Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuwa ale pojechaliśmy po bandzie głowa mi pęka jak nigdy chopin piłeś takie cudo jak zielony jonny walker ? ale jak sobie przypomnę jak wystawiałem w autobusie nogi za okno :grin: więcej nie opowiadam.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pożyczone... :facepalm: Ale to są z Lidla za 150zł :wink: wiem bo wczoraj odkupowałem :facepalm:

Zaraz będę na zakupach to zerknę. Pod trumnę wydają się być idealne.

Chopin ja powinienem być po 17:00 jak się z grilla urwę.

To daj znać po ile, też bym się szarpnął.

Opublikowano
Kuwa ale pojechaliśmy po bandzie głowa mi pęka jak nigdy chopin piłeś takie cudo jak zielony jonny walker ? ale jak sobie przypomnę jak wystawiałem w autobusie nogi za okno :grin: więcej nie opowiadam.

nie , zielonych nie pijam :) ale ostatnio piłem na imprezie glenfarclasa , pychota , polecam :)

Opublikowano
  • Autor
To daj znać po ile, też bym się szarpnął.

u mnie albo już nie było albo jeszcze niema :eusathink:

chopin a piłeś czerwonego Johna Wardera ? :travolta:

Opublikowano
To daj znać po ile, też bym się szarpnął.

u mnie albo już nie było albo jeszcze niema :eusathink:

chopin a piłeś czerwonego Johna Wardera ? :travolta:

nie, tego to ja ni znaju :thumbdown:

Opublikowano

To daj znać po ile, też bym się szarpnął.

Wczoraj kupowałem, 149zł :wink:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

u mnie albo już nie było albo jeszcze niema :eusathink:

Od jutra nowa dostawa :wink:

Opublikowano

Pany pytam po raz ostatni ma ktoś klubowe ramki do sprzedania? bo z zamowien za miesiac dopiero wysylaja...

Opublikowano

Chyba nikt nie ma... Jakiś czas temu Duds zamawiał grupowo ale to każdy po komplecie na aucie wozi :wink:

Opublikowano

Musisz cierpliwie czekać niestety :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Duds, znalazles te zaciski ? :decayed:

Opublikowano

panowie, wywalilo mi blad ABS jak wracalem do Wro, dzisiaj raczej za kolko nie wsiade - pomoze ktos?

Podpiac vaga skasowac, albo czujnik przeczyscic? Na tygodniu jakoś?

Anybody help?!

Opublikowano

Podepnij Vaga, sprawdz jaki blad, ew. sprawdz ktory czujnik na jakim kole.

Opublikowano

Jest pare problemow:

Nie mam vagaaa :( :/

Komplet kluczy ktore mam w aucie pozostawia sporo do zyczenia...

Z tego co sie orientuje, to czujnik na tylnim prawym kole jest

Opublikowano
Duds, znalazles te zaciski ? :decayed:

Myślałem, że już zdążyłeś kupić :decayed: Przód mam na bank, ale są w mega dobrym stanie (nie wiem czy nie nowe), więc cenka będzie trochę wyższa, a tył też mi się mignął, więc można uznać, że mam komplet :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja mam jedne ramki wolne ale trzeba by mi odkupic niech na zapasie leza. chopin jak bedziesz dzisiaj to ci pokaze

Opublikowano

chopin ja dzisiaj będe take przywoź kase :grin::grin:

Opublikowano

Jak on zaraz do Egiptu leci, to gdzie będzie się spuszczał na komarka...:whistling: w Egipcie zamiast driny cyckom stawiać, to by wode z basenu chlał :polew:

Opublikowano

Kaju jak fura liczyłeś koszta? :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.