Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Joł :hi:

Opublikowano

Powitał.

Opublikowano

Cześć dzięki za zaproszenie na spotkania w soboty jak znajdę wolny czas na pewno Was odwiedze,tylko prosze o informacje czy wczesniej sie zapowiadać robicie jakąś liste/plan???

Pewnie gdybym przeczytał te 1400 stron uzyskałbym informacje ale jakoś uznałem iż łatwiej bedzie poprostu zapytać :)

Opublikowano

Cześć dzięki za zaproszenie na spotkania w soboty jak znajdę wolny czas na pewno Was odwiedze,tylko prosze o informacje czy wczesniej sie zapowiadać robicie jakąś liste/plan???

Pewnie gdybym przeczytał te 1400 stron uzyskałbym informacje ale jakoś uznałem iż łatwiej bedzie poprostu zapytać :)

Info masz zawsze na 1 stronie :wink:
Opublikowano

Cześć dzięki za zaproszenie na spotkania w soboty jak znajdę wolny czas na pewno Was odwiedze,tylko prosze o informacje czy wczesniej sie zapowiadać robicie jakąś liste/plan???

Pewnie gdybym przeczytał te 1400 stron uzyskałbym informacje ale jakoś uznałem iż łatwiej bedzie poprostu zapytać :)

Ale od razu uprzedzamy - weź ze sobą kierowcę :grin:

Opublikowano

Cześć dzięki za zaproszenie na spotkania w soboty jak znajdę wolny czas na pewno Was odwiedze,tylko prosze o informacje czy wczesniej sie zapowiadać robicie jakąś liste/plan???

Pewnie gdybym przeczytał te 1400 stron uzyskałbym informacje ale jakoś uznałem iż łatwiej bedzie poprostu zapytać :)

Ale od razu uprzedzamy - weź ze sobą kierowcę :grin:

Nie strasz nowych :decayed:
Opublikowano

Cześć dzięki za zaproszenie na spotkania w soboty jak znajdę wolny czas na pewno Was odwiedze,tylko prosze o informacje czy wczesniej sie zapowiadać robicie jakąś liste/plan???

Pewnie gdybym przeczytał te 1400 stron uzyskałbym informacje ale jakoś uznałem iż łatwiej bedzie poprostu zapytać :)

Ale od razu uprzedzamy - weź ze sobą kierowcę :grin:

Nie strasz nowych :decayed:

przepraszam - już nie bede :cwaniak:

Opublikowano

wałek w stanie idealnym. :banan: także wymieniłem tylko rozrząd i olej. Hirdonapinacz jakiś jeszcze poszedł - więc też wymieniony.

Edytowane przez Gribsem

Opublikowano

wałek w stanie idealnym. :banan: także wymieniłem tylko rozrząd i olej. Hirdonapinacz jakiś jeszcze poszedł - więc też wymieniony.

no to dopsz :thumbup1:

Opublikowano

Witam dolny śląsk ! :hi:

Opublikowano

Witam dolny śląsk ! :hi:

WITAMY CIĘ RÓWNIEŹ :)

Edytowane przez chopin

Opublikowano

Hola!

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Dobry :hi:

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Dobry

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

No Heloł ryjki :decayed:

Edytowane przez oca69

Opublikowano

Pany... Krótko i na temat: potrzebuje dobrego mechanika we Wrocławiu. Dzisiaj podpialem kompa po wymianie rozrządu. Rozrząd ustawiony - 3.3 / - 3.6 dzwonie do mechanika a on ze ma być od - 6 do +6...

Zwróciłem mu uwagę na korekty na wtryskach, zapewnił ze costam poreguluje, ale korekty dalej ledwo w normie a na jednym cylindrze - 2.99.

Jedno mnie zastanawia - mówił ze sprawdzał wałek i jest ok - pytanie czy to prawda.

Także ratujcie pany.

Edytowane przez Gribsem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.