Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie watpliwie masz racje i zgadzam sie z Toba... tez sie wkurzam jak mnie ktos razi... a duzo razi aut i bez zenona...

jezdze bez samopoziomu i tak robie by innym nie przeszkadzac i nie razic... wazne wg mnie podejscie... a ten co olewa to i z samopoziomem moze razic jak ma swiatla jedno na maroko a drugie na kaukaz...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hornet ciekawe czy ty we wszystkim jesteś taki przepisowy. Jak sie trafi kumaty policjant jak mówisz to i pewnie u ciebie w aucie by coś znalazł a jak już by cie zatrzymał to nie za darmo tylko za jakieś przewinienie. nikt nie jest święty. a proponuje niech każdy pilnuje swojego tyłka. każdy ma swoje zdanie na ten temat. A jak ci tak bardzo to przeszkadza to proponuje wstąp do Policji i zacznij polowanie na dowody rejestracyjne.

Opublikowano

No jasne że a raczej nie mam czegoś w aucie... kata. Ale oświetlenie to rzecz święta. I najlepsze jest to że mam ori spryski a zenka nie mam :naughty:

Co do świateł to takie niedbalstwo może zaszkodzić nie tylko posiadaczowi ale innemu użytkownikowi drogi. Tu już kłania się myślenie a nie lans tym bardziej jak się jedzie z rodziną - no comment. :facepalm:

Opublikowano

Nie skaczcie sobie do oczu, bo to bez sensu. Bidzio, nasz hornecik owszem, lubi się dopierdalać, ale zawsze ma rację, nie mówię, że akurat w Twoim przypadku, ale jak ten as coś powie, to nie jest to jakikolwiek wyssany z palca spam. Samopoziom jest za***iście ważny, jeśli jakiś "lansiarz" nie potrafi się obsłużyć ręczną regulacją wysokości, a takich niestety nie brakuje. Super, że Ty tego używasz, ale on po kraju trochę gania i podkreślił, że takich agentów, którzy nie mają pojęcia o regulacji po prostu nie brakuje.

Opublikowano
  • Autor

chyba cie coś poturbowało dzisiaj :grin:

Wiesz po co jest samopoziom ??

wydaje mi się że samopoziom jest po to żeby kolejna firma mogła zarobić gruby hajs klepiąc czujniki położenia auta, wiązki, wtyczki i moduły. Za zakładanie hidów w lustro bym d*py pourywał ale soczewka ma na tyle odciętą granicę światła i cienia że ustawiając raz lampy o 1% niżej mozesz latać z załadunkiem i bez pomijając przyczepy. Zapytaj się chłopaków w batalionie o ile jest lepsza widoczność na nowych soczewach z MARKOWYMI żarnikami d2s. Ja przez 2 lata dowodu nie straciłem ani za czarne bixy bez sprysków i samopoziomu ani za felgi. Jest jeszcze opcja że trafiam na nieogarniętych policmajstrów :naughty:

Opublikowano

Pozwole się sobie wpieprzyć w rozmowę :decayed: Nie wiem czy już kiedyś był taki pomysł, jestem świeży a przekopanie całego forum zajęłoby mi pewnie ładną część życia ale razem z kolegą DudsA4 zastanawialiśmy się nad jakimiś koszulkami/bluzami związanymi z Audi. W zasadzie to chciałem kupić takie cuś Dope koszulka Audi S3 S4 S6 Quattro A3 A4 (2836736147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale jest myśl żeby ogarnąć jakiś "Wroc spotowy audi a4" projekt (może z przodu takie "dope" a na plecach coś w stylu "a4-klub Wrocław"?) i zrobić jakieś zamówienie większą grupą (negocjacja ceny, przesyłka do jednego i rozdanie na spocie, same plusy :banan:). Byłby ktoś zainteresowany tak w ogóle? Może ktoś ma jakieś namiary na dobrą firmę która majstruje takie gadżety? Amen :hi:

