Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To jeszcze brakuje fotki jak lecisz na kole i bedzie komplet ;)

Wroce do domu to wrzuce :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Pany może w piątek zrobimy spota :decayed: coś tam się pogada a potem odstawi drezyny i % ? Pisać kto chętny

Ja jestem za.

Ty nawet nie masz wyboru chłopcze :decayed:

Ty chłopcze nie bądź taki hojrak bo ostatnio u Nelsona to cienko z Tobą było :grin:

Cwiara wrzucaj Gniadego na jednym kole :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To jeszcze brakuje fotki jak lecisz na kole i bedzie komplet ;)

Wroce do domu to wrzuce :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Pany może w piątek zrobimy spota :decayed: coś tam się pogada a potem odstawi drezyny i % ? Pisać kto chętny

Ja jestem za.

Ty nawet nie masz wyboru chłopcze :decayed:

Ty chłopcze bierzesz tą klape ode mnie?

raczej wezmę chłoptasiu :naughty:

no to będziesz miał misje :naughty: gg mendo jedna :buziak:

Opublikowano
Ale rower mogłeś zostawic

Proszę :decayed:

Jeszcze się załapałeś :decayed:

Największa felga spotu:

http://s9.postimg.org/5cpts8pz3/DSC_0616.jpg

Ty no fakt Michał to kawał chłopa ale żeby od felg go wyzywać, ciekaw jestem czy przy nim też taki kozak będziesz :polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano

Hahaha xD

Ps sorry za to odpalanie xP

Opublikowano
  • Autor

Ja w zaciszu swojego ulepa walczyłem z pętla i chwilę mi zeszło :) nawet tak nie dymisz strasznie

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

CWIARA wrzucaj foty z lotu chopina nad mostem.

Opublikowano
Ja w zaciszu swojego ulepa walczyłem z pętla i chwilę mi zeszło :) nawet tak nie dymisz strasznie

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

CWIARA wrzucaj foty z lotu chopina nad mostem.

ty go tak nie popędzaj bo pewnie nie wie które wrzucić, jak tam pewnie z 1000 zdjęć i to tylko jednego auta :grin:

Opublikowano

Kurde zapomniałem aparatu z auta:facepalm: . Jutro pozgrywam i wrzuce na forum.

Opublikowano
Ja w zaciszu swojego ulepa walczyłem z pętla i chwilę mi zeszło :) nawet tak nie dymisz strasznie

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

CWIARA wrzucaj foty z lotu chopina nad mostem.

ty go tak nie popędzaj bo pewnie nie wie które wrzucić, jak tam pewnie z 1000 zdjęć i to tylko jednego auta :grin:

Lolek Ty sobie uważaj bo na ślub nie przyjade :grin:

Opublikowano
Ja w zaciszu swojego ulepa walczyłem z pętla i chwilę mi zeszło :) nawet tak nie dymisz strasznie

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

CWIARA wrzucaj foty z lotu chopina nad mostem.

ty go tak nie popędzaj bo pewnie nie wie które wrzucić, jak tam pewnie z 1000 zdjęć i to tylko jednego auta :grin:

Lolek Ty sobie uważaj bo na ślub nie przyjade :grin:

:friends:

Opublikowano

lolek91 nie martw się - PRZYJEDZIEMY :naughty:

To kto chętny jeszcze na spota w Piątek ???

Opublikowano
  • Autor

Ja do 22 w pracy więc do wro zjade pewnie przed 11 :(

Opublikowano
Ja do 22 w pracy więc do wro zjade pewnie przed 11 :(

akurat na % :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ta. Trzy piwa na szybko i żaluzje opadają .

Opublikowano
Ta. Trzy piwa na szybko i żaluzje opadają .

dobre i trzy :naughty:

Opublikowano

no to nie lepiej od razu gorzałe lać?

Opublikowano

Siemankoo , czas zaczynać nie równą walkę :kwasny: i doprowadzić ją do końca :grin:

Opublikowano

:hi:

ma ktoś jedną czarną ramkę klubową do sprzedania?:wink:

Opublikowano
no to nie lepiej od razu gorzałe lać?

Kibic z dala, się nie wpierdala:wink: Ja jestem chętny:decayed:

Opublikowano
no to nie lepiej od razu gorzałe lać?

Kibic z dala, się nie wpierdala:wink: Ja jestem chętny:decayed:

Nie wierze :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.