Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Pany sprawa jest :D , czy u mnie w silniku na odmie jest ezektor ? nr silnika to AGA nigdzie nie mogę tego znaleść ;/

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ezektor

Co to kuźwa jest?! :shock3:

Opublikowano

:D a takie małe gówno :D które odpowiada za odprowadzenie ciśnienia z pod klawiatury do kolektora ssącego :P a w przypadku kiedy się zapycha to ciśnienie wywala olej w najsłabszym punkcie , czyli w moim przypadku wypadło na korek bo uszczelki nowe .

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

i nie mogę znaleźć czy u mnie jest ;p , wyczytałem tylko ze w 2.8 piszą ale w 2.4 nic nie wyskakuje ;/

Opublikowano
:D a takie małe gówno :D które odpowiada za odprowadzenie ciśnienia z pod klawiatury do kolektora ssącego :P a w przypadku kiedy się zapycha to ciśnienie wywala olej w najsłabszym punkcie , czyli w moim przypadku wypadło na korek bo uszczelki nowe .

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

i nie mogę znaleźć czy u mnie jest ;p , wyczytałem tylko ze w 2.8 piszą ale w 2.4 nic nie wyskakuje ;/

Najsłabszym punktem przy zapchanej odmie akurat nie są uszczelki, tylko bagnet. Jak chcesz wyeliminować odmę, to na ciepłym pracującym silniku podnosisz maskę i odkręcasz szybko korek wlewu oleju - jeśli zrobi pssssst jak puszka zimnego żywca, to znaczy, że odma śpiewa "anielski orszak niech mą duszę niesie", ale jeśli odkręci się normalnie bez żadnych niespodzianek, to musisz szukać dalej.

Opublikowano
:D a takie małe gówno :D które odpowiada za odprowadzenie ciśnienia z pod klawiatury do kolektora ssącego :P a w przypadku kiedy się zapycha to ciśnienie wywala olej w najsłabszym punkcie , czyli w moim przypadku wypadło na korek bo uszczelki nowe .

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

i nie mogę znaleźć czy u mnie jest ;p , wyczytałem tylko ze w 2.8 piszą ale w 2.4 nic nie wyskakuje ;/

Proszę bardzo.... nawet opisane masz jak wymienić :decayed:

- [a6 c4, ACK] - ezektor/suction pump, wymiana - fotostory • .: AUDI KLUB POLSKA :. •

Opublikowano
  • Autor

Reklame mi zrobiliście :decayed: ale w pw cisza poza 2 panami którzy dalej zbierają siano

---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

Potrzebuje na gwałt skrzynie do ponego nie widział ktoś gdzieś takiego wynalazku na szrocie ?

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

cd1553db92369548b5961ececaa1b166_original.gif?1366969136

Opublikowano

Czy ktoś coś wie o Wroclow 3.05 na Kamińskiego?

Opublikowano

bry :hi:jak ktoś jutro chętny na automaster show to zapraszam

a więc tak spotykamy się o godzinie 9 koło stadionu po prawej stronie przed światłami jest taki zjazd klepowisko zjazd na osiedle i stamtąd wylatujemy bezpośrednio na ślimak na opole w razie czego tel. 665965614

Opublikowano

:lol1:

644473_480860041984082_474120667_n.jpg

Opublikowano
:hi: Nelson ( Konkret :decayed: ) Dzięki Hornet czytałem ten temat ale chciałem się zorientować czy u mnie jest . Kaju no i pssst i paruje z wlewu po zdjęciu korka :kwasny:
Opublikowano

Pany jutro też mnie nie ma , bo lece do wawy. jak ktoś coś potrzebuje z wawy to pisać bo lece busem po reszte gratów.

Opublikowano
:hi: Nelson ( Konkret :decayed: ) Dzięki Hornet czytałem ten temat ale chciałem się zorientować czy u mnie jest . Kaju no i pssst i paruje z wlewu po zdjęciu korka :kwasny:

To że paruje na rozgrzanym to norma, ale to że robi pssst, to już wiesz co ugryźć.

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Nelson doyebałeś jak Hanka w kartony :kox::jerk:

Opublikowano

Aparat w moim telefonie, nie jest w stanie oddać prawdziwego koloru.

Opublikowano
Aparat w moim telefonie, nie jest w stanie oddać prawdziwego koloru.

To bierz od kogoś lustrzane i daj sie pojarać razem z Tobą jak Londyn w 1666 :kox: pamiętasz, że za 3 tygodnie lece do PL? Chcesz coś albo coś? Bo na pusto lece :whistling:

Opublikowano
  • Autor

kolor konkret:decayed:

Opublikowano

163497_480962991973787_875287847_n.jpg

Ktoś będzie jutro na spocie?

Opublikowano

ale oczojebny :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ktoś będzie jutro na spocie?

jak mnie przywieziesz to będę :wink:

Opublikowano

Ja też raczej będę :decayed:

Nelson, Ja to chyba się wypowiadać nie muszę na temat koloru :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.