Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oca ile wyszlo Ci za blotnik z malowaniem?

330 zł z wysyłem za pobraniem :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
To ja musze napisać o Audi :decayed: Kaja syn będzie miał solówki i będzie krzyczał : AUDI !!! :grin:

On cały czas krzyczy audi. ..

Opublikowano
To ja musze napisać o Audi :decayed: Kaja syn będzie miał solówki i będzie krzyczał : AUDI !!! :grin:

On cały czas krzyczy audi. ..

wie co dobre :wink:

Opublikowano
To ja musze napisać o Audi :decayed: Kaja syn będzie miał solówki i będzie krzyczał : AUDI !!! :grin:

On cały czas krzyczy audi. ..

wie co dobre :wink:

tia :decayed:

i pewnie jeszcze caly czas krzyczy ze 2.5 tdi jest najlepsze i najszybsze i sie nigdy nie psuje :grin:

Opublikowano
To ja musze napisać o Audi :decayed: Kaja syn będzie miał solówki i będzie krzyczał : AUDI !!! :grin:

On cały czas krzyczy audi. ..

wie co dobre :wink:

tia :decayed:

i pewnie jeszcze caly czas krzyczy ze 2.5 tdi jest najlepsze i najszybsze i sie nigdy nie psuje :grin:

:grin::polew:

Opublikowano

Siemano:hi: oca dasz namiary na te blotniki?

Opublikowano

O Audi juz jest Saudis in Audis:

Opublikowano

a tu coś bliżej polski:naughty:

Opublikowano

Czesc i czolem:hi:

Opublikowano
  • Autor

Siema eniu.

Opublikowano
Czesc i czolem:hi:

pytacie skąd się wziąłem

Opublikowano
Czesc i czolem:hi:

pytacie skąd się wziąłem

https://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U&feature=kp

:hi:

swojego czasu miałem tę piosenkę ustawioną na dźwięk budzika :decayed:

Opublikowano

:siema:

Jap.... przyszedł kurier rano z błotnikiem i przy mojej matuli upuscił paczke na ziemie :facepalm::kwasny: matula dzwoni , kazałem jej nie odbierać , paczka lezy na poczcie ide ja odebrać i przed zapłaceniem obejrzeć ...

Opublikowano
  • Autor

Oca kiedy odbierasz kom z gwarancji ? Grupa wsparcia jakaś taka pusta :decayed:

Opublikowano

Siemaneczko :hi: jak tam Karolu blotnik wsio w porzadku?

Opublikowano

5ynegetu.jpg

Taka sytuacja...

Opublikowano

Witam Panowie,

Nadszedł czas sprzedaży tej okropnej Astry mojej kobiety i chęć namówienia jej na porządne auto :) Próbuje jej forsować A4 takie jak moje 1.9 130 KM mówię będziemy taniej części zamawiać :P Chociaż przez 2 lata to ja mechanika nie widziałem hell yeah! Ale nie to jest za duże auto ona chce A3 8P. Mamy jakieś niecałe 20 000 na to autko i bardzo ciężko znaleźć coś ciekawego. Diesle mało palą choć podobno wtryski tragedia i głowica pęka (2.0 140KM), benzyna znów sporo pali i wcale te auta nie są tańsze. Jakbyście mieli brać A3 to którą? Ewentualnie dajcie jakiś pretekst żeby ją na A4 namówić :P Nie chce się męża w ogóle słuchać :)

Opublikowano
Oca kiedy odbierasz kom z gwarancji ? Grupa wsparcia jakaś taka pusta :decayed:

Oddałem telefon 27.06 dzisiaj byłem pytac kumpla czy jest , sprawdził na necie i mowi ze został cos tam zrobione i oddany do serwisu :facepalm::kwasny: wiec hu... wi kiedy bd :grin:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Siemaneczko :hi: jak tam Karolu blotnik wsio w porzadku?

Jeszcze nie odebrałem :doh: nie miałem czasu ale dzisiaj ide po niego :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.