Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najpierw to polej

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
najpierw to polej

a dokładniej?

Opublikowano

minimum po sto, mi bez popity :grin:

Opublikowano

Kaju a tobie czasem postów nie ubywa ?? :shock3::decayed:

Opublikowano
:facepalm:
minimum po sto, mi bez popity :grin:
Opublikowano
:facepalm:
minimum po sto, mi bez popity :grin:

On już pewnie nayebaju więc nie ogadasz się , może rano się uda :decayed:

Opublikowano
:facepalm:
minimum po sto, mi bez popity :grin:

On już pewnie nayebaju więc nie ogadasz się , może rano się uda :decayed:

domyślam się:whistling:

Opublikowano
Kaju a tobie czasem postów nie ubywa ?? :shock3::decayed:

pewnie, że ubywa :decayed:

:facepalm:
minimum po sto, mi bez popity :grin:

łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze :wink:

Opublikowano
Kaju a tobie czasem postów nie ubywa ?? :shock3::decayed:

pewnie, że ubywa :decayed:

:facepalm:
minimum po sto, mi bez popity :grin:

łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze :wink:

spoko luz :decayed: Karole tak mają :grin:

Opublikowano
Kaju a tobie czasem postów nie ubywa ?? :shock3::decayed:

pewnie, że ubywa :decayed:

:facepalm:
minimum po sto, mi bez popity :grin:

łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze :wink:

spoko luz :decayed: Karole tak mają :grin:

swój chłop :kox:

Opublikowano

Jeden energicznie rusza kierownicą drugi trzyma za końcówkę drążka[tego w samochodzie:grin:] luz powinien być nawet słyszalny,wahacze można łomikiem podważać na kanale no chyba że coś masz poluzowane - dobra spakowany po dach jadę na kanikuły do zobaczenia.

Opublikowano
Kaju a tobie czasem postów nie ubywa ?? :shock3::decayed:

pewnie, że ubywa :decayed:

:facepalm:
minimum po sto, mi bez popity :grin:

łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze :wink:

spoko luz :decayed: Karole tak mają :grin:

swój chłop :kox:

Się wie:kox:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Jeden energicznie rusza kierownicą drugi trzyma za końcówkę drążka[tego w samochodzie:grin:] luz powinien być nawet słyszalny,wahacze można łomikiem podważać na kanale no chyba że coś masz poluzowane - dobra spakowany po dach jadę na kanikuły do zobaczenia.

Tyle ze mnie interesuje sam magiel bo koncowki i wachacze mam nowe i chce tylko to zweryfikowac. To szerokiej drogi i udanego wypoczynku chopie

A tak wogole to bry wszystkim:hi:

Opublikowano
Kaju a tobie czasem postów nie ubywa ?? :shock3::decayed:

pewnie, że ubywa :decayed:

:facepalm:
minimum po sto, mi bez popity :grin:

łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze :wink:

spoko luz :decayed: Karole tak mają :grin:

swój chłop :kox:

Się wie:kox:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Jeden energicznie rusza kierownicą drugi trzyma za końcówkę drążka[tego w samochodzie:grin:] luz powinien być nawet słyszalny,wahacze można łomikiem podważać na kanale no chyba że coś masz poluzowane - dobra spakowany po dach jadę na kanikuły do zobaczenia.

Tyle ze mnie interesuje sam magiel bo koncowki i wachacze mam nowe i chce tylko to zweryfikowac. To szerokiej drogi i udanego wypoczynku chopie

A tak wogole to bry wszystkim:hi:

Lolek miałem to samo, wymieniłem całe zawieszenie i napierdalało dalej. Okazało się, że magiel wyjebany:wink:

Opublikowano

Fura kupiona

Opublikowano

Co kupiles :)¿

Opublikowano
Fura kupiona

Poka poka:decayed:

Opublikowano
Kaju a tobie czasem postów nie ubywa ?? :shock3::decayed:

pewnie, że ubywa :decayed:

:facepalm:
minimum po sto, mi bez popity :grin:

łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze :wink:

spoko luz :decayed: Karole tak mają :grin:

swój chłop :kox:

Się wie:kox:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Jeden energicznie rusza kierownicą drugi trzyma za końcówkę drążka[tego w samochodzie:grin:] luz powinien być nawet słyszalny,wahacze można łomikiem podważać na kanale no chyba że coś masz poluzowane - dobra spakowany po dach jadę na kanikuły do zobaczenia.

Tyle ze mnie interesuje sam magiel bo koncowki i wachacze mam nowe i chce tylko to zweryfikowac. To szerokiej drogi i udanego wypoczynku chopie

A tak wogole to bry wszystkim:hi:

Lolek miałem to samo, wymieniłem całe zawieszenie i napierdalało dalej. Okazało się, że magiel wyjebany:wink:

Pawnie tak :facepalm:macie namiary gdzie we wro to zrobie? Goldi wieczorem jestes w domu bo jade na chwile do kuzynki za lesnice to wpadlbym zobaczyc fure:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Fura kupiona

wrzucaj foty tej multipli :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.