Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To żeś doyebał :grin: ...ja tu już przewidywałem jakiegoś hot hatch'a...a tu taka bestja :shock3::decayed:

Arek wszystko w swoim czasie, ten bolid jest tymczasowy na czas odszkodowania ?

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Nelson a jest w holenderskim gazie ? :D

Zagrane na Fortepianie

Nie ma, ale są dywaniki z Tesco?

Wysłane z monopola 24/7

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem, wiem :wink: żartujemy sobie...toż tu jak w rodzinie :decayed::drunk:

btw... kontakt się przydał? :eusathink:

Opublikowano

Nelson widzę, że jest ogień :kox:

Hornet kiedy możemy się spiknąć coś tam dla mnie masz ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

btw... kontakt się przydał? :eusathink:

przydał się... elektryka podłączona czajnik działa :decayed:

Opublikowano

Hej chłopaki ktoś poleci gdzie we Wrocławiu zimówki w dobrej cenie dorwę ? 165/65/R14 najlepiej nówki :decayed: czy nikt oponeo nie pobije...?

Opublikowano

raczej nie ja też przez oponeo zamawiałem nokiany chyba że reszta aa może cos wiedzą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

marne szanse ze cos uda się taniej załatwic. Zostaje jeszcze dział motoryzacyjny w Kauflandzie albo regenerki spod Sobótki.

Opublikowano

uderzcie do mrogala. ogarnia korzystnie łącznie z wysyłem.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
To żeś doyebał :grin: ...ja tu już przewidywałem jakiegoś hot hatch'a...a tu taka bestja :shock3::decayed:

Arek wszystko w swoim czasie, ten bolid jest tymczasowy na czas odszkodowania 

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Nelson a jest w holenderskim gazie ? :D

Zagrane na Fortepianie

Nie ma, ale są dywaniki z Tesco

Wysłane z monopola 24/7

Nie pitol bo z trzy sezony polatasz.

Opublikowano
  • Autor

robisz bramki czy juz skonczyłeś ?

Opublikowano

Na allegro gość jest we wro co ma nowki goodrich czy jakoś za 160 pln.

Opublikowano
robisz bramki czy juz skonczyłeś ?

Właśnie się zwinąłem zostało malowanie i koniec .

Opublikowano
To żeś doyebał :grin: ...ja tu już przewidywałem jakiegoś hot hatch'a...a tu taka bestja :shock3::decayed:

Arek wszystko w swoim czasie, ten bolid jest tymczasowy na czas odszkodowania 

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Nelson a jest w holenderskim gazie ? :D

Zagrane na Fortepianie

Nie ma, ale są dywaniki z Tesco

Wysłane z monopola 24/7

Nie pitol bo z trzy sezony polatasz.

Wrzucę 1.4 turbo od Uno i będe nękał Szymenia na światłach:grin:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

Dobry numer Panowie, przy vocalu ciary przechodzą po plecach:wink::wink:RAM & Susana - RAMelia (Original Mix) {Tribute to Amelia} - YouTube

Opublikowano

dojeżdżam do wawy właśnie polskim busiem i elegancko fifi rifi wifi :) i oglądam unlimy :)

Opublikowano
To żeś doyebał :grin: ...ja tu już przewidywałem jakiegoś hot hatch'a...a tu taka bestja :shock3::decayed:

Arek wszystko w swoim czasie, ten bolid jest tymczasowy na czas odszkodowania 

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Nelson a jest w holenderskim gazie ? :D

Zagrane na Fortepianie

Nie ma, ale są dywaniki z Tesco

Wysłane z monopola 24/7

Nie pitol bo z trzy sezony polatasz.

Wrzucę 1.4 turbo od Uno i będe nękał Szymenia na światłach:grin:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

Dobry numer Panowie, przy vocalu ciary przechodzą po plecach:wink::wink:RAM & Susana - RAMelia (Original Mix) {Tribute to Amelia} - YouTube

molestuje kilkanaście razy dziennie... robi robote :whistling:

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
dojeżdżam do wawy właśnie polskim busiem i elegancko fifi rifi wifi :) i oglądam unlimy :)

Ile płaciłeś bo ja leciałem za 8 zeta:grin:

Opublikowano

Wypoczynek....

Zdj_cie0267.jpg

Zdj_cie0268.jpg

Zdj_cie0271.jpg

Zdj_cie0271.jpg

Zdj_cie0272.jpg

Zdj_cie0275.jpg

Zdj_cie0274.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj znowu upolowałem wypięta przyczepkę tym razem na AOW :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Gdyby komuś zalegała wtyczka od wtrysku sterującego to proszę o PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.