Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry :hi: dzięki wszystkim za udaną imprezkę było zajefajnie :banan: i już korozja puszcza :D

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W takiej temperaturze to normalne.

Nie gadaj, bo cordobe też zimą atakowałem z kabli i gadała potem normalnie, dopiero w momencie, jak stała miesiąc nietykana to aku nie dawał żadnego znaku życia. A i tak wiosną wrócił do żywych...

Opublikowano

W takiej temperaturze to normalne.

Nie gadaj, bo cordobe też zimą atakowałem z kabli i gadała potem normalnie, dopiero w momencie, jak stała miesiąc nietykana to aku nie dawał żadnego znaku życia. A i tak wiosną wrócił do żywych...
Ale cordoba to była benzyna :wink:
Opublikowano

Panowie,

nie ma ktos odsprzedać miernika lakieru?

lub pożyczyć na czas poszukiwania auta? :D

Opublikowano

Panowie,

nie ma ktos odsprzedać miernika lakieru?

lub pożyczyć na czas poszukiwania auta? :D

A ja mam i mogę pożyczyć ;-) problem w tym że będę w domu dopiero za dwa tygodnie :-(
Opublikowano

W takiej temperaturze to normalne.

Nie gadaj, bo cordobe też zimą atakowałem z kabli i gadała potem normalnie, dopiero w momencie, jak stała miesiąc nietykana to aku nie dawał żadnego znaku życia. A i tak wiosną wrócił do żywych...
Ale cordoba to była benzyna :wink:

Już się reanimuje, Lolek podrzucił mi prostownik :D Zobaczymy jutro :)

Opublikowano

W takiej temperaturze to normalne.

Nie gadaj, bo cordobe też zimą atakowałem z kabli i gadała potem normalnie, dopiero w momencie, jak stała miesiąc nietykana to aku nie dawał żadnego znaku życia. A i tak wiosną wrócił do żywych...
Ale cordoba to była benzyna :wink:

Już się reanimuje, Lolek podrzucił mi prostownik :D Zobaczymy jutro :)

musi odżyć innej opcji nie przyjmujemy :D
Opublikowano

W takiej temperaturze to normalne.

Nie gadaj, bo cordobe też zimą atakowałem z kabli i gadała potem normalnie, dopiero w momencie, jak stała miesiąc nietykana to aku nie dawał żadnego znaku życia. A i tak wiosną wrócił do żywych...
Ale cordoba to była benzyna :wink:

Już się reanimuje, Lolek podrzucił mi prostownik :D Zobaczymy jutro :)

musi odżyć innej opcji nie przyjmujemy :D
Zawsze jest opcja smalcu :grin:
Opublikowano

To ładnie dawaj ogłoszenie na fejsie to udostępniamy czekaj co ja od ciebie mogę wykręcić

Opublikowano
  • Autor

Tylko na forum na razie wystawiam.

Tapniete z HGW 2

Bo nastają czasy dwa i pół. :decayed:
Jeden osiem te mam na oku w krawacie. Albo dwa i pół do lakieru.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Tylko na forum na razie wystawiam.

Tapniete z HGW 2

Bo nastają czasy dwa i pół. :decayed:
Jeden osiem te mam na oku w krawacie. Albo dwa i pół do lakieru.

Tapniete z HGW 2

to raczej że 1.8T niż 2,5 :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ja się nie boję 2.5 u kozy fajnie chodzi i kręci się wyżej niż 1.9 [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

to raczej że 1.8T niż 2,5
brak mi słów już do Ciebie.
Opublikowano

to raczej że 1.8T niż 2,5

brak mi słów już do Ciebie.

mi do Ciebie też :grin: już Ci mówiłem że 1.9 przynajmniej klekocze , a 2,5 RZĘZI jakby się miało zara rozlecieć :grin: :grin: :grin:

Kaj wiedziałem że nie wytrzymasz :P

Opublikowano

klekocze? to napierrrrdala

tak, że łeb pęka.

Opublikowano

Kiedyś czytałem artykuł o 1.9 tdi i zaczynał się słowami "mimo niskiej kultury pracy uchodzi za wzór..." :-D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.