Opublikowano
Pozwole się sobie wpieprzyć w rozmowę :decayed: Nie wiem czy już kiedyś był taki pomysł, jestem świeży a przekopanie całego forum zajęłoby mi pewnie ładną część życia ale razem z kolegą DudsA4 zastanawialiśmy się nad jakimiś koszulkami/bluzami związanymi z Audi. W zasadzie to chciałem kupić takie cuś Dope koszulka Audi S3 S4 S6 Quattro A3 A4 (2836736147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale jest myśl żeby ogarnąć jakiś "Wroc spotowy audi a4" projekt (może z przodu takie "dope" a na plecach coś w stylu "a4-klub Wrocław"?) i zrobić jakieś zamówienie większą grupą (negocjacja ceny, przesyłka do jednego i rozdanie na spocie, same plusy :banan:). Byłby ktoś zainteresowany tak w ogóle? Może ktoś ma jakieś namiary na dobrą firmę która majstruje takie gadżety? Amen :hi:

no ja się piszę tak jak mówiłem:thumbup:

Opublikowano
Pozwole się sobie wpieprzyć w rozmowę :decayed: Nie wiem czy już kiedyś był taki pomysł, jestem świeży a przekopanie całego forum zajęłoby mi pewnie ładną część życia ale razem z kolegą DudsA4 zastanawialiśmy się nad jakimiś koszulkami/bluzami związanymi z Audi. W zasadzie to chciałem kupić takie cuś Dope koszulka Audi S3 S4 S6 Quattro A3 A4 (2836736147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale jest myśl żeby ogarnąć jakiś "Wroc spotowy audi a4" projekt (może z przodu takie "dope" a na plecach coś w stylu "a4-klub Wrocław"?) i zrobić jakieś zamówienie większą grupą (negocjacja ceny, przesyłka do jednego i rozdanie na spocie, same plusy :banan:). Byłby ktoś zainteresowany tak w ogóle? Może ktoś ma jakieś namiary na dobrą firmę która majstruje takie gadżety? Amen :hi:

są klubowe koszulki dostępne. Ja sam mam 3 a żona 1-ną :grin:

Opublikowano
Pozwole się sobie wpieprzyć w rozmowę :decayed: Nie wiem czy już kiedyś był taki pomysł, jestem świeży a przekopanie całego forum zajęłoby mi pewnie ładną część życia ale razem z kolegą DudsA4 zastanawialiśmy się nad jakimiś koszulkami/bluzami związanymi z Audi. W zasadzie to chciałem kupić takie cuś Dope koszulka Audi S3 S4 S6 Quattro A3 A4 (2836736147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale jest myśl żeby ogarnąć jakiś "Wroc spotowy audi a4" projekt (może z przodu takie "dope" a na plecach coś w stylu "a4-klub Wrocław"?) i zrobić jakieś zamówienie większą grupą (negocjacja ceny, przesyłka do jednego i rozdanie na spocie, same plusy :banan:). Byłby ktoś zainteresowany tak w ogóle? Może ktoś ma jakieś namiary na dobrą firmę która majstruje takie gadżety? Amen :hi:

Ja może bym był ale ten napis a4 mnie skutecznie odstrasza :polew:

Opublikowano
chyba cie coś poturbowało dzisiaj :grin:
Wiesz po co jest samopoziom ??

wydaje mi się że samopoziom jest po to żeby kolejna firma mogła zarobić gruby hajs klepiąc czujniki położenia auta, wiązki, wtyczki i moduły. Za zakładanie hidów w lustro bym d*py pourywał ale soczewka ma na tyle odciętą granicę światła i cienia że ustawiając raz lampy o 1% niżej mozesz latać z załadunkiem i bez pomijając przyczepy. Zapytaj się chłopaków w batalionie o ile jest lepsza widoczność na nowych soczewach z MARKOWYMI żarnikami d2s. Ja przez 2 lata dowodu nie straciłem ani za czarne bixy bez sprysków i samopoziomu ani za felgi. Jest jeszcze opcja że trafiam na nieogarniętych policmajstrów :naughty:

fart nic więcej. Ty mało jeździsz A4 :decayed:

