Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wink:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Azev'y sprzedne... teraz na a6 będą jeździć :decayed:

Opublikowano

A mój US dostanie na dupsko małe co nieco :decayed:

ada7d1046778b9fe.jpg

Opublikowano

Kaju skąd masz takie cuś? :naughty: Zmotaj mi też :naughty:

Opublikowano

Kupiłem na forum pare minut po ukazaniu ogłoszenia :naughty:

Opublikowano

Łeee...myślałem, że gdzieś masz dostęp do wycinarki :wink:

Opublikowano

O tutaj Arku:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232697-emblemat-DOPE&p=2808700#post2808700

:naughty:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

Dowiedziałem się, że swego czasu szła na forum jakaś masówka tego... Ale już chyba nie idzie :wink:

Opublikowano
Gobi czym się zajmujesz jeśli można wiedzieć?

Nelson, a co felgi Ci zgineły?:wink:

Niekoniecznie, znajomości to podstawa:wink:

Nelson widziany jakoś 30 min temu przy Damrota/Daszyńskiego. Pozdrófffki :wink:

Ja Ciebie nie widziałem, pewnie byłem zajęty lansem:grin:

Maciek jakiś deep throat napisał do mnie na gg:dancing:

Opublikowano
byłem zajęty lansem:grin:

Nic nowego :decayed:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Maciek jakiś deep throat napisał do mnie na gg:dancing:

NA BANK KALESONO :kox:

Opublikowano

śpio?!

Opublikowano
  • Autor
pewnie byłem zajęty lansem

zajmij się ogarnianiem kontraktu cobyśmy w dobrobycie żyli :wink:

Maciek jakiś deep throat napisał do mnie na gg

atakował mnie na PW jak byłem w pracy ale że go lubię to mu odpisałem :grin: służbowo oczywiście

---------- Post dopisany at 01:51 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ----------

kurak daj mi dane do przelewu

Opublikowano

Nelson : cale zycie w badylach :D mama wlasny sklep ma, i ja tez jakos w tym poszedlem. Narazie nie wlasny,ale czas przyjdzie :)

a czemu pytasz? Z kleczkowskiej jestes?

zna ktos tania myjnie w srodmiesciu? Bo juz mnie ten brudas dobija ;x

Opublikowano

Kupiłem dzisiaj autosol do alu :decayed: w sobotę polerka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

il;e płaciłeś ? Jakbym wiedział to i dla mnie byś kupił

Opublikowano

15zł/tubkę w motipie... Jutro mogę Ci kupić :wink:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Maćku Ty do polerowania rantów zmotałeś jakąś maszynkę czy ręcznie? :decayed:

Bo ja tak myślę, myślę i myślę i nie wiem... chociaż do rantów jakiś sprzęt by się przydał bo resztę mojej felgi da się ogarnąć tylko ręcznie :facepalm:

Opublikowano

chlopaki,mozna odkrecic rant felgi .jak kolko jest na aucie? Czy trzeba sciagac?

Opublikowano

chyba trzeba ściągać...

Opublikowano

Jakby ktoś chciał to mam radyjko president harry II + antene president florida + przedluzke 3m do anteny, do sprzedania, stan bdb, malo uzywane, 500 zl komplet.

Opublikowano
  • Autor
chlopaki,mozna odkrecic rant felgi .jak kolko jest na aucie? Czy trzeba sciagac?

trzeba ściągać bo jest dodatkowo klejony żeby nie puszczał powietrza

Maćku Ty do polerowania rantów zmotałeś jakąś maszynkę czy ręcznie?

niestety ręcznie :decayed:

Opublikowano

Jutro będę w motipie, wziąć Ci ten autosol?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.