Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kierwa ale to brzmi. :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Emil też z chęcią pooglądałby fikołki. Do dzieci, a nie gołe cycki w głowie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Emil też z chęcią pooglądałby fikołki. Do dzieci, a nie gołe cycki w głowie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Dawaj jakie cycuchy, ale tylko te które obracałeś a nie jakies tam z interneta :grin:

Opublikowano
Emil też z chęcią pooglądałby fikołki. Do dzieci, a nie gołe cycki w głowie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Dawaj jakie cycuchy, ale tylko te które obracałeś a nie jakies tam z interneta :grin:

stary, chcesz żeby Ci pół miasta pokazał? :grin:

Opublikowano
Emil też z chęcią pooglądałby fikołki. Do dzieci, a nie gołe cycki w głowie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Dawaj jakie cycuchy, ale tylko te które obracałeś a nie jakies tam z interneta :grin:

stary, chcesz żeby Ci pół miasta pokazał? :grin:

Oczywiście, oblookam z chęcią :grin:

Opublikowano
Emil też z chęcią pooglądałby fikołki. Do dzieci, a nie gołe cycki w głowie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Dawaj jakie cycuchy, ale tylko te które obracałeś a nie jakies tam z interneta :grin:

stary, chcesz żeby Ci pół miasta pokazał? :grin:

Oczywiście, oblookam z chęcią :grin:

:grin:

Opublikowano
Emil też z chęcią pooglądałby fikołki. Do dzieci, a nie gołe cycki w głowie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Dawaj jakie cycuchy, ale tylko te które obracałeś a nie jakies tam z interneta :grin:

stary, chcesz żeby Ci pół miasta pokazał? :grin:

Oczywiście, oblookam z chęcią :grin:

hehe ;)

Opublikowano

Panowie sytuacja jest. Na biegu kręcą się oba koła w powietrzu, ale silnik nawet nie drgnie. Na luzie kręci się tylko jedno koło i silnik też nie drgnie. Chyba korbowód pęcł w mojej czarnuli... Oczywiście mowa o sytuacji po dzwonie:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Wsadz klucz na koło pasowe wykrec świece i spróbuj przekrecic. Jak będzie opór to albo zawory albo wał i trzeba rwac czapkę

Opublikowano
hahab:D

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

i tak Oca najlepiej doj**al : a ten KYLOMC to będzie ? :D:D:D

no jestem !!! :D

Opublikowano
hahab:D

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

i tak Oca najlepiej doj**al : a ten KYLOMC to będzie ? :D:D:D

no jestem !!! :D

Miał przyjechać i go nie ma :grin::polew:

Opublikowano

Siema:hi:

Opublikowano

Telefon oddany na gwarancje więc łocap off :facepalm::kwasny: czuje się jak by mnie odcięli od świata :grin::polew:

Opublikowano
Telefon oddany na gwarancje więc łocap off :facepalm::kwasny: czuje się jak by mnie odcięli od świata :grin::polew:

a co sie stało sie znowu ? :facepalm: Ty z tymi telefonami to masz szczęście :doh:

Opublikowano
Telefon oddany na gwarancje więc łocap off :facepalm::kwasny: czuje się jak by mnie odcięli od świata :grin::polew:

a co sie stało sie znowu ? :facepalm: Ty z tymi telefonami to masz szczęście :doh:

A no niestety mam :facepalm: tym razem bateria ( musiałem ładować codziennie ) po kilku krotnym odblokowaniu wyświetlacz tracił kolory , robił sie szary :kwasny: itp itd :decayed:

Opublikowano

To ze bateria codziennie do ladowania to akurat normalne w smartfonach.

Opublikowano
To ze bateria codziennie do ladowania to akurat normalne w smartfonach.

powiedział Cwiara :D

Opublikowano
To ze bateria codziennie do ladowania to akurat normalne w smartfonach.

Ryju sam widziałeś różnice w wyświetlaczu po którymś odblokowaniu

Opublikowano

Wyswietlacz to odkutaszal cyrki :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.