Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chętnie ,daj znać tylko :banan:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
No a nie chciałbyś wejść w coś takiego jeszcze raz?

Nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki. Miałem swoje powody żeby zrezygnować. Wrócić mogę co najwyżej do lakierowania jak wystawię sobie garaż na tyle ogrodu. Konstrukcję już mam tylko teraz mam inne wydatki :kwasny:

Sprowadźcie mi a6 c5 1.8TQ sedan.:decayed:

To już za stare. Mój kolega zajmuje się teraz toyotami powyżej 2010 roku albo tłuściochami typu MB W204, W211, W212 Ew. busy.

Opublikowano

Sedan audi to tylko A8D3... Ale to przyszły rok najwcześniej. A co do lakierowania, no to się odezwij na gg :)

Opublikowano

pora spać.....

Opublikowano
pora spać.....

pier**lisz jak Antoś. Zaraz Ci sie mały do karmienia obudzi, opłaca Ci się kłaść? Jak w ogóle się chowa? Wszystko spoko z tym serduszkiem? Mój też to ma, zrasta się prawidłowo :)

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

pora spać.....

pier**lisz jak Antoś. Zaraz Ci sie mały do karmienia obudzi, opłaca Ci się kłaść? Jak w ogóle się chowa? Wszystko spoko z tym serduszkiem? Mój też to ma, zrasta się prawidłowo :)

Opublikowano
Przejechałem się dzisiaj afn'em wykręconym na 180ps... to jest to czego mi potrzeba :kox:

Arek dogadujemy się?

:jerk:

Opublikowano

Aaa, to Twoim się przejechał? :decayed:

Opublikowano
pora spać.....

pier**lisz jak Antoś. Zaraz Ci sie mały do karmienia obudzi, opłaca Ci się kłaść? Jak w ogóle się chowa? Wszystko spoko z tym serduszkiem? Mój też to ma, zrasta się prawidłowo :)

)

zarasta się. Następna kontrola za 2 miesiące.. właśnie doi cyca :decayed:

Opublikowano

No widzisz, a Ty chciałeś iść spać, obudziłby Cie i tak i tak, a sen przerywany to jak stosunek... Najgorszy jaki może być... :polew:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Panowie moje bixy czarne do oddania. Robione przez gwertego, przetwornice, żarniki, silniczki - wszystko sprawne. Lewa lampa nie ma dolnego uchwytu i przydałaby się skromna polerka. Za 600 oddam z dowozem do Wrocławia, albo 600 + KW. Zabierać, zabierać.

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Panowie moje bixy czarne do oddania. Robione przez gwertego, przetwornice, żarniki, silniczki - wszystko sprawne. Lewa lampa nie ma dolnego uchwytu i przydałaby się skromna polerka. Za 600 oddam z dowozem do Wrocławia, albo 600 + KW. Zabierać, zabierać.

Opublikowano
Przejechałem się dzisiaj afn'em wykręconym na 180ps... to jest to czego mi potrzeba :kox:

Arek dogadujemy się?

:jerk:

Na razie nie czas na zmianę auta :wink:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Aaa, to Twoim się przejechał? :decayed:

Nie, nie jego :decayed: u mnie jeździ takowy sedan b5 :naughty: ...zresztą niedługo też na sprzedaż :wink:

Opublikowano
  • Autor

Arek łap te lampy. Czarny bix w połączeniu z Twoim kolorem budy będzie mega kox :slina::naughty:

Opublikowano
Arek łap te lampy. Czarny bix w połączeniu z Twoim kolorem budy będzie mega kox :slina::naughty:

właśnie planuje czarne bixy ale to nie teraz...nie stać mnie w tym miesiącu :whistling:

Opublikowano

cholera,mnie też :decayed: a fajnie by było te ringi wyebać :banan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Arek łap te lampy. Czarny bix w połączeniu z Twoim kolorem budy będzie mega kox :slina::naughty:

właśnie planuje czarne bixy ale to nie teraz...nie stać mnie w tym miesiącu :whistling:

weź z zapłacisz w przyszłym miesiącu... przecież nie uciekniesz z lampami :grin: kwestia dogadania się.

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

Opublikowano
Arek łap te lampy. Czarny bix w połączeniu z Twoim kolorem budy będzie mega kox :slina::naughty:

właśnie planuje czarne bixy ale to nie teraz...nie stać mnie w tym miesiącu :whistling:

weź z zapłacisz w przyszłym miesiącu... przecież nie uciekniesz z lampami :grin: kwestia dogadania się.

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

Też jakieś wyjście...ale nie lubię wydawać pieniędzy których jeszcze nie zarobiłem :wink:

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj pracująca sobota

Opublikowano

Witam :hi:dziś żona wyprała tapicerki w audiczkach i koniec na dziś pracy

Opublikowano

Jak by się prezentowało gdybym znaczek prysnął w kolor nadwozia? :eusathink:

Opublikowano
Jak by się prezentowało gdybym znaczek prysnął w kolor nadwozia? :eusathink:

o tak :decayed:

be91574f9e89dd6c.jpg

daj jakieś lepsze foto to Ci ogarnę :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.