Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki jednak ecuproject odpuszcze raz juz sie na nich przejechalem. jakby ktos mial innych dobrych specow to prosze o kontakt.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki jednak ecuproject odpuszcze raz juz sie na nich przejechalem. jakby ktos mial innych dobrych specow to prosze o kontakt.

A jaką miałeś przygodę z EP??? Jeśli już tak napisałeś, to napisz coś więcej... Chociażby, żeby Twoim zdaniem, ostrzec innych...

Opublikowano

Siema chlopaki pytanie organizacyjno wycieczkowe :) chce się wybrac z rodzinka do zoo powiedzcie mi w jaki dzien najlepiej pojechac aby nie przestac pół dnia w kolejce. Wiem ze weekend to napewno odpada bo już raz bylem w weekend to po 2 godzinach stania w kolejce pojechalialsmy do domu bo kolejka miała chyba z 200m

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema

Kup bilet online i wydrukuj. Nie stoisz do kasy wtedy tylko bezpośrednio na bramki idziesz gdzie czytany jest kod.
Proponuję od razu wykupić bilet do afrykarium. Jest tam ciepło i wilgotno więc niektórzy nie czują się tam komfortowo ;) . Parkowanie przy ZOO pewnie nie możliwe, można zaparkować za zoo na osiedlu wittigowo (koło domów studenckich). Teraz studentów nie ma i jest tam pusto. Wtedy spacer kilkaset metrów i jesteś przy ZOO :)

Pozdrawiam
Gac3k

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano

Dzieki kolego za radę tak chyba będzie najlepiej :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzieki kolego za radę tak chyba będzie najlepiej :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Spoko a ile razy się tam po pijaku spacerowało będąc studentem fiu fiu ;)

Opublikowano
  • Autor

Bodzio jedna lampke bialo czerwona potrzebuje nad nogi kierowcy bo.moja się uwalila. Mogę ci odesłać swoja bo to pierwszy strzał był jeszcze nie.dopracowany.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co tam sie wydarzyło?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Rwalem dół deski i zapomnialem o niej urwal się kabel i chyba opornik odpadł. Wywalilo bezpiecznik a po zmianie ani na biało ani na czerwono nie świeci.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Rwalem dół deski i zapomnialem o niej urwal się kabel i chyba opornik odpadł. Wywalilo bezpiecznik a po zmianie ani na biało ani na czerwono nie świeci.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ty sie nadajesz. Podeślij mi foto w pw jak ty to tam miałeś bo ja juz nie pamiętam.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Była taka impreza że we dwóch trzymalismy się deski przy skladaniu [emoji85] [emoji87] pojutrze będę przy aucie to zerwe dół i cykne foto. Puszczę Ci przez whatsapp.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jutro jest VAG Day w Żmigrodzie, godzinka spokojnej jazdy z Wrocławia, wybiera się ktoś?

Opublikowano

Bry

Opublikowano
  • Autor

co tu się odjaniepawla :decayed:

Opublikowano

:hi:

Będą mieli żarówke dwuwłóknową kierunku do b5? Są jakieś na necie ale niestety z mocowaniem bau15s nigdzie nie moge dorwać.

Opublikowano

Hejka

Ma ktoś pompkę 11stkę do sprzedania do mojego trupka ?

Szukałem w sprzedam i nie ma takowych ogłoszeń :(

Opublikowano

Siemanko Panowie,

miałbym do kogoś z Wrocławia ogromną prośbę. Mianowicie trzeba by podjechać i obejrzeć Audi, które jest na sprzedaż. Bo jechać w ciemno z drugiego końca kraju to wiadomo bez sensu. Pacjent to Audi A4 B6. Oczywiście wszelkie koszty będą uregulowane.

Opublikowano

Panowie, Ibiza idzie pod młotek.

2009 Seat Ibiza 6J 1.9 TDI 105KM 180tyś km

Bezwypadek, prawie pełna opcja (bez USB - można sobie dołożyć).

Fotki tutaj https://www.dropbox.com/sh/1j2beed6tgqvqc7/AAAaQn9NumYprl7T1zRWap0Ha?dl=0

Opublikowano
  • Autor

Hejka

Ma ktoś pompkę 11stkę do sprzedania do mojego trupka ?

Szukałem w sprzedam i nie ma takowych ogłoszeń :(

Dzwoń do Irka do Trzebnicy. Powie co kupić i poskłada w najlepszej cenie. :wink:http://trzebnica.cylex.pl/firmy/regeneracja-pomp-wtryskowych-ireneusz-%C5%9Blusarek-11077478.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.