Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

SIemka :)

Pany, ogarnie mi ktoś klimatronik z B7 do B6?

Adaptacja, zamontowanie tego przekaźnika (przekaźnik z wiązką mam).

Ja z okolic Trzebnicy, ale nie ma problemu, abym gdzieś podjechał.

Pisz do kaja.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry Jakiś spot dzisiaj ?

Opublikowano

Ba, zaraz ide myć auto :) oby parking był pusty bo na stadion się dzisiaj nie przeniesiemy niestety

Opublikowano
  • Autor

Nie bój żaby awaryjnie zostaje jeszcze magnolia.

Dzisiaj spot 17:00 Most milenijny

Opublikowano

Bry Jakiś spot dzisiaj ?

Bry, coś się tak uwziął na mnie na sportaudi? Takie dziwne, że szukam zadbanej eski? :grin: Nie chciałem pisać już dosłownie, ale eska Kurpia to taki ulep, że szkoda gadać, sami sobie zrobili gównoburze. Zauważyłem, że tam się liczy tylko ilość szalonych kucyków pod maską, a na wygląd to już nikt nie patrzy, bo eska to może wyglądać jak gówno :facepalm:

Opublikowano

Ma ktoś może na zbyciu takie coś? de5eb3f361384e1d3014dafa0e6336f2.jpg

Ewentualne gdzie bym dzisiaj we Wrocławiu to kupił

Opublikowano
  • Autor

sami sobie zrobili gównoburze.

Nic nowego :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Bry Jakiś spot dzisiaj ?

Bry, coś się tak uwziął na mnie na sportaudi? Takie dziwne, że szukam zadbanej eski? :grin: Nie chciałem pisać już dosłownie, ale eska Kurpia to taki ulep, że szkoda gadać, sami sobie zrobili gównoburze. Zauważyłem, że tam się liczy tylko ilość szalonych kucyków pod maską, a na wygląd to już nikt nie patrzy, bo eska to może wyglądać jak gówno :facepalm:

Nie uwziąłem się. Trzeba Ciebie sprowadzić na ziemię. Jeśli chcesz igłę to niestety 40 tyś Ci nie wystarczy. Jak chcesz być pewien auta to jedź do Niemiec i najlepiej kup od niemca. Z prawdziwą historią. Tylko jak sobie zobaczysz po ile naprawdę chodzą zadbane sztuki. A auta kurpia nie znam także się nie wypowiadam.

Opublikowano

Bry Jakiś spot dzisiaj ?

Bry, coś się tak uwziął na mnie na sportaudi? Takie dziwne, że szukam zadbanej eski? :grin: Nie chciałem pisać już dosłownie, ale eska Kurpia to taki ulep, że szkoda gadać, sami sobie zrobili gównoburze. Zauważyłem, że tam się liczy tylko ilość szalonych kucyków pod maską, a na wygląd to już nikt nie patrzy, bo eska to może wyglądać jak gówno :facepalm:

Nie uwziąłem się. Trzeba Ciebie sprowadzić na ziemię. Jeśli chcesz igłę to niestety 40 tyś Ci nie wystarczy. Jak chcesz być pewien auta to jedź do Niemiec i najlepiej kup od niemca. Z prawdziwą historią. Tylko jak sobie zobaczysz po ile naprawdę chodzą zadbane sztuki. A auta kurpia nie znam także się nie wypowiadam.

Widziałem po ile chodzą. Lepiej będzie jak zbuduję ze zwykłej a4, nie zależy mi żeby mieć w papierach S :)

Edytowane przez Duds

Opublikowano

Kupuje ktoś z was motula we wrocku ? Jest jakis sklep z normalnymi cenami ?

Opublikowano

Kupuje ktoś z was motula we wrocku ? Jest jakis sklep z normalnymi cenami ?

czemu nie weźmiesz pewnego od dzika? dzisiaj zamawiasz, jutro masz, na to raczej reklamacji nie złożysz, żeby na miejscu trzeba było brać :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Michał wpisz sobie motul na allegro daj wrocław i masz parę sklepów ja już dawno przestałem latac po sklepach zamawiam tu u kolegów i tyle czyli jak napisał kaju

Opublikowano

Kupuje ktoś z was motula we wrocku ? Jest jakis sklep z normalnymi cenami ?

Możesz zamówić u mojego mechanika motocyklowego, mają autoryzację Motula.

http://allegro.pl/sellerInfoFrontend/27597380/aboutSeller

Opublikowano

A najlepiej to przerzuć się na jakiś normalny, nieprzereklamowany olej :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kupuje ktoś z was motula we wrocku ? Jest jakis sklep z normalnymi cenami ?

Na krzemienieckiej masz pewną hurtownie na przeciwko netto.

Opublikowano

Już leci od Dzika

Opublikowano

zuch

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.