Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chopin oj tam oj tam wypijesz dzisiaj z nami, spokojnie nie będziemy walić na umór.

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

To może do jakiejs pizzerii czy cos takiego ? Czy pod chmurka? albo jakis pub ? znam czeski pub na popowicach maja czeskie browce bardzo dobre...

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

A może takie coś ? :polew::polew:

Posiadam taki sprzęt, parę innych również:decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyjemnie i szybko się z tego pije, fajna sprawa. :decayed:

Opublikowano

Z tego to nawet "piwo" z Biedronki dobrze smakuje :decayed:

Opublikowano

Emil steam pilna sprawa

Opublikowano

chwila

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Chopin daj numer komórki do siebie na PW.!

Opublikowano

Z rury wchodzą browary jak marzenie, 4 browce w pól godzinki hehe kibel browar i tak do upadłego:grin:

ja ogólnie wole wodeczke czysta jak prawdziwy slowianski naród :decayed: Szkoda ze nie pijecie w okolicach stadionu chętnie bym sie dołączył.

Opublikowano
Z rury wchodzą browary jak marzenie, 4 browce w pól godzinki hehe kibel browar i tak do upadłego:grin:

ja ogólnie wole wodeczke czysta jak prawdziwy slowianski naród :decayed: Szkoda ze nie pijecie w okolicach stadionu chętnie bym sie dołączył.

Właśnie pijemy w okolicach stadionu... daj namiar do siebie

Opublikowano
Z rury wchodzą browary jak marzenie, 4 browce w pól godzinki hehe kibel browar i tak do upadłego:grin:

ja ogólnie wole wodeczke czysta jak prawdziwy slowianski naród :decayed: Szkoda ze nie pijecie w okolicach stadionu chętnie bym sie dołączył.

Od stadionu masz taką samą drogę jak ja z kuźnik do Astry. Ja cisnę z bucika bo już mam przelataną trasę po pijaku... tylko koło skody skręciłem raz kostkę i tam na wirażu muszę uważać :grin:

Opublikowano

62128_a3b6d9769777a288cf650f982d142181.jpg

Hornet wyleciałeś z wirażu mając 4x4? :polew:

Opublikowano

aaa daj spokój.. porobiłem się jak działo i zachciało mi się spacerów :facepalm:

Opublikowano

Ja mieszkam na stablowicach więc mam kawałek.dawajcie namiar na siebie

Opublikowano

ja też na stabłowicach jaki ten świat mały

Opublikowano

A Ja na Stabłowicach praktyki miałem przez 1.5roku :decayed:

Opublikowano

A ja na Stabłowice 3 lata do szkoły żone woziłem :grin:

Opublikowano

Ja mam kumpla mechanika na Białej

Opublikowano

pijemy....przeslimy z piwa na wode :whistling:

Opublikowano
pijemy....przeslimy z piwa na wode :whistling:

Karol my jak podjęliśmy temat picia na forum zawsze sie coś wychyliło a wy co :whistling:

Opublikowano

a My wypiliśmy

---------- Post dopisany at 02:37 ---------- Poprzedni post napisany at 02:02 ----------

Dużo za dużo

---------- Post dopisany at 02:43 ---------- Poprzedni post napisany at 02:37 ----------

You cant run from heaven - Zeus

Opublikowano

jaka pogoda , masakra ale młodzi mają pogodę na ślub :facepalm:

Opublikowano

I jak chłopaki głowa boli? :wink: A pogoda to dramat, przychodzi weekend i deszcz:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.