Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na stałe :wink: jutro powinienem się kręcić w Waszych rejonach, chciałem dzisiaj jechać ale sram i rzygam dalej niż widze :disgust:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W przyszly weekend wyjezdzam na dwa miechy, radzilbym sie pospieszyc

czyli mówisz że mam dzwonić do oporu i może za 20 razem się dodzwonie ? :decayed:

nie no spoko , w tym tygodniu podskocze :hi:

Tak jak mówisz :wink: zapraszam
Opublikowano

na stałe :wink: jutro powinienem się kręcić w Waszych rejonach, chciałem dzisiaj jechać ale sram i rzygam dalej niż widze :disgust:

do 1/4 jedziesz?

:decayed:

Opublikowano

na stałe :wink: jutro powinienem się kręcić w Waszych rejonach, chciałem dzisiaj jechać ale sram i rzygam dalej niż widze :disgust:

do 1/4 jedziesz?

:decayed:

Prawdopodobnie do mnie :naughty:

Opublikowano

na stałe :wink: jutro powinienem się kręcić w Waszych rejonach, chciałem dzisiaj jechać ale sram i rzygam dalej niż widze :disgust:

do 1/4 jedziesz?

:decayed:

Prawdopodobnie do mnie :naughty:
nie tylko z Tobą robię biznesy w tym mieście :decayed:
Opublikowano

nie tylko z Tobą robię biznesy w tym mieście

Ty, ty, uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski :grin:

Opublikowano

nie tylko z Tobą robię biznesy w tym mieście

Ty, ty, uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski :grin:
akurat tego tańca dopiero się będę uczył :grin:
Opublikowano

O tak: :banan: , tak :dancing:,czy tak :dance2: ?

Opublikowano

Siema.

Pany, nie planujecie jakiegoś grupowego chipowania.

Podciągnąl bym pare Km u siebie a kady malo..

Przy okazji poleccie cos we Wrocławiu.

Z góry dzięki.

Pozdro

Opublikowano

My już wszyscy dawno za czipowani a we Wrocławiu ECU projekt

Opublikowano

W ecu cena 1400.

Miażdży trochę..

Opublikowano

W ADT-Tuning za 1000 zrobisz.

Opublikowano

W adt powiedzieli mi 1200 w promocji do konca roku :(

Opublikowano

Nie polecam ADT, tylko Mirka z ECU, do którego jade w środe wywalic programowo EGR.

W tym j**anym kraju nic sie nie da zrobic bez znajomości, psia Twoja mać...

Opublikowano

Ja u siebie Evap, N249 I drugą sondę wyrzuciłem w moment :-D

Opublikowano

Ja u siebie Evap, N249 I drugą sondę wyrzuciłem w moment :-D

no i mi 2 sonde tez wyrzuciles :grin:

Opublikowano

Pieprzone AVF po 2003 skanuje wartosci MAFa i wywala blad EGRa ><

Gdyby benZin palił troszke mniej, też bym kupił PB.

Opublikowano

Ja mam 2004 i po adaptacji w 03 błędu nie było. W sumie na upartego mógłbym usunąć tego egr z mapy. W avf to dziecinnie proste :)

Opublikowano
  • Autor

Zostań bohaterem w swoim wątku [emoji6] [emoji41]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Pieprzone AVF po 2003 skanuje wartosci MAFa i wywala blad EGRa ><

Gdyby benZin palił troszke mniej, też bym kupił PB.

ja juz bez EGRa parę latek.

W ECU (jeszcze wtedy w Dynosofcie) wyprogramowany, rurka z kwasówki i nic już nie cieknie :-)

Bez błędów na kompie

/2003 rok, modelowo 2004/

Edytowane przez jmr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.