Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj frekwencja dopisała :naughty: Oby tak częściej :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzisiaj frekwencja dopisała :naughty: Oby tak częściej :wink:

medal chcesz za to? :grin:

Opublikowano

Zamilcz jak do mnie mówisz. :grin:

Tylko na taką pogodę to trzeba inne miejsce znaleźć, żeby mozna było jakiego grila odpalić etc.

Opublikowano
Zamilcz jak do mnie mówisz. :grin:

Tylko na taką pogodę to trzeba inne miejsce znaleźć, żeby mozna było jakiego grila odpalić etc.

lubie to! też tak, żeby się można było wp***dolić do jakiejś wody...

Opublikowano

jestem zaaaa :decayed: kaju poszlo pw do Ciebie

Opublikowano
Zamilcz jak do mnie mówisz. :grin:

Tylko na taką pogodę to trzeba inne miejsce znaleźć, żeby mozna było jakiego grila odpalić etc.

lubie to! też tak, żeby się można było wp***dolić do jakiejś wody...

I co pociupciać :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Zamilcz jak do mnie mówisz. :grin:

Tylko na taką pogodę to trzeba inne miejsce znaleźć, żeby mozna było jakiego grila odpalić etc.

lubie to! też tak, żeby się można było wp***dolić do jakiejś wody...

I co pociupciać :-D

Wysłane z monopola 24/7

dejcie mu wutkje!

Opublikowano
  • Autor
Zamilcz jak do mnie mówisz. :grin:

Tylko na taką pogodę to trzeba inne miejsce znaleźć, żeby mozna było jakiego grila odpalić etc.

lubie to! też tak, żeby się można było wp***dolić do jakiejś wody...

I co pociupciać :-D

Wysłane z monopola 24/7

Weź se swoje miecho do tluczenia :decayed:

Opublikowano
Zamilcz jak do mnie mówisz. :grin:

Tylko na taką pogodę to trzeba inne miejsce znaleźć, żeby mozna było jakiego grila odpalić etc.

lubie to! też tak, żeby się można było wp***dolić do jakiejś wody...

I co pociupciać :-D

Wysłane z monopola 24/7

Weź se swoje miecho do tluczenia :decayed:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Kaju odpal locapa. ;-)

Opublikowano

również dzięki za spota. ja tak chciałem tylko przypomnieć ze Lolek jeszcze weselnej nie postawił :grin::grin:

:hi:

Opublikowano

:hi:Panie mocart jak ma postawić weselną jak nikt się nie pojawił jak jeszcze raz będzie brał ślub to postawi :decayed: albo przy rozwodzie to teraz w modzie :banan:

Opublikowano

Tez dzięki :decayed:

Postaram się być częściej (z trochę lepszym stanem technicznym co pewnie było słychać :kwasny: ).

Popieram pomysły cwiary i kaja z zmiana miejsca póki lato :good:

Opublikowano

siema:hi: jak znajdę jakąś ocalałą w garażu to postawię ale nie obiecuję:decayed:

Opublikowano
:siema: Dzwonił gość od błotnika , poweidział zebym zrobil zdjecia tej paczki blotnika i napisal pismo odrecznie i poszedl na poczte po autograf od zanjomej przy ktorej otwieralem , potem wyslac mu na mail skan i on wtedy zaczyna robic nowy blotnik dla mnie i jak najszybciej wysyła a on sobie zalatwi sprawe z reklamacja :banan::decayed:
Opublikowano
siema:hi: jak znajdę jakąś ocalałą w garażu to postawię ale nie obiecuję:decayed:

mam jakiś inny przekaźnik, k**wa nie mam takiego, jak Ty :kwasny:

Opublikowano

z jakiego plajstiku jest zrobiony zderzak i dokładka w lifcie? oglądałem zderzak od tyłu i nie widzę nigdzie wytłoczenia z czego jest

Opublikowano

hej

były jakies 2,5 tdi w A4 b5 które nie były awaryjne ? Bo kolega się ze mną sprzecza że ten silnik Audi A4 2.5 TDI **Umweltplakette Grün** als Limousine in Neuss

nie jest awaryjny ze to inne 2,5 były awaryjne...:eusathink:

Opublikowano
hej

były jakies 2,5 tdi w A4 b5 które nie były awaryjne ? Bo kolega się ze mną sprzecza że ten silnik Audi A4 2.5 TDI **Umweltplakette Grün** als Limousine in Neuss

nie jest awaryjny ze to inne 2,5 były awaryjne...:eusathink:

nie wiem co wy macie z do tych dwa i pół, przeca to nie jest awaryjne. dopóki nie padnie pompa albo wałki:whistling:

ten silnik do którego dałeś linka jest z tym niby awaryjnym, te super NIE awaryjne były montowane w a6 c4, i t4 ale to były rzędowe 5 cylindrowki i mialy 115 i 140koni;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.