Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sorka że wtrącę jeszcze raz w swoim temacie i odbiję trochę od waszego :P

ale tak teraz pomyślałem że może ktoś z was chciał by polecić mi jakieś dobre i nie drogie miejsce w ADT tuning zaproponowali cene 1500zł za ich wtryskiwacze i zrobienie mapy macie coś tańszego godnego polecenia ?

pozdrawiam:hi:

a za ile chciałbyś zrobic auto...... człowieku praca i wiedza kosztuje. Darmo nic nie ma.

oczywiście że tak ale jak narazie ciężko wywnioskować czy ten warsztat jest godny polecenia czy nie , bo nie słyszałem jednoznacznego tak jest ok, albo nie lepiej tam nie jedz :przebiegly:. a nie chciał bym potem usłyszeć że tu i tu jest taniej albo lepiej. Chyba oczywiste prawda ?:wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co Hornet jak nie lecisz na bukowine to spotujemy w niedziele ? :D:decayed:

Opublikowano

oczywiście jestem w niedzielę.. Liczyłem, że dzisiaj jeszcze coś napada a tak to trzeba będzie kaleczyć wątrobę :decayed:

Opublikowano
Sorka że wtrącę jeszcze raz w swoim temacie i odbiję trochę od waszego :P

ale tak teraz pomyślałem że może ktoś z was chciał by polecić mi jakieś dobre i nie drogie miejsce w ADT tuning zaproponowali cene 1500zł za ich wtryskiwacze i zrobienie mapy macie coś tańszego godnego polecenia ?

pozdrawiam:hi:

a za ile chciałbyś zrobic auto...... człowieku praca i wiedza kosztuje. Darmo nic nie ma.

oczywiście że tak ale jak narazie ciężko wywnioskować czy ten warsztat jest godny polecenia czy nie , bo nie słyszałem jednoznacznego tak jest ok, albo nie lepiej tam nie jedz :przebiegly:. a nie chciał bym potem usłyszeć że tu i tu jest taniej albo lepiej. Chyba oczywiste prawda ?:wink:

Jakie chcesz wtryski?

Opublikowano

a jakie masz i w jakiej cenie ?

Opublikowano
Sorka że wtrącę jeszcze raz w swoim temacie i odbiję trochę od waszego :P

ale tak teraz pomyślałem że może ktoś z was chciał by polecić mi jakieś dobre i nie drogie miejsce w ADT tuning zaproponowali cene 1500zł za ich wtryskiwacze i zrobienie mapy macie coś tańszego godnego polecenia ?

pozdrawiam:hi:

a za ile chciałbyś zrobic auto...... człowieku praca i wiedza kosztuje. Darmo nic nie ma.

oczywiście że tak ale jak narazie ciężko wywnioskować czy ten warsztat jest godny polecenia czy nie , bo nie słyszałem jednoznacznego tak jest ok, albo nie lepiej tam nie jedz :przebiegly:. a nie chciał bym potem usłyszeć że tu i tu jest taniej albo lepiej. Chyba oczywiste prawda ?:wink:

Jakie chcesz wtryski?

jeśli się nie mylę 216 potrzebuje ale się upewnię bo trochę słabszy projekt ma być i zaranie nie będzie 230 ale upewnię sie jutro czy na pewno

Opublikowano

Jeśli celujesz w ~200 to strzałem w stopę, będzie kupowanie 216:wink:

Opublikowano
  • Autor

dobre rano :hi:

Opublikowano

helloł :D:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Jeśli celujesz w ~200 to strzałem w stopę, będzie kupowanie 216:wink:

jasne tylko zaranie kasy mi brakło i jestem trochę zawieszony w powietrzu i generalnie Pan z którym rozmawiałem w tamtej wirmie mówi że może się okazać że wgl nie będę chciał więcej jak już będę miał te 140-150 i faktycznie tak może być wtedy Turbo i kolektor do sprzedania i tyle ;) a w razie czego 216 też mogę sprzedać ;) a masz jakieś wtryski ?:naughty:

Opublikowano

Nie wiem z kim tam gadałeś, ale gość ewidentnie chce Cię naciągnąć na kasę. Nie minie tydzień, przyzwyczaisz się do mocy i będziesz chciał więcej. Ja mam 230, ale na aucie:wink:

Opublikowano

podzielam zdanie nelosna :wink: z tym ze, jesli zrobisz 216+soft to posluzy Ci to dlugo i koszta niewielkie, jesli chcesz wiecej, to czeka Cie oprocz 230 ktore sa faktycznie niewiele drozsze od 216 wieszke turbo, fmicek, zdalby sie kolektor od AWXa, sprzeglo tez pewnie powie szybciej papa, o wydechu tez wypadaloby pomyslec :wink: policz sobie jeszcze raz pieniazki i zadecyduj, bo jesli masz za miesiac zmieniac graty i robic korekte to juz srednio sie to oplaca. wtryskow na alletanio teraz zatrzesienie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wsadzaj 1.8T i po problemie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie tak obiektywnie doradźcie, ile mógłbym wołać za zielonego? :eusathink: Wypas szału nie robi :facepalm:

Opublikowano
:hi:

Panowie tak obiektywnie doradźcie, ile mógłbym wołać za zielonego? :eusathink: Wypas szału nie robi :facepalm:

Nie zrozum mnie źle, ale w tym zestawieniu więcej jak 9 nie dostaniesz.

Opublikowano
:hi:

Panowie tak obiektywnie doradźcie, ile mógłbym wołać za zielonego? :eusathink: Wypas szału nie robi :facepalm:

Nie zrozum mnie źle, ale w tym zestawieniu więcej jak 9 nie dostaniesz.

Spoko, miało być obiektywnie w końcu :decayed: Tak się zastanawiam...ale chyba się nie odważę :whistling::grin:

Opublikowano

Pany kto jutro spotuje ? :D

Opublikowano
z tym ze, jesli zrobisz 216+soft to posluzy Ci to dlugo i koszta niewielkie

no i oto chodzi że koszta niewielkie:cry:a projekcik jeśli będzie to na lato może później :whistling:więc narazie zostaje przy trochę szybszej opcji i słabszym silniku :wink:

Pany kto jutro spotuje ? :D

ja raczej podejdę przed pracą na parę chwil :cool:

Opublikowano

Mnie nie ma we Wro, wracam po świętach, więc odpadam.

Nelson pisz na fejsie, co tam chciałeś, puściłem Ci zapro.

Naciapane z kalkulatora :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.