Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema:hi: Pogoda w sam raz na piffko:kox:

Opublikowano
  • Autor

przekonałeś mnie :naughty:

Opublikowano

bry

pany ma ktos lampe lewa tylna no b5 przd lift? potrzeba mi tez panel klimatronika od prrzd lifta.

pisze tutaj bo zalezy mi zeby byl szybko i na miejsccu

Opublikowano

Panowie jade w nastepny czwartek (20) do Siemianowic Slaskich do MG zostawic auto na wymiane wydechu i coolerka no i bede sie chcial dostac do Wrocławia, jeżdzi może ktoś może na trasie Katowice-Wrocław i moglby mnie przygarnac ? :)))

Opublikowano

Jakby ktoś chciał to jest mieszkanie 100m2 + taras do wyrwania z banku za 350 tys :kox:

Trzeba tylko będzie się stawić na licytację ale jak trzeba to nikt nie podbije... mieszkanie jest przy niedaleko armii krajowej więc lokalizacja dobra....

Oczywiście pomogę załatwić ale nie za free ...komornik wycenił mieszkanie na 460 tys :decayed:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Jak mówiłem zaczynają się pojawiać takie perełki.... będzie ich coraz więcej...

Opublikowano
Jakby ktoś chciał to jest mieszkanie 100m2 + taras do wyrwania z banku za 350 tys :kox:

Trzeba tylko będzie się stawić na licytację ale jak trzeba to nikt nie podbije... mieszkanie jest przy niedaleko armii krajowej więc lokalizacja dobra....

Oczywiście pomogę załatwić ale nie za free ...komornik wycenił mieszkanie na 460 tys :decayed:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Jak mówiłem zaczynają się pojawiać takie perełki.... będzie ich coraz więcej...

a Ty nie chcesz tego łyknąć ? przecież to chyba dobra opcja dla Ciebie ?

Opublikowano

jakie konkretnie to mieszkanie? jakie osiedle jaki developier? prosze o PW

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Nie zgadniecie co się stało... Uziemili mi zielonego na podwórku :doh: Wracam z roboty a tam dwa wyjebane progi zwalniające i to takie wielkie że ja yebie:doh: Teraz nie ma opcji żebym wyjechał z podwórka...ani w lewo, ani w prawo :facepalm: Jutro zapierdalam do gminy... a jak nic z tym nie zrobią to pale trx'a i zrównam je z glebą :whistling:

Opublikowano
:hi:

Nie zgadniecie co się stało... Uziemili mi zielonego na podwórku :doh: Wracam z roboty a tam dwa wyjebane progi zwalniające i to takie wielkie że ja yebie:doh: Teraz nie ma opcji żebym wyjechał z podwórka...ani w lewo, ani w prawo :facepalm: Jutro zapierdalam do gminy... a jak nic z tym nie zrobią to pale trx'a i zrównam je z glebą :whistling:

:shock3: kogoś musiałeś konkret wkoorwić :naughty:

Opublikowano

Pewnie tego kutasa co za mną ze szpadlem wylatuje... tylko nie wie jeszcze, że quadem będzie mi się elegancko latać po tych chopach :whistling: zaraz go uświadomie...idę po maszynę :kox::grin:

Opublikowano
Pewnie tego kutasa co za mną ze szpadlem wylatuje... tylko nie wie jeszcze, że quadem będzie mi się elegancko latać po tych chopach :whistling: zaraz go uświadomie...idę po maszynę :kox::grin:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Wtedy Ci kolczatki zorganizuje :grin:

Opublikowano

Wtedy Ci kolczatki zorganizuje :grin:

Się śmiej... ten człowiek jest do wszystkiego zdolny... Gdyby był 20lat młodszy to bym z nim inaczej rozmawiał, wyrwałbym mu ten szpadel i inaczej by śpiewał :whistling: A tak...utrudnie mu życie jak tylko mogę :grin: Właśnie zrobiłem trzy dynamiczne przeloty po chopkach ale chyba go w domu nie ma bo nie interweniował :polew: Muszę jeszczę poczekać, za godzinkę powtórka :whistling::decayed:

btw chłopakom latającym na poligonie jakiś kretyn zakopuje deski z gwoździami :doh:

Opublikowano

No i poszłoooo B5 w Polskie, bliżej mu teraz do ruskich niż do dojczów... Aż żal było, ale przynajmniej nie na cwiartki tylko jak zabierali to mówili, że będą picowac na bogato.

Opublikowano
Jakby ktoś chciał to jest mieszkanie 100m2 + taras do wyrwania z banku za 350 tys :kox:

Trzeba tylko będzie się stawić na licytację ale jak trzeba to nikt nie podbije... mieszkanie jest przy niedaleko armii krajowej więc lokalizacja dobra....

Oczywiście pomogę załatwić ale nie za free ...komornik wycenił mieszkanie na 460 tys :decayed:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Jak mówiłem zaczynają się pojawiać takie perełki.... będzie ich coraz więcej...

a Ty nie chcesz tego łyknąć ? przecież to chyba dobra opcja dla Ciebie ?

Ja tego nie chce ... jak już będę coś łykał to na obrzeżach miasta.... zresztą już się sprzedało po 16 parę minut :decayed: tzn jest zaklepane i gość stawi się na licytację.

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

:hi:

Nie zgadniecie co się stało... Uziemili mi zielonego na podwórku :doh: Wracam z roboty a tam dwa wyjebane progi zwalniające i to takie wielkie że ja yebie:doh: Teraz nie ma opcji żebym wyjechał z podwórka...ani w lewo, ani w prawo :facepalm: Jutro zapierdalam do gminy... a jak nic z tym nie zrobią to pale trx'a i zrównam je z glebą :whistling:

Jak Ci to powiedzieć.... masz ładniejszy kwietnik niż szczur z niebieskiego :polew:

Opublikowano

Hornet widziałeś co się teraz dzieje, przez nie udrożnione rowy w Dobrzykowicach ?? Dużo posesji zalanych, dobre ubezpieczenie i można mieszkać :facepalm:

Opublikowano
Hornet widziałeś co się teraz dzieje, przez nie udrożnione rowy w Dobrzykowicach ?? Dużo posesji zalanych, dobre ubezpieczenie i można mieszkać :facepalm:

Tak... daliśmy sobie spokój :wink:

Opublikowano
Hornet widziałeś co się teraz dzieje, przez nie udrożnione rowy w Dobrzykowicach ?? Dużo posesji zalanych, dobre ubezpieczenie i można mieszkać :facepalm:

Tak... daliśmy sobie spokój :wink:

no to dobrze :) a krystian już się wprowadził ? bo miałem go z sołtysem zapoznać :D:D:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.