Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Załaduj auto na maxa na ori odbojach jak masz glebę taką, że palec w nadkole nie wchodzi. Wtedy zrozumiesz :wink:

:brawo: polać mu!

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Załaduj auto na maxa na ori odbojach jak masz glebę taką, że palec w nadkole nie wchodzi. Wtedy zrozumiesz :wink:

e to luz ja nic nie woze w aucie wiec piernicze te odboje

Opublikowano

Na naszych drogach , nawet bez pasażerów odboje są potrzebne. Chyba że koła są pochowane w nadkola ;)

Opublikowano
Na naszych drogach , nawet bez pasażerów odboje są potrzebne. Chyba że koła są pochowane w nadkola ;)

+1

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

BTW Dzienciol, Ty nie mieszkasz czasem gdzieś blisko mnie, na Gaju? :decayed:

Opublikowano

Mieszkałem na Ślężnej , naprzeciwko pksu , i tam zawsze A3 stało , teraz mieszkam na Żelaznej :P

Opublikowano

No, bo właśnie z a3-clubu kojarzę, że gdzieś blisko mnie :decayed:

Opublikowano

ja mam odboje z volviaka tzn z autobusu bycze jaja przy nich to gąbka :D

Opublikowano
  • Autor

Masz q czy oske bo na tapa nie widzę. Jaką wysokość ?

Opublikowano

:hi:siema Pany jak tam tlusty czwartek? U mnie w robocie kazdy dostal od prezesa po 10 paczkow na leb, na dziś już mi wystarczy:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

U mnie bida po cztery :)

Opublikowano

a ja walcze z systemem - żadnego!

Opublikowano

Panowie kto mieszka niedaleko ?

PC-LOTUS

Krasińskiego 28

50-450 Wrocław

Info na PW pliiis :hi:

Opublikowano
Panowie kto mieszka niedaleko ?

PC-LOTUS

Krasińskiego 28

50-450 Wrocław

Info na PW pliiis :hi:

503-158-506 dzwoń do mnie :wink:

Opublikowano
Panowie kto mieszka niedaleko ?

PC-LOTUS

Krasińskiego 28

50-450 Wrocław

Info na PW pliiis :hi:

ja , dawaj co potrzeba

Opublikowano
Panowie kto mieszka niedaleko ?

PC-LOTUS

Krasińskiego 28

50-450 Wrocław

Info na PW pliiis :hi:

ja , dawaj co potrzeba

Ty masz daleko. Nie podlizuj sie :grin:

Opublikowano

Bry dziś zawitały nowe nokiany i lato założone a poprzednie opony rok 2010 w 2011 założone barum btawius 2 bieżnik do znacznika ponad 3mm a do końca ponad 4 mm oddam za dużą flaszkę jak ktoś chce spokojnie sezon można śmigać na nich

wysłane z audi goldiego

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

Rozmiar 205/55/16

wysłane z audi goldiego

Opublikowano
a ja walcze z systemem - żadnego!

kaju chociaż raz się z Tobą zgodzę :grin: ja też dzisiaj ani jednego :decayed:

Opublikowano
a ja walcze z systemem - żadnego!

kaju chociaż raz się z Tobą zgodzę :grin: ja też dzisiaj ani jednego :decayed:

a to jeszcze nie dowód na to, że zmądrzejesz :grin:

Opublikowano
Bry dziś zawitały nowe nokiany i lato założone a poprzednie opony rok 2010 w 2011 założone barum btawius 2 bieżnik do znacznika ponad 3mm a do końca ponad 4 mm oddam za dużą flaszkę jak ktoś chce spokojnie sezon można śmigać na nich

wysłane z audi goldiego

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

Rozmiar 205/55/16

wysłane z audi goldiego

Narzekales na nokiany po co je kupiłeś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.