kupować VAGA:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.