Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja 59 przód, a tył nie wiem, ale podobnie :decayed: Palca nie wsadzę :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja 59 przód, a tył nie wiem, ale podobnie :decayed: Palca nie wsadzę :decayed:

Pannie wsadź, a nie w błotnik :grin:

Opublikowano
  • Autor
:hi: Bry Panowie. Ja bym u siebie spadł tak ze -30 ale brak funduszy :kwasny:

Spartan powiedz mi , jak bym założył same sprężyny na ori amory zmieni to coś?

wrzucaj same springi tylko trzymaj się z dala od jamexów. Aha i jako ze masz v6 springi na przód musisz mieć od v6 te od R4 siądą ci niżej i bedą dobijały na dziurach :wink:

Tylko, że u szczura na chwilę obecną jest + a nie - od ori :decayed:

To mój przyjacielu jest seria. Sprawdzałem już sprężyny po kropkach. :wink:

Nadal mam taką przypadłość że jak jade po wertepach to zaciskam zęby bądąc gotowym na przyjebanie sankami/podłoga w grunt a tu nic... tak czy inaczej gwint nadejdzie niebawem :decayed:

Opublikowano

Powiem wam szczerze ja wyrosłem z takich rzeczy jak gleba ostatnio miałem przyjemnośc śmigać też b5 zglebioną i żadna frajda i przyjemnośc z jazdy te plastyki trzeszczą mało mu miski nie urwałęm jednym słowem masakra nie mówie że mi sie nie podoba ale raczej bym go jeszcze podniósł :grin:

Opublikowano
Nie mam żony, nie mam dzieci...więc takie niepraktyczne auto mogę mieć :decayed:

Ja mam i żonę i dzieci i jeździłem na gwincie sami widzieliście na jakim setupie - fakt, na progi trzeba było uważać i na wjazdy do sklepów typu pasaż na parking podziemny - tam to tylko pod kątem i z lekkim szurnięciem - a trąbili na mnie Ci z tyłuuu :grin: po mieście trzeba było uważać, na trasie normalnie ganiałem do 180 bez żadnych problemów i mam dokładnie to samo teraz co Arek, jak się przesiadłem do B6 z 1BE - buja niesamowicie.

Opublikowano
Opublikowano

Pany oficjalnie oświadczam... w sierpniu wyperdalam z kraju... także mam 2miechy żeby w końcu jakąś flachę spotową ogarnąć z wami :decayed:

Opublikowano
Pany oficjalnie oświadczam... w sierpniu wyperdalam z kraju... także mam 2miechy żeby w końcu jakąś flachę spotową ogarnąć z wami :decayed:

Kierunek?

Opublikowano

Panowie, ktos chetny na podmiane sprezyn 1BV chyba....niebieski bialy zielony zielony, tyl niestety nie wiem jakie kolory, na cos bardzoej komfortowego?

Opublikowano

Jaj nie urywa, w rodowodzie to zawsze będzie A4, nie RS4:wink:

Opublikowano
Pany oficjalnie oświadczam... w sierpniu wyperdalam z kraju... także mam 2miechy żeby w końcu jakąś flachę spotową ogarnąć z wami :decayed:

Kierunek?

Szkocja :whistling:

Opublikowano
Pany oficjalnie oświadczam... w sierpniu wyperdalam z kraju... także mam 2miechy żeby w końcu jakąś flachę spotową ogarnąć z wami :decayed:

Kierunek?

Szkocja :whistling:

Są tam piniundze? Jesteś kolejny, który się tam wybiera, skrobnij no pewu co Ty tam masz :wink:

Opublikowano

Jaj nie urywa, w rodowodzie to zawsze będzie A4, nie RS4:wink:

serce od rs4 jest i to najważniejsze :decayed:

Opublikowano

Jaj nie urywa, w rodowodzie to zawsze będzie A4, nie RS4:wink:

serce od rs4 jest i to najważniejsze :decayed:

U cipciaka ten numer nie przejdzie. Chociaż w sumie to paradoks u niego, bo jak wali bułgarkę, która się nazwie "Sasha Grey" to jakoś mu to nie wadzi, że nadal jest TYLKO bułgarką, a nie Sashą... :eusathink::decayed:

Opublikowano

Jaj nie urywa, w rodowodzie to zawsze będzie A4, nie RS4:wink:

serce od rs4 jest i to najważniejsze :decayed:

U cipciaka ten numer nie przejdzie. Chociaż w sumie to paradoks u niego, bo jak wali bułgarkę, która się nazwie "Sasha Grey" to jakoś mu to nie wadzi, że nadal jest TYLKO bułgarką, a nie Sashą... :eusathink::decayed:

Najczęściej to on wali ale ręką :grin:

Opublikowano

Mówisz rękodzieło na złomie opanowane :grin:

Opublikowano

Jaj nie urywa, w rodowodzie to zawsze będzie A4, nie RS4:wink:

serce od rs4 jest i to najważniejsze :decayed:

Jebnij sobie serce od murzyna i będziesz Michael Jordan:grin:

Opublikowano

Jaj nie urywa, w rodowodzie to zawsze będzie A4, nie RS4:wink:

serce od rs4 jest i to najważniejsze :decayed:

Jebnij sobie serce od murzyna i będziesz Michael Jordan:grin:

To porównanie to strzał kulą w płot.... zakładaj coś na głowę jak stoisz na słońcu :decayed:

Opublikowano
tada !

http://s23.postimg.org/z8lw1w5k7/2013_06_26_206.jpg

już przerejestrowane na jedyne słuszne numery i odmalowane :naughty:

http://s22.postimg.org/pz9lxajy5/2013_06_26_207.jpg

:naughty:

Widziałem wczoraj pod Auto Perfect`em :decayed: Nie wiem czy zdjęcia takie, czy co ale mam zamiar też oddać do nich swoją furę ale z tego co widzę to mówiąc delikatnie - nie jest dobrze albo mi się tylko wydaję. Jak możesz to zapodaj jakieś zdjęcie w dobrej jakości.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.