Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Także tego :decayed:

pedzioł co wjedzioł

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znaczy browar odpalony

Opublikowano

a jak:hi:

Opublikowano

witam po długim weekendzie, wszyscy cali zdrowi?:hi:

ktoś od nas może sprawdzić nr VIN Passata, czy pisać do stanleya lub playa? tym razem dla ojca auta szukam, zastanawialiśmy się nad Exeo, odezwał się Michier od którego kupiłem swoje a4, że ma do sprzedania Passata Sportline 2.0 TDI CR 170km biały 2009 rok 188tys cena 39tys., ktoś zna ten silnik etc?

jutro do roboty wrrr:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jak kupisz to tato pozna je dokładnie i od dna portfela. No chyba ze masz dostęp do maneli silnikowych.

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Także tego :decayed:

pedzioł co wjedzioł

Kusilem na spocie i się chlopaki alkoholizują. Przed chwila skonczylem skrecac schowek co to ktoś na grillu u Goldika chciał otworzyć a był zamknięty na zamek :facepalm:

Opublikowano

ostro gracie

Opublikowano
  • Autor

Koniec długiego weekendu. Musisz przekonać ludzi z wysp żeby obchodzili nasze święta. Paru was tam jest. :decayed:

Opublikowano

A ja dopiero do domu wracam. Od 12 w kablach :facepalm:

Sorki ze tel nie odbieralem ale nie wiedzialem gdzie rece wlozyc

Opublikowano
witam po długim weekendzie, wszyscy cali zdrowi?:hi:

ktoś od nas może sprawdzić nr VIN Passata, czy pisać do stanleya lub playa? tym razem dla ojca auta szukam, zastanawialiśmy się nad Exeo, odezwał się Michier od którego kupiłem swoje a4, że ma do sprzedania Passata Sportline 2.0 TDI CR 170km biały 2009 rok 188tys cena 39tys., ktoś zna ten silnik etc?

jutro do roboty wrrr:facepalm:

Silnik dość udany. Na pewno bardziej niż na pompkach. Przy tym przebiegu warto zrobić pompę oleju. Zresztą luknij na dział B8 i się wsio rozjaśni :) wersja 170 ma potem większy potencjał do modzenia :P

Opublikowano
witam po długim weekendzie, wszyscy cali zdrowi?:hi:

ktoś od nas może sprawdzić nr VIN Passata, czy pisać do stanleya lub playa? tym razem dla ojca auta szukam, zastanawialiśmy się nad Exeo, odezwał się Michier od którego kupiłem swoje a4, że ma do sprzedania Passata Sportline 2.0 TDI CR 170km biały 2009 rok 188tys cena 39tys., ktoś zna ten silnik etc?

jutro do roboty wrrr:facepalm:

Jak ma Ci sprzedać drugi raz takiego olejopijca to ja bym się zastanowił dwa razy :D:decayed:

Opublikowano
witam po długim weekendzie, wszyscy cali zdrowi?:hi:

ktoś od nas może sprawdzić nr VIN Passata, czy pisać do stanleya lub playa? tym razem dla ojca auta szukam, zastanawialiśmy się nad Exeo, odezwał się Michier od którego kupiłem swoje a4, że ma do sprzedania Passata Sportline 2.0 TDI CR 170km biały 2009 rok 188tys cena 39tys., ktoś zna ten silnik etc?

jutro do roboty wrrr:facepalm:

Jak ma Ci sprzedać drugi raz takiego olejopijca to ja bym się zastanowił dwa razy :D:decayed:

lepiej, żeby pił olej, niż miał go wyksztuszać:wink: a tak na poważnie to ja ze swojej a4 jestem zadowolony, chociaż nie jest to "najpiękniejszy avant w klubie":grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Strasznie utrudniony rozruch miałem z rana po tym weekendzie :/

Opublikowano

siemano :decayed: nie ma to jak dobry humor banana od rana :grin:

Opublikowano
Strasznie utrudniony rozruch miałem z rana po tym weekendzie :/

Widziałem jak się kiwales na szelu

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry zaś się obudziłem po 3 rano to juz ten wiek

Opublikowano
  • Autor
Strasznie utrudniony rozruch miałem z rana po tym weekendzie :/

Widziałem jak się kiwales na szelu

Po rozrusznik serca, hot doga wpadlem.

Opublikowano

:hi:siema, już po pracy:banan:

Opublikowano
witam po długim weekendzie, wszyscy cali zdrowi?:hi:

ktoś od nas może sprawdzić nr VIN Passata, czy pisać do stanleya lub playa? tym razem dla ojca auta szukam, zastanawialiśmy się nad Exeo, odezwał się Michier od którego kupiłem swoje a4, że ma do sprzedania Passata Sportline 2.0 TDI CR 170km biały 2009 rok 188tys cena 39tys., ktoś zna ten silnik etc?

jutro do roboty wrrr:facepalm:

Jak ma Ci sprzedać drugi raz takiego olejopijca to ja bym się zastanowił dwa razy :D:decayed:

lepiej, żeby pił olej, niż miał go wyksztuszać:wink: a tak na poważnie to ja ze swojej a4 jestem zadowolony, chociaż nie jest to "najpiękniejszy avant w klubie":grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Ha! +1 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.