Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co nie jest wałkowany ? np. tutaj http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/a4-b6-1-8t-163km-problem-zaplonem-255750/

Każdy wie, że te cewki jak nie są sprawne to potrafią robić dziwne rzeczy.

Sam napisał, że wymienił świece.

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

podajcie jakieś namiary na mechaników z wrocka i z okolic

Bardzo bliska okolica Wrocka, w Krzyżanowicach jest młody ale naprawdę ogarnięty mechanik, mogę polecić :wink: Nie wiem czy ma gdzieś stronę www to zarzucam nr 507 032 207 :wink:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Temat wałkowany na forum po milion razy, cewki i jeszcze raz cewki. Ogarnij to VAGiem..

Forumowy specjalista/mechanik? :whistling::grin:

Gdybym ja to napisał to od razu zjeba :bicz: od Horneta i reszty, że tyle na forum już siedzę i z takią pierdą nie potrafie sobie poradzić

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedałeś już paździocha ?

Nie nie fruwam paziochem dalej, nie wystawialem na allegro a z forum w sumie nikt nie pisal, gornik chcial kupic na poczatku grudnia ale zrezygnowal :)

Marzylo mi sie cos mocniejszego w Q, ale znowu nie sprzedaje na sile skoro auto zdrowe i nic a nic nie dokladam. Na dodatek kazdy za darmo by chcial kupic

Opublikowano
a co nie jest wałkowany ? np. tutaj http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/a4-b6-1-8t-163km-problem-zaplonem-255750/

Każdy wie, że te cewki jak nie są sprawne to potrafią robić dziwne rzeczy.

Sam napisał, że wymienił świece.

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

podajcie jakieś namiary na mechaników z wrocka i z okolic

Bardzo bliska okolica Wrocka, w Krzyżanowicach jest młody ale naprawdę ogarnięty mechanik, mogę polecić :wink: Nie wiem czy ma gdzieś stronę www to zarzucam nr 507 032 207 :wink:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Temat wałkowany na forum po milion razy, cewki i jeszcze raz cewki. Ogarnij to VAGiem..

Forumowy specjalista/mechanik? :whistling::grin:

Gdybym ja to napisał to od razu zjeba :bicz: od Horneta i reszty, że tyle na forum już siedzę i z takią pierdą nie potrafie sobie poradzić

Luzz... żartowałem tylko :decayed:

btw ten Hornet to Ci już ryse na psychice zostawił :grin::decayed:

Opublikowano

Hardjack odnośnie Twojego problemu:

- sprawdź podając VIN w ASO audi czy nie podlegają Twoje cewki wymianie serwisowej.

- najlepiej jakbyś mógł VAG`a zapiąć i sprawdzić czy to faktycznie one.

http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-37/all-dk-autoserwis-mechanika-227791/ tutaj np koleś sprawdzi Ci VAGiem

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Spartan no bo tak jest :grin:

Opublikowano

:hi:Najlepszości w Nowym Yorku

Opublikowano

Widzę ze w niedziele szykuje się większa ekipa :decayed::decayed:

Opublikowano

Oddam auto do serwisu. @emay VAG nie pokazuje cewki ani nic innego co mogłoby być przyczyną. To nie jest 1.8T gdzie przy każdej świecy masz cewkę. Ma być zrobione i już. Wkur*** mnie taka jazda. Lepiej oddać auto we Wrocławiu czy może do Opola?

Opublikowano

ASO skasują Ciebie jak za zboże spróbuj najpierw u tego kolesia co Ci dałem namiar powiedz, że od Emila Kozakiewicza dostałeś numer.

Może być i tak że to nie cewki tylko np przepustnica albo przepływomierz.

Opublikowano

Jak tam Kaju zdążyłes już się pochwalić nowym oświetleniem? Zaraz ci wyśle fotki.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jeszcze nie, właśnie na Ciebie czekałem, dawaj je na maila, wrzucę gdzie trzeba, w czasie jazdy się zapomniałem i zapaliłem, kooorwa, jak dostałem po oczach, to nawet bixów nie widziałem przed autem, taka jasność mnie zaatakowała :kox::kox::kox::kox::kox::kox::banan: po otwarciu drzwi dookoła auta jasno :naughty:

Opublikowano

Audi Karola i jego nowe oświetlenie wewnętrzne mojej roboty :banan:

DSC07627_Kopiowanie.jpg

DSC07628_Kopiowanie.jpg

Karol pozwoliłem sobie wrzucić 2 zdjęcia :decayed:

Opublikowano

To ja wrzucę więcej i większe :decayed:

dsc07635kopiowanie.jpg

dsc07634kopiowanie.jpg

dsc07632kopiowanie.jpg

dsc07629kopiowanie.jpg

dsc07628kopiowanie.jpg

dsc07627kopiowanie.jpg

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

Generalnie - już Michałowi mówiłem, jak podczas jazdy włączyłem lampkę główną, to bixów nie widziałem przed autem - daje po oczach fest :decayed:

Opublikowano

Ten czerwony trochę gejowo:decayed:

Opublikowano

btw ten Hornet to Ci już ryse na psychice zostawił :grin::decayed:

:beach::travolta:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ----------

Generalnie - już Michałowi mówiłem, jak podczas jazdy włączyłem lampkę główną, to bixów nie widziałem przed autem - daje po oczach fest :decayed:

Ja to bym jeszcze szperacza wpierdzielił do środka... :facepalm: te lampki mają nie przeszkadzać w czasie jazdy :decayed:

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Ten czerwony trochę gejowo:decayed:

Bułgarki będzie woził to musi tak być.

Opublikowano
  • Autor
To ja wrzucę więcej i większe :decayed:

http://img594.imageshack.us/img594/3241/dsc07635kopiowanie.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/6894/dsc07634kopiowanie.jpg

http://img823.imageshack.us/img823/9331/dsc07632kopiowanie.jpg

http://img694.imageshack.us/img694/4418/dsc07629kopiowanie.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/4535/dsc07628kopiowanie.jpg

http://img819.imageshack.us/img819/1594/dsc07627kopiowanie.jpg

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

Generalnie - już Michałowi mówiłem, jak podczas jazdy włączyłem lampkę główną, to bixów nie widziałem przed autem - daje po oczach fest :decayed:

od razu widać że fura z Ostrowa :naughty:

Opublikowano

panowie potrzebuje wiazke, zeby podlaczyc pdc na tyl + przycisk do panelu, ma ktos takie rzeczy z wro? ;)

EDIT: kable wszystkie juz mam, potrzebuje jeszcze tylko przycisk...

EDIT: przeciez przycisku nie potrzebuje, bo zakladam tylko na tyl :facepalm: nikt sie nie skapnal? :P

Opublikowano

kurde , rnsa do b5 to jeszcze nie spotkałem :) a chopy jest taka opcja zeby do nierezanego b5 podłączyć fabrycznego bluta ? radio pierwsze symphony i bez żadnej navi

kumpel ma i prosił zapytać na forum, dzieki za pomoc

Opublikowano

Nie wiem jak w B5, ale w B7 miałem symphony i miałem bluta nie mając navi. A RNS-E pochodzi z A6C5 :wink:

Opublikowano
:hi: i jak jutro ktoś bd ?? bo nie wiem czy się szykować :decayed:
Opublikowano

Widziałem się z gniadym i padł pomysł, że na spota do magnolii jak pod MM ludziom jest za zimno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.