Opublikowano
Pozwole się sobie wpieprzyć w rozmowę :decayed: Nie wiem czy już kiedyś był taki pomysł, jestem świeży a przekopanie całego forum zajęłoby mi pewnie ładną część życia ale razem z kolegą DudsA4 zastanawialiśmy się nad jakimiś koszulkami/bluzami związanymi z Audi. W zasadzie to chciałem kupić takie cuś Dope koszulka Audi S3 S4 S6 Quattro A3 A4 (2836736147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale jest myśl żeby ogarnąć jakiś "Wroc spotowy audi a4" projekt (może z przodu takie "dope" a na plecach coś w stylu "a4-klub Wrocław"?) i zrobić jakieś zamówienie większą grupą (negocjacja ceny, przesyłka do jednego i rozdanie na spocie, same plusy :banan:). Byłby ktoś zainteresowany tak w ogóle? Może ktoś ma jakieś namiary na dobrą firmę która majstruje takie gadżety? Amen :hi:

są klubowe koszulki dostępne. Ja sam mam 3 a żona 1-ną :grin:

W tej chwili chyba już nie ma w sprzedaży koszulek:wink: Poza tym to miałoby być coś związanego z naszymi spotami:wink: Wymyśliło by się jakiś oryginalny projekt, pytanie czy w ogóle ktoś jest chętny.

Opublikowano

W Łodzi chłopaki mają jakieś gadżety tylko tam jest bardzo dużo osób a tutaj garstka i jeszcze nikt nie jeździ na ogólnopolskie :polew:

Opublikowano
Pozwole się sobie wpieprzyć w rozmowę :decayed: Nie wiem czy już kiedyś był taki pomysł, jestem świeży a przekopanie całego forum zajęłoby mi pewnie ładną część życia ale razem z kolegą DudsA4 zastanawialiśmy się nad jakimiś koszulkami/bluzami związanymi z Audi. W zasadzie to chciałem kupić takie cuś Dope koszulka Audi S3 S4 S6 Quattro A3 A4 (2836736147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale jest myśl żeby ogarnąć jakiś "Wroc spotowy audi a4" projekt (może z przodu takie "dope" a na plecach coś w stylu "a4-klub Wrocław"?) i zrobić jakieś zamówienie większą grupą (negocjacja ceny, przesyłka do jednego i rozdanie na spocie, same plusy :banan:). Byłby ktoś zainteresowany tak w ogóle? Może ktoś ma jakieś namiary na dobrą firmę która majstruje takie gadżety? Amen :hi:

są klubowe koszulki dostępne. Ja sam mam 3 a żona 1-ną :grin:

W tej chwili chyba już nie ma w sprzedaży koszulek:wink: Poza tym to miałoby być coś związanego z naszymi spotami:wink: Wymyśliło by się jakiś oryginalny projekt, pytanie czy w ogóle ktoś jest chętny.

O to to właśnie :decayed:

Opublikowano

nie chce się z nikim kłócić każdy powiedział swoje i starczy. hornet zgoda ??

Opublikowano
nie chce się z nikim kłócić każdy powiedział swoje i starczy. hornet zgoda ??

a kiedy jej nie było.. ja tylko mówię co jest złego....:decayed:

ostatnio jeden klubowicz napisał że zatrzymała go policja a padła mu pompka od sprysków... 3 dni wcześniej był na przeglądzie i co.... policja dowód zabrała :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
nie chce się z nikim kłócić każdy powiedział swoje i starczy. hornet zgoda ??

widać że nie śledzisz wątku... tu ścięcia na tematy gustów/bezguścia i innych Hornetowych przemyśleń są na porządku dziennym. Na spotach i tak nikt o tym nie pamięta... No chyba że Kaju ale jemu trzeba wybaczyć bo to kryptodresiarz w żółtych spodenkach ze sponge bobem :naughty:

fart nic więcej. Ty mało jeździsz A4 :decayed:

Bo to jest mój obiekt kultu... :decayed: Używam jej tylko w weekendy bo mam 2 auto na codzień. Tak pewnie bym ją tłukł po Wrocławskich dziurach i zaciskał zęby.

