Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki sportback na 19" mi się widzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
takie cuś? Audi A4 34500.00 PLN. świebodzice - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

takie cudo z wro? AUDI A4 1.9TDI S-LINE PLUS SEDAN ALKANTARA WROCŁAW (4244942502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

1.6 tdi ktoś zna? nawet nie wiedziałem, że jest taki silnik:decayed: Audi A3 38900.00 PLN. Złotoryja - otoMoto.pl

B7 - moim zdaniem za mały przebieg - coś podejrzane...

A3 - nie za małe dla ojca?

B6 - moim zdaniem, jak już Ci pisałem na Whats uppie, to trafniejszy wybór w kwocie, którą dysponujesz. Spokojnie trafisz 2004 rok na full wypasie i jeszcze zaoszczędzisz :decayed: niż bidna bita, albo kręcona B7...

Opublikowano

ta a3 mi się podoba i z tego co czytam, te 1.6tdi całkiem nieźle się spisują, tylko trochę z mocą kiepsko, bo 250nm to żadna rewelacja, ale dla ojca będzie ok, wielkość też spoko, ojciec ma dosyć kombi... zainteresować się tą sztuką?:wink: ta b7 ze Świebodzic też mnie kręci:decayed:

a odnośnie b6 na full wypasie - znajdź mi taką:wink:

Opublikowano
takie cuś? Audi A4 34500.00 PLN. świebodzice - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

takie cudo z wro? AUDI A4 1.9TDI S-LINE PLUS SEDAN ALKANTARA WROCŁAW (4244942502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

1.6 tdi ktoś zna? nawet nie wiedziałem, że jest taki silnik:decayed: Audi A3 38900.00 PLN. Złotoryja - otoMoto.pl

B7 - moim zdaniem za mały przebieg - coś podejrzane...

A3 - nie za małe dla ojca?

B6 - moim zdaniem, jak już Ci pisałem na Whats uppie, to trafniejszy wybór w kwocie, którą dysponujesz. Spokojnie trafisz 2004 rok na full wypasie i jeszcze zaoszczędzisz :decayed: niż bidna bita, albo kręcona B7...

Mądrego to i przyjemnie posłuchać :decayed:

Opublikowano

B7 - odpuść całkowicie, szkoda mi klawiatury, żeby pisać.

B6 - pogadać można o rzeczywistym przebiegu, ale pewnie po przekopaniu sterowników wypluło by z 350-380kkm.

A3 - chyba jedyna z tego zestawienia nie cofana (porównaj sobie przebiegi dwóch poprzednich do tego A3 - właśnie tyle mniej więcej diesle kręcą na zachodzie - 40-70kkm/rok - te auta zarabiają na właściciela, a nie jeździ nimi do kościoła, albo żona dzieci do szkoły wozi - błagam...) ale zwróciłbym uwage przede wszystkim na przód auta - spasowanie zderzaka i maski. Powodzenia :hi:

Opublikowano

Banan masz tu porządne auto a nie patrzysz cały czas po jakiś kręconych struclach od handlarzy , co nie patrze to lewe tablice niemieckie klepane w stodole - nawet nie wyjazdówki żółte tylko niby niemieckie :facepalm:

patrz jakie sztuka :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/

Opublikowano
  • Autor

Chopin daj spokoj. Niemiec będzie wydzwaniał a k**wy będą majtkami machały. Daj żyć. Jakby mi pod każdym marketem brawo bili to bym szału dostał. Lepiej kupić ulepa jak ja i mieć spokoj na codzień. :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

Opublikowano
siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać :polew:

Opublikowano
siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać :polew:

mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling:

Opublikowano
siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać :polew:

mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling:

Cwaniaczek :naughty:

Opublikowano
siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać :polew:

mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling:

Cwaniaczek :naughty:

hehe :naughty:

Opublikowano
minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić?

Ogłoszenie profeska zdjęcia ładne czasu potrzeba albo cene obniżyć jak się spieszysz . Ogólnie auto teoretycznie bardzo chodliwe. Może w promowanie na stronie głównej zainwestować ?

Opublikowano
minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić?

Ogłoszenie profeska zdjęcia ładne czasu potrzeba albo cene obniżyć jak się spieszysz . Ogólnie auto teoretycznie bardzo chodliwe. Może w promowanie na stronie głównej zainwestować ?

Jak zacznie promować to wyjdzie że jakis handlarzyk z niego . :decayed:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Banan rzuć jeszcze na tablice ogłoszenie z tamtad auta szybko znikają :wink:

Opublikowano
Banan z tego co wyczytałem w ogłoszeniu. Ojciec byłby zadowolony:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/#post4279593

Dokładnie. Poszukaj wśród swoich na forum, a nie po handlarzach...

Opublikowano
Banan z tego co wyczytałem w ogłoszeniu. Ojciec byłby zadowolony:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/#post4279593

Dokładnie. Poszukaj wśród swoich na forum, a nie po handlarzach...

przecież już nie musi szukać bo mu podałem na tacy :decayed: Marianekzg na zlocie w bukowinie miał 412 tys z takim samym programem i mówi że tylko sprzęgło musiał zrobić. Aż mu zdjęcie pyknąłem dla potomnych stanu licznika także tego :hi: rns-d jak sie nie podoba to zmieni na rns-e , fele jakieś ładniejsze jak te sie nie podobają i będzie świetna fura :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.