Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak. A o co chodzi? :decayed::grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
14 godzin temu, szczuraz napisał:

Tak. A o co chodzi? :decayed::grin:

Bo nie wiemy, czy mamy przyjeżdżać... :P

Ja chyba B6stką podjadę, bo do B5 już kolegów nie ma ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj godzina 17:00 Most Milenijny. Ty @zax99 miałeś teraz sporą przerwę w spotowaniu. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Poszło info na FB. Parę osób powinno się pojawić.

 

Opublikowano

są i bepiątki. Ja będę w ostatni weekend października bo przyjeżdzam na chwile ;)

Opublikowano

Kto sie tu zajmował regeneracją i sprzedażą turbin?

Opublikowano

Tomek Adifek z Oleśnicy 

Opublikowano

Witam Panowie. Łukasz z Wrocławia. Chciałbym zapytać czy może ktoś zajmuje się we Wrocławiu regeneracją reflektorów? Chciałbym polerkę kloszy ewentualnie zerknięcie do odbłyśników. Pozdrawiam

Opublikowano

A ja mam pytanie?

Co się robi na takich spotach? :kox:

gadu gadu? Czy ludzie przyjeżdżają jak mają jakiś temat?

Może głupie pytanie no ale co :)

Opublikowano
4 godziny temu, goldi napisał:

Tomek Adifek z Oleśnicy 

Dziękuję Bardzo :hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, luki19862121 napisał:

Witam Panowie. Łukasz z Wrocławia. Chciałbym zapytać czy może ktoś zajmuje się we Wrocławiu regeneracją reflektorów? Chciałbym polerkę kloszy ewentualnie zerknięcie do odbłyśników. Pozdrawiam

Szczuraz rzeźbi coś z polerka lamp.

 

58 minut temu, WYSKUN napisał:

A ja mam pytanie?

Co się robi na takich spotach? :kox:

gadu gadu? Czy ludzie przyjeżdżają jak mają jakiś temat?

Może głupie pytanie no ale co :)

Przyjedz to zobaczysz. :wink: w każdym bądź raze nie biją tam :wink:

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Dzięki wielkie za info. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, TOM3K napisał:

Szczuraz rzeźbi coś z polerka lamp.

Aktualnie mam za krótką dobę. Maszyna odwieszona na hak. :facepalm:

 

3 godziny temu, luki19862121 napisał:

Chciałbym polerkę kloszy ewentualnie zerknięcie do odbłyśników.

Sprawdź pw

 

3 godziny temu, WYSKUN napisał:

Co się robi na takich spotach?

Tańczymy labado! :grin:

Opublikowano
46 minut temu, szczuraz napisał:

Tańczymy labado! :grin:

mhmm no to nie wpadam:) nie lubię tańczyć:wink:

Opublikowano
  • Autor

Każdy na początku tak mówi. Potem jest szybki crossfit wątroby i zatańczysz nawet kazaczoka. :decayed:

Opublikowano

Haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie pytanie za 100 punktów.  Czy do odkrecenia  tylnej lampy w a4 b7 avant potrzebny jest jakiś specjalny klucz czy zwykły płaski śrubokręt? Próbowałem to odkrecic zwykłym płaskim śrubokręt ale ciężko idzie a na sile nie chciałem kręcić żeby czegoś nie urwać.

Edytowane przez L1953s

Opublikowano

Jeżeli jest jak w b6 to na tą śrubę pod wkrętak pasuje również klucz nasadka ale rozmiaru nie pamiętam czy 8 czy 10 :)

Opublikowano

Tam jest ósemka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W ogólnościwygląda to jak na zdjęciu. Na jakiś filmikach youtube'owych widziałem ze ludzie to śrubokrętem lekko odkrecali. U mnie to trzyma jak diabli i zastanawiam się czy nie użyć czegoś innego ? http://pl.tinypic.com/r/2wd8yyu/9

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.