Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, rogigor napisał:

Ps jest zlot w tę niedzielę ?

 

Patrz na fejsie. Jak z rana są chętni to koło 12:00 puszczam info na profilu. Ustaw sobie wyświetlanie powiadomień w pierwszej kolejności bo cukierberk obciął mi ostatnio sporo zasięgu za niewykupienie reklam. :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jakis sprawdzony serwis gdzie mi zregenerują maglownice w A6C6?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie potrzeby jakiś dobry spec od tłumików. Mam jakiś dziwny dźwięk z wydechu zawsze w okolicy 2800 obrotów obojętnie na którym biegu. Przy ostanom serwisie Panowie z Vag Serwisu stwierdzili ze dźwięk  na pewno nie dobiega z silnika a z tłumika właśnie. Może któryś z kolegów spotkał się z podobnym problemem i podpowie od czego zacząć szukanie ?

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, cinkers napisał:

Pany jakis sprawdzony serwis gdzie mi zregenerują maglownice w A6C6?

Pytaj @goldi On miał roczną walkę. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, L1953s napisał:

Panowie potrzeby jakiś dobry spec od tłumików.

ul. Góralska do końca szary blaszak po lewej stronie. Dziadek dobrze ogarnia.

Opublikowano

Bartek właśnie kolega przerabiał to samo i okazało się że katalizator w środku też 1.8T Dwa dni już stoi na warsztacie i nie mogą wydłubać ze środka 

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem szkoda dłubania. Ja w 1.8T wsadziłem zamiennik za 140 pln. Pan z garażu na Małopanewskiej zażyczył sobie wtedy 250 pln za wykruszanie bo dziadowski dostęp... :facepalm:

Opublikowano

Dzieki za wskazówki. Podjadę sobie do tego "Dziadka" i zobaczymy co powie. ?Może to faktycznie katalizator ale ten dziwny dzwięk jest wyraźnie słyszalny z tyłu no ale nie wykluczam niczego. Od ludzi z Vag serwisu dostąłem jeszcze namiary na firmę Margo (http://www.margo.net.pl/). Opinie na temat tej firmy są rożne a Pan "Dziadek" ma mocne 5.0 na googlach :) 

Opublikowano

Potrzebuje pożyczyć talerz mocujacy do rotacji na gwint M14 w rozmiarze 125 lub 130. Ma ktos?

Brakło mi miejsca w bagażniku  na niektore graty a potrzebuje u Ojca zrobi onestepa na bepinc

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Howgh :)

Jakiś spot się szykuje jutro/za tydzień? Nic nie widziałem na FB.

Planuję kupić B6 w 1.8T i chętnie bym pomacał na żywo albo posłuchał na co zwracać uwagę przy zakupie ;)

Opublikowano

witam jako nowy na forum z Wrocławia :) pytanko mam gdzie dostane polskie menu do radia z navi do A4 B7?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 26.08.2017 o 15:12, knysha napisał:

Jakiś spot się szykuje jutro/za tydzień? Nic nie widziałem na FB.

Za tydzień zrobimy większe spotkanie.

 

Dnia 26.08.2017 o 16:05, Mlody9191 napisał:

dostane polskie menu do radia z navi do A4 B7?

@kaju Cię naprowadzi. Szykuj taczkę pieniędzy. :naughty:

Opublikowano

Bez przesady... Muszę tylko poszukać płytę ;)

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co tutaj sie od kuta... Chwile człowiek nie wchodzi i od razu popcorn, shitstorm etc :D

Opublikowano
3 godziny temu, emay napisał:

Co tutaj sie od kuta... Chwile człowiek nie wchodzi i od razu popcorn, shitstorm etc :D

nu cześć :kox:

Opublikowano
  • Autor

:dziura:

Opublikowano

Witam,

Mam dwa pytanka szybkie:

1. Czy zna ktoś kolege z forum co za piwko lub mala kwote podpialby mi Audi po Vaga? Najlepiej okolice Kozanowa. (zaswiecil sie check engine w drodze z Wawy)

2.  Czy w dalszym ciagu spoty odbywaja sie na parkingu pod mostem Milenijnym?

Dzieki za wszelkie odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Trader1991 napisał:

Czy w dalszym ciagu spoty odbywaja sie na parkingu pod mostem Milenijnym?

Od jakiegoś czasu spotykamy się na zajezdni przy ul. Grabiszyńskiej. Info puszczam przez FB bo zjeżdżają się też ludzie z innych klubów.

 

2 godziny temu, Trader1991 napisał:

podpialby mi Audi po Vaga

Mam czas jutro od 22:20- 23:00. Jak Ci pasuje to zapraszam pod Factory

Opublikowano

Kurde.. 22-23 jestem w pracy. Ja wlasnie nie mam fb wiec jakby ktos mogl tu napisac bylbym wdzieczny. A jakis inny dzien? ;)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Strona na fb jest otwarta. Możesz wejść i czytać bez logowania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.