Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaju ja dostałem za zwłokę z zapłaceniem podatku w US za Audi 150zł "mandatu" :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

wrzucaj foty :jerk:

Przedstawiam moją "nową" pannę... :whistling: Jeszcze trochę nie okrzesana i zaniedbana... ale to kwestia czasu, wizja już jest :kox:

DSC02555.jpg

DSC02556.jpg

Garaż zayebany gratami, ledwo się dopchałem do niej :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Naked :naughty: do wiosny masz czas na poskładanie to silnik i heble rób dokładnie.

No ja na razie 2,5 roku mam spokój, zobaczymy co dalej

jakbyś przed złożeniem pitu zapłacił to pomimo roku nic by nie doliczyli. Ja za auta zawsze płaciłem pod koniec roku. Chyba że masz fure z komisu i fakturę vat marża to masz spokój.

Opublikowano
Naked :naughty: do wiosny masz czas na poskładanie to silnik i heble rób dokładnie.

Wszystkie plastiki są i będą założone oprócz czachy :wink:

Dzisiaj zawiozłem je do lakiernika... baczur prawdopodobnie będzie w carbonie (hydro), reszta czarny półmat (na to sticery monster energy :naughty:). Nawet zdążyłem naładować aku, wymienić świecę, oliwę i klocki... za tydzień wymiana napędu na złotego did'a :kox:

Jutro jak pogoda pozwoli, przepalanie :kox: coś czuję, że guma skończy swój żywot :whistling::kox:

Opublikowano
Naked :naughty: do wiosny masz czas na poskładanie to silnik i heble rób dokładnie.
No ja na razie 2,5 roku mam spokój, zobaczymy co dalej

jakbyś przed złożeniem pitu zapłacił to pomimo roku nic by nie doliczyli. Ja za auta zawsze płaciłem pod koniec roku. Chyba że masz fure z komisu i fakturę vat marża to masz spokój.

Ja totalnie nic nie składałem w US, nawet u tych skurwieli nie byłem, tzn byłem po zaświadczenie o zarobkach, bo młoda do szkoły potrzebowała i do mopsu, żeby na dzieciaki coś tam na waciki pociągnąć od tego smutnego jak piz*a państwa. Mandaty co chwilę jakieś miałem, bo nie płaciłem, to mi po prostu z odliczenia ucinali. Odkąd zacząłem robić, to tam zawsze około 1,5-2k miałem wyjściowy zwrot, z całego roku mi ucinali mandaty to i tak zawsze koło klocka było zwrotu. Może gdzieś po drodze sobie to odliczyli, a jak nie, to h*j im w d*pę. Auto kupiłem prywatnie, jakoś mam uprzedzenie do handlarzy w mojej okolicy - po prostu za dobrze ich znam :whistling:

Opublikowano

Ja juz nie mam B5 od wtorku :drunk: Pojechała na śląsk :kox:

Opublikowano

siema wczoraj pierwszy raz od iluś lat byłem u mechanika gdyż wszystko sobie robie sam ale że nie posiadam klucza do spuszczenia oleju ze skrzyni biegów torx chyba 16 z dziurką i żaden z iluś mechaników których odwiedziłęm też nie miał takiego klucza więc sam sobie go załatwiłem normalnie kosmos

Opublikowano
Ja juz nie mam B5 od wtorku :drunk: Pojechała na śląsk :kox:

Poszla za tyle ile chciales?

Opublikowano

Poszla za tyle ile chciales?

:facepalm:

Opublikowano

Każdy chce jak najwięcej a wyszło myśle, że i tak ok - za 16 tyś poszła :wink:

Opublikowano
Każdy chce jak najwięcej a wyszło myśle, że i tak ok - za 16 tyś poszła :wink:

piękna cena.

16 to mi proponują za a4 z 2004r

Opublikowano

Jakby kombi to bym brał :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Każdy chce jak najwięcej a wyszło myśle, że i tak ok - za 16 tyś poszła :wink:

piękna cena.

16 to mi proponują za a4 z 2004r

mogę Ci dopłacić 5 tysi i zabierasz moją :wink::whistling:

za 16 tyś poszła :wink:

gud prajs :naughty:

reszta czarny półmat (na to sticery monster energy :naughty:)

widzę że z jednej szkoły jesteśmy. Propsy. :gicior:

żaden z iluś mechaników których odwiedziłęm też nie miał takiego klucza więc sam sobie go załatwiłem normalnie kosmos

wystarczyło kupić najtańsze 2 nasadki w castoramie i nawiercić :wink:

Może gdzieś po drodze sobie to odliczyli, a jak nie, to h*j im w d*pę.

dostałbyś info płatne 2.50 pln. Tu nic nie dzieje się przypadkowo. Jak mają Cię pociągnąć po kieszeni to Cię pociągną przy użyciu starszego poborcy skarbowego. u niego dopłacasz z tego co pamiętam 5 pln za wezwanie.

Opublikowano
widzę że z jednej szkoły jesteśmy. Propsy.

:gicior::dancing:

btw guma dzisiaj wymęczona do strzału :naughty: pięknie nakopciła :kox::banan:

Opublikowano
  • Autor

Dostaniesz kiedyś kablami z gumy po łydce to Ci się odechce zabaw :grin: Sprawdzałeś ramę przed kupnem ? nie była prostowana ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Spokojnie, nie była to pierwsza guma...i pewnie nie ostatnia :whistling::decayed:

A rama prosta, czy to 30 czy 160 puszczasz kierę i leci jak po sznurku :wink: żeby bak przy główce przykręcić też nie trzeba naciągać ani pół milimetra :wink: a w ogóle to znany sprzęt bo od kumpla :wink: miał niegroźnego szlifa przy znikomej prędkości, byłem świadkiem :wink:

Opublikowano

yol, dzis cos sie dzieje pod mostem?:eusathink:

Opublikowano
yol, dzis cos sie dzieje pod mostem?:eusathink:

dzieje sie, o 18 koncert dzemu jest :decayed: mnie na spocie dzis nie bedzie ;)

Opublikowano

ja znowu jestem na wyjeździe, ale na pewno w końcu po raz kolejny zawitam :wink:

Opublikowano

Koniec chlania panowie :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.