Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i ja zajrzałem :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
i ja zajrzałem :grin:

Jest ogień , ale fajnie się czyta . Taka lekturka na noc :grin:

Opublikowano
  • Autor

kaju po tym co zobaczyłem na mailu.... :doh: HołLi szit łot da fak co to k**wa jest ?! :polew:

BTW mam drugą część. Spodziewaj się maila. :decayed:

Opublikowano
i ja zajrzałem :grin:

Jest ogień , ale fajnie się czyta . Taka lekturka na noc :grin:

haha nie mogę :polew: też zajrzałem, mocny jest 90-120 w zakrętach ale chyba takich jak gumka od majtek, że jak nie wyrobi to się uciągają :grin:

Opublikowano
kaju po tym co zobaczyłem na mailu.... :doh: HołLi szit łot da fak co to k**wa jest ?! :polew:

BTW mam drugą część. Spodziewaj się maila. :decayed:

ja musiałem pieluche zmienić :grin:

Opublikowano
i ja zajrzałem :grin:

Jest ogień , ale fajnie się czyta . Taka lekturka na noc :grin:

haha nie mogę :polew: też zajrzałem, mocny jest 90-120 w zakrętach ale chyba takich jak gumka od majtek, że jak nie wyrobi to się uciągają :grin:

pamietaj ze te 90-120 w zakretach po sniegu z zona ktora za pilota robi :polew:

a mojej bylej a6 150km w serii na miescie dogonic krawatem nie mogl :grin:

Opublikowano
  • Autor

znam takich pilotów... "Zwolnij k**wa pozabijasz nas no k**wa zwolnij!" tak mniej więcej brzmi opis trasy :polew:

Opublikowano
znam takich pilotów... "Zwolnij k**wa pozabijasz nas no k**wa zwolnij!" tak mniej więcej brzmi opis trasy :polew:

najlepsze jest to ze wylapal drzewo podczas tych rajdow... zaraz znajde temat bo bylo na forum :naughty::grin:

Opublikowano
Kaju Kaju spieprzył z kraju i codziennie jest na haju,

z prawej strony kręci kołem- tęskni za Polskim rosołem

:polew::polew::polew:

:lol1:

a gdzie przepraszam : autorem tekstu i piosenki jest Chopin ? :foch:

Opublikowano
  • Autor

stary już nie... przejąłem ten tekst... teraz musisz to zaśpiewać :decayed:

Opublikowano
stary już nie... przejąłem ten tekst... teraz musisz to zaśpiewać :decayed:

szczurek widze że informacje masz nie na czasie :) przecie ja właśnie ten tekst ułożyłem i go zaśpiewałem i nawet zagrałem :decayed:

Opublikowano
stary już nie... przejąłem ten tekst... teraz musisz to zaśpiewać :decayed:

szczurek widze że informacje masz nie na czasie :) przecie ja właśnie ten tekst ułożyłem i go zaśpiewałem i nawet zagrałem :decayed:

Chyba Ty nie na czasie? Luknij w batalion :grin::grin:

Opublikowano
znam takich pilotów... "Zwolnij k**wa pozabijasz nas no k**wa zwolnij!" tak mniej więcej brzmi opis trasy :polew:

zabijasz mnie dzisiaj :nabijasie:

Kaju Kaju spieprzył z kraju i codziennie jest na haju,

z prawej strony kręci kołem- tęskni za Polskim rosołem

:polew::polew::polew:

:lol1:

a gdzie przepraszam : autorem tekstu i piosenki jest Chopin ? :foch:

:buziak:

stary już nie... przejąłem ten tekst... teraz musisz to zaśpiewać :decayed:

ooooo to to to... zajrzyj w battalion, załapiesz bakcyla :grin:

stary już nie... przejąłem ten tekst... teraz musisz to zaśpiewać :decayed:

szczurek widze że informacje masz nie na czasie :) przecie ja właśnie ten tekst ułożyłem i go zaśpiewałem i nawet zagrałem :decayed:

zajrzyj w battalion, jest druga zwrotka do odegrania :polew:

Opublikowano

Gdzie we Wro najlepiej kupić żarniki do bixeonów??

Opublikowano
  • Autor

Teczowa obok swieba

Opublikowano

A kojarzysz nazwę sklepu??

Opublikowano

ten sklep jest na rogu jak dobrze pamiętam prze sklepem elektronicznym :hi:

Opublikowano

Panowie sytuacja niezwykle dynamiczna. Zauważyłem, że mam ukręconą gumę od przegubu wewnętrznego w skrzyni. Oczywiście mowa o czarnej suce. Skoro skrzynia się zblokowała podczas uderzenia, o czym świadczy ukręcona guma na przegubie. Mógł jednocześnie przeskoczyć rozrząd?

Jutro przyjeżdża rzeczoznawca już na 3cie oględziny i mam mentlik w głowie.

Opublikowano
  • Autor

Patrząc po tym jak wylapales to na 90% tak

Opublikowano
:hi: qr** jaki jestem zjebany po pracy a jeszcze czeka mnie kurs tanca wieczorem:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.