Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, goldi napisał:

Karol coś 500 zł płacił Banan w a6c6 ale niech mnie maciek poprawi jak pamięta 

Płacił tyle ale z tego co pamiętam on robił wszystko bez przedniej a nie sam tył.

Zawartość dodana 1 minute later

@Ben3k Gdzie sie zapodziałeś że na spoty nie wpadasz?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam serię 312, właśnie zastanawiałem się nad 320 w momencie jak się zorientowałem, że zacisk jest do roboty. Będzie aż taka różnica między 312 a 320? 

Opublikowano
  • Autor

Jest różnica. :wink:

Opublikowano
52 minuty temu, szczuraz napisał:

Jest różnica. :wink:

to teraz muszę policzyć jaki będzie koszt całego swapu, bo przy regeneracji zacisku zapewne i tak będę musiał wymienić obie tarcze i klocki 312

Opublikowano
to teraz muszę policzyć jaki będzie koszt całego swapu, bo przy regeneracji zacisku zapewne i tak będę musiał wymienić obie tarcze i klocki 312

Nie poczujesz wiekszej różnicy. Przy takim swapie zmiana tania bo tylko jarzma. Proponuję isc w 340 tylko cale zaciskido wymiany.....Dev'a mozesz podpytac bo na pewno cos ma
Opublikowano

Jak jarzma? Przecież zacisk też trzeba zmieniac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

@szczuraz robota, służby w niedziele, ostatnio ślub no i teraz dopinam temat mieszkania :P obiecuję poprawę w najbliższym czasie! :D

Kojarzysz może gdzie przyciemniał? Bo 500zł za praktycznie całe auto to bardzo dobra cena.

Opublikowano

Ja w Kaliszu placilem 280zl za tyl ale to kawałek jest z Wroclawia. 500zl za calosc na miejscu dobra cena mysle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Jak jarzma? Przecież zacisk też trzeba zmieniac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masz racje :). Wiec sprawa wydaje sie byc oczywista.
Opublikowano

Ma ktos na sell belke przednia do b7 z tymi gównami czarnymi co sie ja przykreca?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Zapytaj kajaka czy mu się nie wala. Jawor bedzie miał na 100%.

Opublikowano

nie miałem B7 na klamot, z góry mówię, że nie mam :hi: może w tym miesiącu coś szarpnę, zobaczymy jak będę stał fizycznie, bo znowu mi na płuca coś siadło, do tego krwią rzygam, jadę zaraz do konowała...

Opublikowano
Dnia 1.04.2017 o 22:26, cinkers napisał:

Ma ktos na sell belke przednia do b7 z tymi gównami czarnymi co sie ja przykreca?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Domin ma b7 na graty , wiec uderz do niego :hi:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kaju napisał:

nie miałem B7 na klamot, z góry mówię, że nie mam

Myślałem że po starym zderzaku Ci została :wink:

Opublikowano
7 godzin temu, szczuraz napisał:

Myślałem że po starym zderzaku Ci została :wink:

nie nie, belka była nieruszona u mnie i została moja, a skorupę kupiłem gołą i przezbrajałem

Opublikowano

Witam, szukam kogoś obeznanego w temacie 1.8t. Z okolic Wrocławia, jutro jadę oglądać 2-3 sztuki i wpadło mi do głowy poprosić kogoś z forumowiczów o pomoc :P 

Rzecz jasna nie za darmo.  Nie mam niestety możłiwości jechać z mechanikiem, coś tam się na autach znam, ale nie chcę trafić na minę. 

Opublikowano

Halo, halo, witam. Chłopaki potrzebuję kogoś kto mi pomaluje dekory w piano black w dobrym pieniążku, ktoś coś? 

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak... Koza malował swoje chyba dwa razy. Za każdym razem było coś nie tak aż w końcu okleił. :decayed:

Opublikowano

Hej, jakiś spot się zapowiada niebawem? Od poniedziałku bujam się B6 z profilu i chętnie bym podjechał :)

Edytowane przez rogigor

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jaka będzie pogoda. Obserwuj profil na FB bo nie zawsze mam czas żeby napisać na forum.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.