Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie dzisiaj to pokuta będzie. Jaki stopień korozji u was ?

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Ten gwint trochę umeczony życiem

e tam według sprzedajacego stan za***isty :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie dzisiaj to pokuta będzie. Jaki stopień korozji u was ?

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Ten gwint trochę umeczony życiem

e tam według sprzedajacego stan za***isty :facepalm:

:grin:

Opublikowano
Panowie dzisiaj to pokuta będzie. Jaki stopień korozji u was ?

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Ten gwint trochę umeczony życiem

e tam według sprzedajacego stan za***isty :facepalm:

:grin:

dokladnie

Opublikowano

:hi:u mnie też bez korozji ten weekend odpoczywam :decayed:

Opublikowano
:hi: u mnie toze bez korozji. Tyle że z anginą:facepalm:
Opublikowano
Panowie dzisiaj to pokuta będzie. Jaki stopień korozji u was ?

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Ten gwint trochę umeczony życiem

e tam według sprzedajacego stan za***isty :facepalm:

:grin:

dokladnie

Odsyłaj to i jeszcze niech pokryje koszty wysyłki za wprowadzenie w błąd :wink:

Opublikowano

Hahaha no fakt, zbieram sie i zebrać nie moge :D no ale na sobotę może bym dotarł :D

Jestem za :D
Grzesiu może z okazji powiększonej frekwencji w ostatnich dniach zrobimy wieksze wyjście na piwo :grin:?

Polecam gościa trochę rzeczy u niego porobiłem i na prawdę profi robota :D

AUTORADIO Wrocław Taksometry Kasy Fiskalne

:hi:

Na forum i spotach lepsza rozrywka niż w polskim kinie akcji :decayed:

Zna ktoś magika który naprawia wzmacniacze samochodowe w dobrym prajsie?

Ten co na spota od 2 mcy dotrzec nie moze

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
Panowie dzisiaj to pokuta będzie. Jaki stopień korozji u was ?

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Ten gwint trochę umeczony życiem

e tam według sprzedajacego stan za***isty :facepalm:

:grin:

dokladnie

Odsyłaj to i jeszcze niech pokryje koszty wysyłki za wprowadzenie w błąd :wink:

Ok odesle i co jak gosciu tego nie odbierze ??? lub odbierze a kasy nie zobacze ??

Opublikowano
Panowie dzisiaj to pokuta będzie. Jaki stopień korozji u was ?

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Ten gwint trochę umeczony życiem

e tam według sprzedajacego stan za***isty :facepalm:

:grin:

dokladnie

Odsyłaj to i jeszcze niech pokryje koszty wysyłki za wprowadzenie w błąd :wink:

Ok odesle i co jak gosciu tego nie odbierze ??? lub odbierze a kasy nie zobacze ??

Pakuj sie dawaj do wro na spot i przy okazji odbior osobisty załatwisz :grin:

Opublikowano

kiedy macie spota ??

Opublikowano
  • Autor

Niedziela 17

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Masz w pierwszym poscie

Opublikowano

wybacz. w niedziele do Kamienia Sl.jade

Opublikowano
  • Autor

Jakis drag będzie ?

Opublikowano

Dzisiaj do meczu Ratskrone to smacznego !

Opublikowano

Doberek!

Pany, dajcie namiar na kogoś ogarniętego we Wrocku. Brat się buja Mondeo z 2001 roku, coś mu tam puka, stuka, generalnie do sprawdzenia i zrobienia. Nie zna się chłopak a pełno naciągaczy.

Dzięki i plzdrawiam!

Opublikowano
Doberek!

Pany, dajcie namiar na kogoś ogarniętego we Wrocku. Brat się buja Mondeo z 2001 roku, coś mu tam puka, stuka, generalnie do sprawdzenia i zrobienia. Nie zna się chłopak a pełno naciągaczy.

Dzięki i plzdrawiam!

Cwiara , stacje diagnostyczna otworzyli u niego to od razu sprawdza

Opublikowano

:hi:i od razu dowód zabiorą :decayed: przetrzepie na szarpakach to wyjdzie co go boli

Opublikowano

Siemaaaa :hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.