Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

az mu sie auto psuje

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieje sie cos w tym wrocławiu :wink::wink:

Opublikowano
Piotr jesteś po ślubie bardzo nieobecny na forum, nie mówiąc o spotach.

Widuje go często gęsto ze "smyczą" koło Legnickiej 36 - Lidl. :grin:

Opublikowano
Piotr jesteś po ślubie bardzo nieobecny na forum, nie mówiąc o spotach.

Widuje go często gęsto ze "smyczą" koło Legnickiej 36 - Lidl. :grin:

Zakupy robi czy chemie wykłada?

Opublikowano

Pracuje w ultimo. Firma chyba windykacyjna

Opublikowano

Co Wy Pany za pierdoły opowiadacie ?

Emey - To na pewno nie ja. W tej czesci ( Legnicka ) jestem od święta.

Gniady - Odezwał sie aktywny forumowicz :polew: ( no offence )

Na forum jestem codziennie.

Opublikowano

pomidor

Opublikowano

mamy jakiś dobry sprawdzony sklep forumowy gdzie moge kupić zawór n75 do passka b5 FL ? czy zostaje fota ?

Opublikowano
mamy jakiś dobry sprawdzony sklep forumowy gdzie moge kupić zawór n75 do passka b5 FL ? czy zostaje fota ?

Fota jest droga... a IC ?

Opublikowano
mamy jakiś dobry sprawdzony sklep forumowy gdzie moge kupić zawór n75 do passka b5 FL ? czy zostaje fota ?

Fota jest droga... a IC ?

racja , jakoś zapomniałem o inter bo jeszcze we Wrocku nie kupowałem nic w IC, podziękował :hi:

Opublikowano
Co Wy Pany za pierdoły opowiadacie ?

Emey - To na pewno nie ja. W tej czesci ( Legnicka ) jestem od święta.

Gniady - Odezwał sie aktywny forumowicz :polew: ( no offence )

Na forum jestem codziennie.

Chodziło mi o banana który hamulce chciał większe a oleju nie sprawdza przed wyjazdem :grin::wink:

Opublikowano

Uderz w stół :polew::polew:

:whistling:

Opublikowano
Co Wy Pany za pierdoły opowiadacie ?

Emey - To na pewno nie ja. W tej czesci ( Legnicka ) jestem od święta.

Gniady - Odezwał sie aktywny forumowicz :polew: ( no offence )

Na forum jestem codziennie.

Chodziło mi o banana który hamulce chciał większe a oleju nie sprawdza przed wyjazdem :grin::wink:

Na coś się przydały... trzeba było szybko hamować jak się alladyn zapalił :grin:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

mamy jakiś dobry sprawdzony sklep forumowy gdzie moge kupić zawór n75 do passka b5 FL ? czy zostaje fota ?

Fota jest droga... a IC ?

racja , jakoś zapomniałem o inter bo jeszcze we Wrocku nie kupowałem nic w IC, podziękował :hi:

Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

pochwa.....lony

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

no trochę Wam się pomyliło, ja nie Piotr i nie mam smyczy forumowej :P

jak pech to pech... w trakcie trasy coś z klimą się spieprzyło i działało tylko na econie:facepalm: wyłączyłem i włączyłem samochód, zaczęło działać, po kilkudziesięciu minutach to samo i już niestety 'reset' nie pomógł:facepalm:

Opublikowano

załącza się sprężarka czy już nie gada ? na econ klima nie działa :kwasny: nawiew jest czy stoi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.