Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@TOM3K idź mnie stąd do odpowiedniego działu, bo zaczynasz mnie denerwować :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co Cię denerwuje w moich postach?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ze ty modzisz a on nie :decayed:

Opublikowano

no chyba.

Opublikowano
10 godzin temu, szczuraz napisał:

Ze ty modzisz a on nie :decayed:

Coś w tym musi być :grin:

@TOM3K bez zbędnej spiny, po paru piwkach na weekend staję się strażnikiem porządku na forum :silacz:, no offence, to nic osobistego :D

Opublikowano
Caga 143KM rok 2008
wynik w zależności od zdrowia motoru, a turbawka ori czy caha?
Opublikowano
wynik w zależności od zdrowia motoru, a turbawka ori czy caha?
Będzie Caha i IC z 3.0 Tdi

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Będzie Caha i IC z 3.0 Tdi

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

To jak pisalem jak motor bedzie zdrowy i sprzeglo mocne to mozesz liczyć optymistycznie na max 220/440, w przeciwnym razie max 205/210 :)
Opublikowano
16 godzin temu, ArkadiuS napisał:

To jak pisalem jak motor bedzie zdrowy i sprzeglo mocne to mozesz liczyć optymistycznie na max 220/440, w przeciwnym razie max 205/210 :)

U mnie motor raczej zdrowy. Żadnych problemów nie mam. Jedynie teraz po zmianie tego softu w audi jest gorzej, dlatego chce to jak najszybciej wywalić. W ECU wyniesie mnie 1900 program z  wymianą turbo. Ma w tym być diagnostyka silnika, a gdzie indziej nic o tym nie wspominali. Jeszcze się tylko skontaktuje z gościem do Emila i będę wiedział gdzie pojadę ;)

Opublikowano
U mnie motor raczej zdrowy. Żadnych problemów nie mam. Jedynie teraz po zmianie tego softu w audi jest gorzej, dlatego chce to jak najszybciej wywalić. W ECU wyniesie mnie 1900 program z  wymianą turbo. Ma w tym być diagnostyka silnika, a gdzie indziej nic o tym nie wspominali. Jeszcze się tylko skontaktuje z gościem do Emila i będę wiedział gdzie pojadę [emoji6]
Jak do tej pory juz od 2009r kazde moje prywatne OOOO wyjezdza od Patryka i Daniela, a później jest u nich serwisowane. Robią dobra robotę i zawsze można liczyć na ich pomoc. Ja polecam :)
Opublikowano

Witam Panowie - kiedy najbliższy zlot ? Jestem nowy, ale chętnie bym sie do wrocka przejechał na jakis spęd :wink:

Opublikowano

Zazwyczaj w niedziele są spoty

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co tydzien ? Ze zazwyczaj to już się domyśliłem, ale widze ze niekoniecznie, stad pytanie 

Opublikowano

No co tydzień są spoty

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W takim razie elegancko, pojawię sie w najbliższym czasie :wink:

Opublikowano

na fb zobacz sobie jest też strona.

Opublikowano

Jestem tam tez, ale ostatni post jest z 8-go września, dlatego zdecydowałem sie tutaj zapytać 

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, marky2552 napisał:

No co tydzień są spoty

Nie wydaje mi się. :decayed:

 

W tą niedzielę powinno się udać. Zobaczymy kto będzie chętny. :wink:

Opublikowano
47 minut temu, szczuraz napisał:

Nie wydaje mi się. :decayed:

 

W tą niedzielę powinno się udać. Zobaczymy kto będzie chętny. :wink:

W tę niedziele (jutro) ide z żona na Kabarety, wiec odpadam. Ale bede tu zerkał w innych terminach 

Opublikowano
20 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Jestem tam tez, ale ostatni post jest z 8-go września, dlatego zdecydowałem sie tutaj zapytać 

Administrator fanpage'a w c**ja leci :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.