Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak. Jest kod błędu można zobaczyć o co chodzi konkretnie.
Pokaż fotkę przetwornicy. Może jest na 85V? I dlatego świrus się włącza.
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, luki19862121 napisał:
Teraz, luki19862121 napisał:
Tak. Jest kod błędu można zobaczyć o co chodzi konkretnie.

Pokaż fotkę przetwornicy. Może jest na 85V? I dlatego świrus się włącza.

Taka o:

 

Jedyna różnica - nie mam tej czarnej obudowy, jedynie tą srebrną.

Opublikowano
Taka o:
 
Jedyna różnica - nie mam tej czarnej obudowy, jedynie tą srebrną.
Specjalistą nie jestem, ale na przetwornicy, którą masz jest 45V Ori przetwornice audi mają 42V może to jakiś trop :) nie mam na tyle wiedzy, ale kompa warto podłączyć - sprawdzić...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj z Krzyśkiem podmienimy lampy i przetwornice. Zobaczymy co wypluje. :wink:

Opublikowano
8 godzin temu, szczuraz napisał:

Dzisiaj z Krzyśkiem podmienimy lampy i przetwornice. Zobaczymy co wypluje. :wink:

Podmieniali, podmieniali i wypluło jak poniżej:

Stan początkowy: Działa lewy xenon, nie działa prawy xenon.

  1. Zamiana żarówek - lewy działa, prawy nie działa - czyli żarówki są OK.
  2. Wymiana przetwornicy prawej na kolejną "z magazynka"
  3. Prawy reflektor nie działa.
  4. Mierzę omomierzem: przetwornica - złącze żarówki = jest prąd. Piny reflektora do przetwornicy = ok
  5. Podłączam reflektor pod prostownik - działa - WTF?
  6. Wołam kawalerię @szczuraz żeby podmienić lampy
  7. Kolejna przetwornica, z magazynku Maćka - nie działa - WTF?
  8. Lampa szczuraza u mnie - działa
  9. Gaśnie lewy xenon, szczurazowy wciąż świeci - WTF?
  10. Zegary zgasły, prąd się kończy.
  11. Próba odpalenia auta
  12. "Panie Taksówkarzu, proszę przywieźć wiadro prądu"
  13.  Auto pod prostownikiem
  14. Podpinam swój reflektor - działa - no kurde, WTF?

Na tym dzień się kończy, jutro się okaże co dalej ;) Na razie schnie klej od uszczelnienia przetwornicy.

Opublikowano

Coś dzisiaj?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nie było chętnych. Każden jeden na wyziewie. :decayed:

Opublikowano

Ruszamy z zamówieniami na kalendarze klubowe 2018r. Jak ktoś jest chętny to zapraszam :hi:

  

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj spotykamy się o 17:00 pod mostem milenijnym

Opublikowano

Witam wszystkich jako świeżo upieczony posiadacz B6, mianowicie mam pytanko czy ktoś z was zajmuję się dołożeniem manetki fis, i zaprogramowanie ?? :) I jaki jest koszt takiego zabiegu ? 

Opublikowano
  • Autor

@kaju Pan do Ciebie. :decayed:

Opublikowano
Witam wszystkich jako świeżo upieczony posiadacz B6, mianowicie mam pytanko czy ktoś z was zajmuję się dołożeniem manetki fis, i zaprogramowanie ?? [emoji4] I jaki jest koszt takiego zabiegu ? 
Zależy od zakresu prac... Bo jest kilka opcji. Zapraszam na PW

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A jest ktos z wrocka kto zaklada manetke i koduje fis?

Opublikowano

Wrocław jeździ do Karola :decayed:

Opublikowano

Ktorego Karola?

Opublikowano
  • Autor

Tego z Odolanowa. :decayed:

Opublikowano
21 godzin temu, szczuraz napisał:

Tego z Odolanowa. :decayed:

gdzie to jest? