Opublikowano 28 Maja 201412 l takie cuś? Audi A4 34500.00 PLN. świebodzice - otoMoto.pl---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- takie cudo z wro? AUDI A4 1.9TDI S-LINE PLUS SEDAN ALKANTARA WROCŁAW (4244942502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- 1.6 tdi ktoś zna? nawet nie wiedziałem, że jest taki silnik:decayed: Audi A3 38900.00 PLN. Złotoryja - otoMoto.pl B7 - moim zdaniem za mały przebieg - coś podejrzane... A3 - nie za małe dla ojca? B6 - moim zdaniem, jak już Ci pisałem na Whats uppie, to trafniejszy wybór w kwocie, którą dysponujesz. Spokojnie trafisz 2004 rok na full wypasie i jeszcze zaoszczędzisz niż bidna bita, albo kręcona B7...
Opublikowano 28 Maja 201412 l ta a3 mi się podoba i z tego co czytam, te 1.6tdi całkiem nieźle się spisują, tylko trochę z mocą kiepsko, bo 250nm to żadna rewelacja, ale dla ojca będzie ok, wielkość też spoko, ojciec ma dosyć kombi... zainteresować się tą sztuką? ta b7 ze Świebodzic też mnie kręci:decayed: a odnośnie b6 na full wypasie - znajdź mi taką
Opublikowano 28 Maja 201412 l takie cuś? Audi A4 34500.00 PLN. świebodzice - otoMoto.pl---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- takie cudo z wro? AUDI A4 1.9TDI S-LINE PLUS SEDAN ALKANTARA WROCŁAW (4244942502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- 1.6 tdi ktoś zna? nawet nie wiedziałem, że jest taki silnik:decayed: Audi A3 38900.00 PLN. Złotoryja - otoMoto.pl B7 - moim zdaniem za mały przebieg - coś podejrzane... A3 - nie za małe dla ojca? B6 - moim zdaniem, jak już Ci pisałem na Whats uppie, to trafniejszy wybór w kwocie, którą dysponujesz. Spokojnie trafisz 2004 rok na full wypasie i jeszcze zaoszczędzisz niż bidna bita, albo kręcona B7... Mądrego to i przyjemnie posłuchać
Opublikowano 28 Maja 201412 l B7 - odpuść całkowicie, szkoda mi klawiatury, żeby pisać. B6 - pogadać można o rzeczywistym przebiegu, ale pewnie po przekopaniu sterowników wypluło by z 350-380kkm. A3 - chyba jedyna z tego zestawienia nie cofana (porównaj sobie przebiegi dwóch poprzednich do tego A3 - właśnie tyle mniej więcej diesle kręcą na zachodzie - 40-70kkm/rok - te auta zarabiają na właściciela, a nie jeździ nimi do kościoła, albo żona dzieci do szkoły wozi - błagam...) ale zwróciłbym uwage przede wszystkim na przód auta - spasowanie zderzaka i maski. Powodzenia
Opublikowano 28 Maja 201412 l Banan masz tu porządne auto a nie patrzysz cały czas po jakiś kręconych struclach od handlarzy , co nie patrze to lewe tablice niemieckie klepane w stodole - nawet nie wyjazdówki żółte tylko niby niemieckie patrz jakie sztuka : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/
Opublikowano 28 Maja 201412 l Autor Chopin daj spokoj. Niemiec będzie wydzwaniał a k**wy będą majtkami machały. Daj żyć. Jakby mi pod każdym marketem brawo bili to bym szału dostał. Lepiej kupić ulepa jak ja i mieć spokoj na codzień.
Opublikowano 29 Maja 201412 l siema i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać
Opublikowano 29 Maja 201412 l siema i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling:
Opublikowano 29 Maja 201412 l siema i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling: Cwaniaczek
Opublikowano 29 Maja 201412 l siema i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling: Cwaniaczek hehe
Opublikowano 29 Maja 201412 l minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić? Ogłoszenie profeska zdjęcia ładne czasu potrzeba albo cene obniżyć jak się spieszysz . Ogólnie auto teoretycznie bardzo chodliwe. Może w promowanie na stronie głównej zainwestować ?
Opublikowano 29 Maja 201412 l minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić? Ogłoszenie profeska zdjęcia ładne czasu potrzeba albo cene obniżyć jak się spieszysz . Ogólnie auto teoretycznie bardzo chodliwe. Może w promowanie na stronie głównej zainwestować ? Jak zacznie promować to wyjdzie że jakis handlarzyk z niego . ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- Banan rzuć jeszcze na tablice ogłoszenie z tamtad auta szybko znikają
Opublikowano 29 Maja 201412 l Banan z tego co wyczytałem w ogłoszeniu. Ojciec byłby zadowolony:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/#post4279593
Opublikowano 29 Maja 201412 l Banan z tego co wyczytałem w ogłoszeniu. Ojciec byłby zadowolony:wink:http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/#post4279593 Dokładnie. Poszukaj wśród swoich na forum, a nie po handlarzach...
Opublikowano 29 Maja 201412 l Banan z tego co wyczytałem w ogłoszeniu. Ojciec byłby zadowolony:wink:http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/#post4279593 Dokładnie. Poszukaj wśród swoich na forum, a nie po handlarzach... przecież już nie musi szukać bo mu podałem na tacy Marianekzg na zlocie w bukowinie miał 412 tys z takim samym programem i mówi że tylko sprzęgło musiał zrobić. Aż mu zdjęcie pyknąłem dla potomnych stanu licznika także tego rns-d jak sie nie podoba to zmieni na rns-e , fele jakieś ładniejsze jak te sie nie podobają i będzie świetna fura
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto