Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Teraz jak się niema 250ps to wstyd wyjechac na miasto bo cie byle polo w dieslu wessa na pierwszych światłach.

nadane z nory szczura

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie dlatego trzeba się zbroić :D U mnie wpadnie pakiet zima i gtb to będę się ganiał po Wrocku :D

Opublikowano

siemka, na którą dziś?

Opublikowano
  • Autor

17:00

nadane z nory szczura

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj lepiej nie wyjeżdżajcie na AOW :grin: jak nam planów nie pokrzyżują gdzieś niebiescy to będzie gruba impreza "pożegnanie lata" :wink: Na razie jest Aventador, RS6 C7, TurboS, GTR i zobaczymy czy ktoś jeszcze podjedzie

Opublikowano
  • Autor

Sciagnij to pod MM albo daj namiary to sobie pare fotek cykne :wink:

nadane z nory szczura

Opublikowano

Dzisiaj to i ja planuje się zjawić ;-)

Opublikowano

Ja dzisiaj odpadam :(

Opublikowano

Dzisiaj to i ja planuje się zjawić ;-)

badz o 17 bo ja bede jakies pol godzinki tylko i zawijam do siebie bo i u mnie jakis mini spocik o 19 ;)

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj lepiej nie wyjeżdżajcie na AOW :grin: jak nam planów nie pokrzyżują gdzieś niebiescy to będzie gruba impreza "pożegnanie lata" :wink: Na razie jest Aventador, RS6 C7, TurboS, GTR i zobaczymy czy ktoś jeszcze podjedzie

Nagrajcie jakieś filmiki z kresek :D

wysłane z kalkulatora :D

Opublikowano

Sciagnij to pod MM albo daj namiary to sobie pare fotek cykne :wink:

nadane z nory szczura

Ustawka ok 21-22 nie wiem dokładnie dostanę smsem info. Zobaczymy czy się uda

Opublikowano

Siema, pany sprawa jest [emoji87] zabrałem się za rezanie lamp przód wywaliłem ori bosche wsadziłem valeo na bixenonie od Gwertego wtyczki podłączyłem wg. Schematu z forum i teraz konkrety: włączam przełącznik od świateł w pozycję świateł mijania nic nie swieci daje wajche do siebie od kierunków palą się mijania a długie od siebie jak dam normalnie świecą pomysły?

Patykiem pisane

Opublikowano

:hi:

Ja dzisiaj w końcu zajadę :wink:

btw, zakupiłem Vag Can Pro + kabelek. Kupa kasy, ale warto

Opublikowano
  • Autor

Siema, pany sprawa jest [emoji87] zabrałem się za rezanie lamp przód wywaliłem ori bosche wsadziłem valeo na bixenonie od Gwertego wtyczki podłączyłem wg. Schematu z forum i teraz konkrety: włączam przełącznik od świateł w pozycję świateł mijania nic nie swieci daje wajche do siebie od kierunków palą się mijania a długie od siebie jak dam normalnie świecą pomysły?

Patykiem pisane

Trza wiazke przerezać. Podepnij na razie przetwornice pod kostke od długich zeby mieć mijania. Jakbys miał fure na miejscu to godzina roboty dla mnie. Wejdz w temat rezania poliftow i tam masz pełny manual.

nadane z nory szczura

Opublikowano

ja wpadnę ;) fajnie jak by te furki podjechały :D

Opublikowano
  • Autor

Ja juz jestem

nadane z nory szczura

Opublikowano

Siema, pany sprawa jest [emoji87] zabrałem się za rezanie lamp przód wywaliłem ori bosche wsadziłem valeo na bixenonie od Gwertego wtyczki podłączyłem wg. Schematu z forum i teraz konkrety: włączam przełącznik od świateł w pozycję świateł mijania nic nie swieci daje wajche do siebie od kierunków palą się mijania a długie od siebie jak dam normalnie świecą pomysły?

Patykiem pisane

Trza wiazke przerezać. Podepnij na razie przetwornice pod kostke od długich zeby mieć mijania. Jakbys miał fure na miejscu to godzina roboty dla mnie. Wejdz w temat rezania poliftow i tam masz pełny manual.

nadane z nory szczura

W nocy wyjeżdżam, jak wrócę w przyszłym tygodniu to się będę bawił, ale w fazie testów już widzę że się farbą na drzwiach garażu topiła jak długie zajepałem. :v

Patykiem pisane

Edytowane przez WIŚNIA

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj lepiej nie wyjeżdżajcie na AOW :grin: jak nam planów nie pokrzyżują gdzieś niebiescy to będzie gruba impreza "pożegnanie lata" :wink: Na razie jest Aventador, RS6 C7, TurboS, GTR i zobaczymy czy ktoś jeszcze podjedzie

Aventador to ten od Kuby ?

Opublikowano

Spartan i jak miałaś stracha przy zjedzie z estakady ? dobrze że się już zmywali :D

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj lepiej nie wyjeżdżajcie na AOW :grin: jak nam planów nie pokrzyżują gdzieś niebiescy to będzie gruba impreza "pożegnanie lata" :wink: Na razie jest Aventador, RS6 C7, TurboS, GTR i zobaczymy czy ktoś jeszcze podjedzie

Aventador to ten od Kuby ?

Kuba go tylko wynajmował. Będzie właściciel :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.