Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio ze 2 razy oddawałem tam auto do naprawy i wymiany podzespołów i ogólnie tanio nie jest, co prawda termostatu nie wymieniałem a tylko sam płyn chłodzący ale nie pamiętam ile to kosztowało chyba 100 zł ale musiałbym na fakturę zerknąć a mam w aucie ale dla przykładu cena regeneracji turbiny 1100 brutto + 300 montaż demontaż

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tanio nigdy nie będzie dobrze.

Opublikowano
  • Autor

A piecowo ktoś we Wrocławiu przyciemnia szyby ? Mam przyciemnione folią, ale jakoś średnio to wygląda jak dla mnie

Przednich bocznych nie rób. Ja na jesień i zimę musiałem wymieniać szyby na jasne bo piecuchy dawały taki refleks do wewnątrz że w deszczu nic nie widziałem. Potem zmieniałem na folię i było już git.

Jesteście w stanie polecić jakiś zakład blacharsko lakierniczy we Wrocławiu lub najlbiższych okolicach?

Wolałbym nie jechać zupełnie w ciemno :(

http://www.autoperfectwroclaw.pl/

Opublikowano

dlatego ja w okresie letnim ogarniam co niektórym autka a 300 zł za wymianę turbo to spora cena dlatego zastanawiam się dlaczego tak ciągle nitro chwalisz ten vag serwis skoro kasuja jak za zboże

Opublikowano

goldi ja ogolnie zastanawiam sie dlaczego za odkrecenie i przykrecenie kilku srubek od turbo placi sie 300zl... okej zapiekaja sie ale jak i kazde sruby w nasto letnim aucie wiec?

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

zapiekaja sie ale jak i kazde sruby w nasto letnim aucie wiec?

Więc wrzuciłem auto brata do Goldiego żeby to on się z tym pierd... :decayed:

Opublikowano

Hehe :lol:

Opublikowano

VAGSerwis bierze mniej za wymianę klocków na FV niż niektórzy za to samo na partyzancie pod domem gwoli ścisłości.

Polecam, bo są dobrzy i nigdy mnie nie zawiedli. Jak kogoś nie stać, nie chce gwarancji, niech idzie gdzieś indziej.

Edytowane przez nitroo

Opublikowano
  • Autor

Od rana na kazdym kanale komunikacji jazda z mechanikami :decayed:

Opublikowano

Nitro jak ja ci powiedziałem za wymianę klocków 40 zł od strony za tył to vag serwis bierze mniej proszę cię nie osłabiaj mnie ale nie chcę się kłócić bo to nie o to chodzi

Opublikowano

A piecowo ktoś we Wrocławiu przyciemnia szyby ? Mam przyciemnione folią, ale jakoś średnio to wygląda jak dla mnie

Przednich bocznych nie rób. Ja na jesień i zimę musiałem wymieniać szyby na jasne bo piecuchy dawały taki refleks do wewnątrz że w deszczu nic nie widziałem. Potem zmieniałem na folię i było już git.

Jesteście w stanie polecić jakiś zakład blacharsko lakierniczy we Wrocławiu lub najlbiższych okolicach?

Wolałbym nie jechać zupełnie w ciemno :(

http://www.autoperfectwroclaw.pl/

Szczurek ja chcę tylko tył, przodu nigdy w życiu.
Opublikowano

Tomek w krotoszynie mam gościa co ładnie okleja z 7 szyb w passacie coś koło 350zl zapłaciłem

Opublikowano

Mam oklejone i średnio jak dla mnie w b7 miałem ori ciemne i całkiem inaczej to wyglądało dlatego chcę zrobić na nowo, piecowo

Opublikowano
  • Autor

Żebyś tylko potem nie płakał że ciężko domyć od wewnątrz i że tłuste plamy wychodzą. :decayed:

Opublikowano

czemu mają wychodzić tłuste plamy?

Opublikowano

tak żeby trochę rozładować negatywną atmosferę, DUŻO UŚMIECHU I RADOŚCI W NOWYM ROKU :P i żeby wasze dzieci nie chorowały :hi:

Opublikowano
  • Autor

czemu mają wychodzić tłuste plamy?

Od tych ton plaka który przelewa się przez twoje wnętrze :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Które ASO grupy VW jest we Wrocławiu najbardziej polecane? Potrzebuje kilka rzeczy do Audi - zestaw uszczelnień do EGRa, płyn do wspomagania, podejrzewam że w każdym to mają, w którym najtaniej?

Opublikowano
  • Autor

Które ASO grupy VW jest we Wrocławiu najbardziej polecane? Potrzebuje kilka rzeczy do Audi - zestaw uszczelnień do EGRa, płyn do wspomagania, podejrzewam że w każdym to mają, w którym najtaniej?

Zwykle w skodzie wychodziło najtaniej ale ostatnio bez vinu nie chcieli mi zamówić. Nie wiem czy to była jednorazowa akcja czy po prostu audi ich przycisnęło bo u nich ta część była droższa o 40 pln.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.