Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obawiam sie, że jakbym ja sie wziął za to to by nie za dobrze wyglądało :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Okej :naughty: tak w ogóle śmigałeś jakoś ostatnio koło mostów warszawskich? Bo rzuca sie w oczy ten kolor :decayed:

Nie zapuszczałem się ostatnio w tamte rejony :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

co wy gumowych młotków w domu nie macie ? :naughty: myk myk i po wgniotkach

Nie chce mi się ściągać boczków itd... A jakiś magik może da radę to wyciągnąć od zewnątrz :wink:

Opublikowano

Ja już ruszam do Wrocka, do zobaczyska wieczorem dziewczyny :hi:

Opublikowano

Jak ktos jest wczorajszy to ja moge podejchać po niego :decayed:

Opublikowano

Ja jestem wczorajszy i to mocno ale nie chce mi się stać i marznąć.

Opublikowano

Ja raczej będę, ale nie za długo, bo jestem przeziębiony:kwasny:

Opublikowano
Ja jestem wczorajszy i to mocno ale nie chce mi się stać i marznąć.

To chociaż na chwile :)

Opublikowano

Daj spokój... nie chce mi się.

Opublikowano

O której dzisiaj?

Opublikowano

może o 17 tej

Opublikowano

Ja bym się pojawił po raz pierwszy w karierze ale moja jest tak poobijana że aż wstyd do Was jechać :wink:

Opublikowano
Ja bym się pojawił po raz pierwszy w karierze ale moja jest tak poobijana że aż wstyd do Was jechać :wink:

Możesz i rowerem przyjechać i też będzie git.

Opublikowano
Ja bym się pojawił po raz pierwszy w karierze ale moja jest tak poobijana że aż wstyd do Was jechać :wink:

To nic nie szkodzi, zapraszamy :wink:

Opublikowano

to która 17 czy 18?

Opublikowano

mi bardziej pasuje 17 takze decydować sie szybko

Opublikowano

to ja bd o 17.30

Opublikowano

Ja tez bede kolo 17:10

Opublikowano

ja czekam na info od Kurczaka, bo go zabieram:wink:

Opublikowano

Wróciłem...bez moto :facepalm: Inteligencja co poniektórych ludzi mnie dobija... :doh: Przyjeżdżam do ziomka na umówioną godzinę, a On z tekstem że nie sprzeda bo przed moim przyjazdem ktoś kliknął "kup teraz" (bez oględzin, potwierdzenia, NIC) :doh: To mu tłumacze, że "kup teraz" nie oznacza według prawa handlowego zawarcia umowy, a ten dalej swoje :doh: No to szybciutko mu uświadomiłem, że przez jego ubytki w rozumie nie będę tracił czasu ani wachy... Został zmuszony do pokrycia kosztów podróży :grin: i wróciłem na wk@!wie do domu :whistling:

Opublikowano
Wróciłem...bez moto :facepalm: Inteligencja co poniektórych ludzi mnie dobija... :doh: Przyjeżdżam do ziomka na umówioną godzinę, a On z tekstem że nie sprzeda bo przed moim przyjazdem ktoś kliknął "kup teraz" (bez oględzin, potwierdzenia, NIC) :doh: To mu tłumacze, że "kup teraz" nie oznacza według prawa handlowego zawarcia umowy, a ten dalej swoje :doh: No to szybciutko mu uświadomiłem, że przez jego ubytki w rozumie nie będę tracił czasu ani wachy... Został zmuszony do pokrycia kosztów podróży :grin: i wróciłem na wk@!wie do domu :whistling:

No i jeszcze powinien Ci zapłacić za to, że przegapiłeś spota:whistling::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.