Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
zostałem ostakrżony o napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

chwila moment pałka jest legalna w przeciwieństwie do misiej łapki :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zostałem ostakrżony o napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

chwila moment pałka jest legalna w przeciwieństwie do misiej łapki :decayed:

Legalna...ale uznawana za niebezpieczne narzędzie :wink: Bez niej pewnie odyebałbym te 48 w areszcie i szlus...a tak :thumbdown: I nikogo nie interesuje, że jej nie użyłeś. Ważne, że masz przy sobie i już jesteś na straconej pozycji :thumbdown: Choć nie powiem...pręta 17 w aucie woże regularnie :grin:

A misiej łapki już nie ma :thumbdown: tylko jebnięcie zostało :grin:

Opublikowano
  • Autor

dobra to kto dzisiaj będzie bo nie wiem czy piwo odpalać

http://www.liveleak.com/view?i=47d_1370109596

Opublikowano

Ja jestem jak zawsze

Opublikowano
dobra to kto dzisiaj będzie bo nie wiem czy piwo odpalać
http://www.liveleak.com/view?i=47d_1370109596

Pojeby :facepalm:

Opublikowano
dobra to kto dzisiaj będzie bo nie wiem czy piwo odpalać
http://www.liveleak.com/view?i=47d_1370109596

Pij przyjadę po Ciebie

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

Ma ktoś nagrywarkę i czystą płytę CD-R ?

Opublikowano

Wróciłem z wesela -nikt się nie bił nikt nie kłócił nikt nikogo nie przewrócił,pozdrawiam poobijanych.

Opublikowano
  • Autor

Gdzie sie bawiłeś ?

Pij przyjadę po Ciebie

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

Ma ktoś nagrywarkę i czystą płytę CD-R ?

co potrzeba ?

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

Dawaj Emil bo zaraz wybywam z domu

Opublikowano

Na którą dzisiaj?

Opublikowano
  • Autor

ja bede na 17:30

Opublikowano

szczur juz nic. to wpadac po Ciebie czy nie ?

Opublikowano

Co tam masz do nagrania ? Jak możesz to spakować to zrobię Ci dostęp do mojego serwera nagram i przywiozę na spota tylko ogarniaj się bo muszę jeszcze go Magnolii jechać więc zaraz będę się zbierał

Jak coś to steam

Opublikowano
  • Autor
to wpadac po Ciebie czy nie ?

nie dzieki wielkie sam podjadę bo musze jeszcze o rodziców zahaczyć

Opublikowano

17:30 pod MM ?

Opublikowano
  • Autor

Ale sie nas dzisiaj najechało :naughty: trzeba robić spoty łączone :whistling:

Opublikowano
Ale sie nas dzisiaj najechało :naughty: trzeba robić spoty łączone :whistling:

pucuj! :naughty:

Opublikowano

Pany powiedzcie mi dlaczego w navi plus wzbudzenie daje napięcie tylko 4.5V? :eusathink:

Opublikowano

To fakt ludzi dopisało.. pośmiali się trochę :wink:

Opublikowano
Pany powiedzcie mi dlaczego w navi plus wzbudzenie daje napięcie tylko 4.5V? :eusathink:

Nie mierzyłem u siebie. A w jakim aucie? Bo te, co latały po CANie miały właśnie na wzbudzeniu około 4,5-5 bo CAN gania w przedziale 2,5 do 5V :whistling:

Opublikowano

Pastuch b5fl :wink: Nie mogłem obudzić wzmaka przez to :thumbdown: Ale podpiąłem remote do plusa po stacyjce i jest git :decayed: Lustra się telepią pięknie w pastuchu :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.