Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Potrzebuję zregenerowac dwumas czy we wrocku jest od tego fachowiec pomózcie :wink:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zaspawaj sprezyny i nie będzie skakalo.

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema:hi: jeszcze tylko 1 dzień :facepalm:

Opublikowano
Siema:hi: jeszcze tylko 1 dzień :facepalm:

Boisz się? da się przeżyć :grin:

Opublikowano
Siema:hi: jeszcze tylko 1 dzień :facepalm:

Na drugim mniejszy stres :polew:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

miał być Wojtuś i będzie Wojtuś :) będzie mały Bananek :)

Opublikowano
miał być Wojtuś i będzie Wojtuś :) będzie mały Bananek :)

Moje gratulacje. To gdzie dzisiaj pijemy?

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
miał być Wojtuś i będzie Wojtuś :) będzie mały Bananek :)

Moje gratulacje. To gdzie dzisiaj pijemy?

Wysłane z monopola 24/7

Slyszalem ze u Ciebie :decayed:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Siema panowie ma ktoś dziś chwile z vagiem na wyposażeniu ... ?

Potrzebuje podnieść bixenony a bez vaga nie da rady ;/

Opublikowano
Siema panowie ma ktoś dziś chwile z vagiem na wyposażeniu ... ?

Potrzebuje podnieść bixenony a bez vaga nie da rady ;/

Trzeba najpierw pozbyć się błędów ze świateł, wtedy można poziomować ;-)

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Tzn ?

Vagiem po usuwać błędy ?

Bo cholera mnie bierze jedna świeci wyżej a druga w ziemie :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Możliwości jest kilka. Aczkolwiek ja obstawiam koniec silniczka albo odbłyśnik wyskoczył z zaczepów

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Siema:hi: jeszcze tylko 1 dzień :facepalm:

Na drugim mniejszy stres :polew:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Co to będzie jak się Loli pierwszego boi

Opublikowano

będziemy pić jak się urodzi:wink:

Opublikowano
Możliwości jest kilka. Aczkolwiek ja obstawiam koniec silniczka albo odbłyśnik wyskoczył z zaczepów

Wysłane z monopola 24/7

Sprawa jest taka ze ja je dopiero co zamontowałem i dlatego tak świecą ;P potrzeba im regulacji xD

Opublikowano

:hi: ponownie :(

Ehh wyjąłem rns'a i co ujrzałem już wiem czemu mi radio FM nie gra oto widok, powiedzcie mi czego dokładnie brakuje żeby wpiąć się pod radio bo już mam tego dość.

IMAG0838.jpg

IMAG0842.jpg

A i w kostce natknąłem się na taką oto zworkę bez niej w sumie nie działa radio

Proszę was o pomoc :( no i chciał bym jakoś do tego zamontować wejście na USB coś mówiliście o zmieniarce, fajna sprawa wiem ze w bagażniku mam okablowanie do tego

IMAG0839.jpg

IMAG0840.jpg

Opublikowano
Możliwości jest kilka. Aczkolwiek ja obstawiam koniec silniczka albo odbłyśnik wyskoczył z zaczepów

Wysłane z monopola 24/7

Sprawa jest taka ze ja je dopiero co zamontowałem i dlatego tak świecą ;P potrzeba im regulacji xD

Najpierw je recznie wyreguluj. Zamontowales ori xeny? Poziomowanie tez?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
Cytat Zamieszczone przez Radex121 Zobacz posta

Możliwości jest kilka. Aczkolwiek ja obstawiam koniec silniczka albo odbłyśnik wyskoczył z zaczepów

Wysłane z monopola 24/7

Sprawa jest taka ze ja je dopiero co zamontowałem i dlatego tak świecą ;P potrzeba im regulacji xD

Najpierw je recznie wyreguluj. Zamontowales ori xeny? Poziomowanie tez?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Miałem ori xenony ze spryskani i poziomowaniem i wymieniłem te xenony na BIxenony

I nie ma szans ich ręcznie gdy poruszam tymi śrubkami od regulacji to nic sie nie dzieje przeczytałem na forum ze trzeba podpiąć vaga i adaptacje lamp i wtedy wyregulować imbusem i zapisać zmiany komputer wtedy zapamięta zmiany i będzie git :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.