Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aero mi robiły hujnie z patatajnią na szybie, założyłem bosche - raaaaaaajjj

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam valeo 2 rok i super :decayed:

Opublikowano

Moje bosche też ponad rok już zbierają.

Opublikowano
Ja bym musial ramiona zmienić na te areo a nie chce mi sie z tym bawic:facepalm:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

człowieku zapytaj czy one są ori aero czy normalne uchwyty to się dowiesz a nie się rozczulasz.... te są na normalne uchwyty. Do aero nie podejdą

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Ja łyknę bo i tak po zimie polecą do kosza... za tą cenę phiii. Teraz kupiłem jakieś pióra za 40zł za sztukę i qpa totalna.

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

Dopisywać się do listy. Napiszę do ziomka ile przesyłka za liczbę kompletów i działamy.

1. Hornet

Opublikowano

to wez qwa dla mnie jeden kompel!!:polew:

Opublikowano
to wez qwa dla mnie jeden kompel!!:polew:

Oddam ci moje stare z pół ceny :grin:

Opublikowano

siemka, jako nowy przyjeżdżam w niedzielę, jeżeli się coś odbędzie pod most się pospotować, mam nadzieję, że nie pierwszy i ostatni :a4fan:

Opublikowano
siemka, jako nowy przyjeżdżam w niedzielę, jeżeli się coś odbędzie pod most się pospotować, mam nadzieję, że nie pierwszy i ostatni :a4fan:

Zapraszamy.:wink:

Opublikowano

Dobra skoro nikt się nie dopisał do listy to zamawiam tylko dla siebie. :facepalm:

Opublikowano

Hornet ja wezmę 4 sztuki, poszło PW.

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Wycieraczki:

1. Hornet

2. DudsA4 4x 530mm.

Opublikowano

Jak przestanie padać to pójdę pomierzyć swoje.

Wycieraczki:

1. Hornet -28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

2. DudsA4 4x 530mm. - 28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

Opublikowano
  • Autor

+ 2 sztuki dla mnie a jak przestanie padać to też pomiarów dokonam :wink:

Opublikowano
Dobra skoro nikt się nie dopisał do listy to zamawiam tylko dla siebie. :facepalm:

Przeciez Ci pisałem żebyś mi zamówił a jaka długość to nie wiem i nie mam jak zmierzyć bo auto u lakiernika stoi.

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Zaraz w etce znajde.

Opublikowano
Dobra skoro nikt się nie dopisał do listy to zamawiam tylko dla siebie. :facepalm:

Przeciez Ci pisałem żebyś mi zamówił a jaka długość to nie wiem i nie mam jak zmierzyć bo auto u lakiernika stoi.

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Zaraz w etce znajde.

Ty już lepiej nie szukaj wymiarów na sieci.. bo będzie tak samo jak z wagą :grin:

Dopisywać się do listy. Tylko tak zamówię bo nie chce mi się ogarniać każdego pojedynczo bo wiem jak to się kończy.... burdelem.

Opublikowano

2x530mm dla mnie poprosze.

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Wycieraczki:

1. Hornet -28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

2. DudsA4 4x 530mm. - 28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

3. emay 2x 530mm - 28 zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

Opublikowano
  • Autor
2. DudsA4 4x 530mm. - 28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

w tym przypadku i koszt 2 wycieraczek byłby rozbity na zamawiających :grin::whistling:

Opublikowano
2. DudsA4 4x 530mm. - 28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

w tym przypadku i koszt 2 wycieraczek byłby rozbity na zamawiających :grin::whistling:

o, Hornet, widzę, że mi zrobiłeś promocję :grin::grin:

Opublikowano
2. DudsA4 4x 530mm. - 28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

w tym przypadku i koszt 2 wycieraczek byłby rozbity na zamawiających :grin::whistling:

o, Hornet, widzę, że mi zrobiłeś promocję :grin::grin:

aaa jebłem się ale bądź spokojny przy przelewie już sprawdzę dokładnie :polew:

Opublikowano

Wycieraczki:

1. Hornet -28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

2. DudsA4 4x 530mm. - 28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

3. emay 2x 530mm - 28 zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

4. clinque 2x530 28zł + KW rozbity na zamawiających

Opublikowano

Już wiadomo, że koszt za paczkę będzie 19,01

Czekamy może jeszcze ktoś się dopisze

Wycieraczki:

1. Hornet -28zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

2. DudsA4 4x 530mm. - 56zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

3. emay 2x 530mm - 28 zł + koszt wysyłki rozbity na zamawiających

4. clinque 2x530 28zł + KW rozbity na zamawiających

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.