Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: panorama zacna ale chyba za jakiś czas do aktualizacji, może w końcu dojadę na spota:decayed:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: panorama zacna ale chyba za jakiś czas do aktualizacji, może w końcu dojadę na spota:decayed:

Taaa :D powiedzcie kiedy, to umyję autko :grin:

Opublikowano

Bry,

Chooj nacieszyłem sie felgami, żonie wczoraj jakaś pała droge zajechała i krawężnik przytuliła :facepalm: musze oddać do malowania :kwasny:

Na poprawe humoru znalazłem ogłoszenie ;)

zdj_cie_1.jpg

Opublikowano
  • Autor
:hi: panorama zacna ale chyba za jakiś czas do aktualizacji, może w końcu dojadę na spota:decayed:

miejscówa jest stała każdy cyknie sobie fotkę a spartan powkleja w fotoszopie :decayed:

Opublikowano
:hi: panorama zacna ale chyba za jakiś czas do aktualizacji, może w końcu dojadę na spota:decayed:

miejscówa jest stała każdy cyknie sobie fotkę a spartan powkleja w fotoszopie :decayed:

Jak nie patrząc to jest 3 miejsca jeszcze heh ;)

Opublikowano
Bry kto się ściga ze mną tak rano na ramkach klubowych

---------- Post dopisany at 05:46 ---------- Poprzedni post napisany at 05:44 ----------

Już się nie będziemy ścigać podobno ruszył odcinkowy pomiar prędkości

jeśli chodzi o tego sedana granatowego ok 4.30 rano to ja;p a z tym pomiarem odcinkowym to znajomy gliniarz mówił że to w próbach dopiero jest;p

Opublikowano
:hi: to już pewnie bedzie wcześniej wiadomo jak pomiar ruszy na maxa
Opublikowano

Jedno z miejsc do zdjęcia było dla mnie no ale nie dojechałem , Kurak to naprawdę twój dziób na tym zdjęciu bo długo się wpatrywałem:grin::grin::grin:,panowie przyszła smycz z Ingolstad i jest w pytkę dzisiaj śpi ze mną na szyi :grin::grin::grin:

Opublikowano

Od dziś 180PS + 235Nm by gregor10 :jerk:

Muszę logi ogarnąć i pokazać mu co tam namotał :decayed:

Opublikowano

Spokojnie Panowie. Będzie większa ekipa to zrobi sie więcej zdjęć :kox:

Opublikowano

Ćwiara weź powrzucaj jakieś fotki w lepszej rozdziałce :D

Opublikowano

A wybieracie sie moze na

6u2ujypy.jpg ?

Opublikowano

Jak pogoda dopisze to możnaby "przedspota" zrobić :kox:

Opublikowano
Ćwiara weź powrzucaj jakieś fotki w lepszej rozdziałce :D

Wrzuciłem w spoiler ale za duża rozdzielczość i zwężyło je troche :grin:. Musze zmniejszyc i wrzucic ponownie.

Opublikowano

Emil, 100! :drunk:

Opublikowano
  • Autor
Od dziś 180PS + 235Nm by gregor10 :jerk:

Muszę logi ogarnąć i pokazać mu co tam namotał :decayed:

No nareszcie :) teraz hamownia i można ogarniac dalej. Jak wtryski i k03 zdrowe to stukowce powinny pozwolić na 15 konia więcej. Poskladales to na ecu z ajl czy to modyfikacja softu pod ecu aeb ?

Opublikowano
Ćwiara weź powrzucaj jakieś fotki w lepszej rozdziałce :D

Wrzuciłem w spoiler ale za duża rozdzielczość i zwężyło je troche :grin:. Musze zmniejszyc i wrzucic ponownie.

cwiara wrzuć te fotki ze spota na serwer jakiś do ściągnięcia :hi:

Opublikowano

NAJPIĘKNIEJSZY AVANT W KLUBIE CHOPIN S-LINE PROJECT :whistling::grin::kox:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano
NAJPIĘKNIEJSZY AVANT W KLUBIE CHOPIN S-LINE PROJECT :whistling::grin::kox:

jak zazdrościsz to się chociaż nie odzywaj . Weź się zajmij swoim parchem lepiej , który się już rozlatuje :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.