3 dni wcześniej był na przeglądzie i co.... policja dowód zabrała

to jakiś mega niefart albo gniewny młodociany który chce błysnąć statystykami.

są klubowe koszulki dostępne. Ja sam mam 3 a żona 1-ną

ja mam 2 czarne i obie wypłowiały :thumbdown: Jakby coś zadziało się w temacie to pewnie bym jedną chwycił.

Opublikowano
nie chce się z nikim kłócić każdy powiedział swoje i starczy. hornet zgoda ??

widać że nie śledzisz wątku... tu ścięcia na tematy gustów/bezguścia i innych Hornetowych przemyśleń są na porządku dziennym. Na spotach i tak nikt o tym nie pamięta... No chyba że Kaju ale jemu trzeba wybaczyć bo to kryptodresiarz w żółtych spodenkach ze sponge bobem :naughty:

fart nic więcej. Ty mało jeździsz A4 :decayed:

Bo to jest mój obiekt kultu... :decayed: Używam jej tylko w weekendy bo mam 2 auto na codzień. Tak pewnie bym ją tłukł po Wrocławskich dziurach i zaciskał zęby.

3 dni wcześniej był na przeglądzie i co.... policja dowód zabrała

to jakiś mega niefart albo gniewny młodociany który chce błysnąć statystykami.

są klubowe koszulki dostępne. Ja sam mam 3 a żona 1-ną

ja mam 2 czarne i obie wypłowiały :thumbdown: Jakby coś zadziało się w temacie to pewnie bym jedną chwycił.

1. Popsułeś zabawę z poglądami :facepalm:

2. obiekt kultu :polew::polew: zacznij jeździć to dowód poleci za kapcie :grin:

3. no wkurwił się trochę.... a sam nie wiedział, że pompka padła od sprysków,

4. moje nie wyblakły.. może dlatego że kiedyś lepsze były tak samo z ramkami... mam z pierwszej tury i nic się z nimi nie dzieje a te nowe to jakieś gówno

Opublikowano
nie chce się z nikim kłócić każdy powiedział swoje i starczy. hornet zgoda ??

widać że nie śledzisz wątku... tu ścięcia na tematy gustów/bezguścia i innych Hornetowych przemyśleń są na porządku dziennym. Na spotach i tak nikt o tym nie pamięta... No chyba że Kaju ale jemu trzeba wybaczyć bo to kryptodresiarz w żółtych spodenkach ze sponge bobem :naughty:

fart nic więcej. Ty mało jeździsz A4 :decayed:

Bo to jest mój obiekt kultu... :decayed: Używam jej tylko w weekendy bo mam 2 auto na codzień. Tak pewnie bym ją tłukł po Wrocławskich dziurach i zaciskał zęby.

3 dni wcześniej był na przeglądzie i co.... policja dowód zabrała

to jakiś mega niefart albo gniewny młodociany który chce błysnąć statystykami.

są klubowe koszulki dostępne. Ja sam mam 3 a żona 1-ną

ja mam 2 czarne i obie wypłowiały :thumbdown: Jakby coś zadziało się w temacie to pewnie bym jedną chwycił.

Po prostu mi ich koorwa zazdrościsz :decayed:

Opublikowano

te spodenki robią robotę tak samo jak czesio :kox:

Opublikowano
te spodenki robią robotę tak samo jak czesio :kox:

Czesław dzielnie zagląda zza szyby :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.