Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 06:25 ---------- Poprzedni post napisany at 06:15 ----------

Mój szef wydrukowal dla piekarzy

unuranyz.jpg

Z drugiej strony kartki jest instrukcja obsługi i montażu :decayed: potrzebne zaledwie dwie gumki recepturki i dwa spinacze biurowe i mozna sie cieszyc kolejnym dniem w pracy :grin::polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry to ładnie nie jesteś zadowolony z pracy a masz się uśmiechać

Opublikowano
Bry to ładnie nie jesteś zadowolony z pracy a masz się uśmiechać

goldi nie załapałeś :decayed: chodzi o to że mój szef ma dobry humor a piekarze wiecznie na coś narzekają :grin:

Opublikowano
  • Autor

On ma hajs a piekarze nie :decayed::wink:

Opublikowano

Siema pany:hi:

Opublikowano

oj piękne czasy to były jak sie mąke woziło...

Opublikowano
oj piękne czasy to były jak sie mąke woziło...

c**ja maczałeś w lukrze do pączków...

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
oj piękne czasy to były jak sie mąke woziło...

c**ja maczałeś w lukrze do pączków...

Wysłane z monopola 24/7

:punish: cicho... jak na razie to ten, yyy tego, no...

abyrysem.jpg

:cygaro:

Opublikowano
:hi: przymierzam się powoli do wymiany sprzęgła w 1,9 tdi 110KM :kox: mam pytanko czy od vanów typu alhambra scharan 130KM dwumas podejdzie ? bo podobno są mocniejsze tylko czy są bez problemu wymienne ?
Opublikowano

Nie jestem w tym obcykany dla tego pytam jak to można przerobić pisali coś niby o kostce ale o zadnych tv i innych nie czytałem... Znacie może kogoś kto to ogarnia ?? No i co z tą antena fotki wrzuce pod wieczór

Do samego rnsa nie dorobisz bezpośrednio usb, chyba ze kupisz adapter multimedialny i tuner tv z wejsciem usb.
Opublikowano

Mozna jeszcze emulator zmieniarki zamontowac ktory ma wejscie usb.

Opublikowano

Ile takie cos by kosztowalo do concertII?

Opublikowano

Cos ok 250-300

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

Zobacz ofertę: ZMIENIARKA AUDI A2 A3 A4 A6 A8 TT MP3 USB xCarlink

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4268519368

Opublikowano

Siema, oddawał ktoś gdzies większą ilośc butli po chmielowym bo mi sie niedługo balkon zarwie ;) ponoć w kauflandZie na legnickiej mozna.

Opublikowano
Siema, oddawał ktoś gdzies większą ilośc butli po chmielowym bo mi sie niedługo balkon zarwie ;) ponoć w kauflandZie na legnickiej mozna.

nic nie oddawaj tylko kitraj gdzie sie da - cwiara we wrześniu sie hajta, bydziem mieli co tłuc dzień przed pogrzebem :banan:

Opublikowano

A na balkon nie wyjdę bo kierwwa jak na skupie

Opublikowano
Siema, oddawał ktoś gdzies większą ilośc butli po chmielowym bo mi sie niedługo balkon zarwie ;) ponoć w kauflandZie na legnickiej mozna.

nic nie oddawaj tylko kitraj gdzie sie da - cwiara we wrześniu sie hajta, bydziem mieli co tłuc dzień przed pogrzebem :banan:

Chyba Cie pojebalo synek :grin:

Opublikowano

Ja biorę butelki jak coś :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Siema, oddawał ktoś gdzies większą ilośc butli po chmielowym bo mi sie niedługo balkon zarwie ;) ponoć w kauflandZie na legnickiej mozna.

nic nie oddawaj tylko kitraj gdzie sie da - cwiara we wrześniu sie hajta, bydziem mieli co tłuc dzień przed pogrzebem :banan:

Chyba Cie pojebalo synek :grin:

:buziak:

Opublikowano

Uwielbiam jak się tak kochacie ćwiartka czyżby jakąś pani połòwka się trafiła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.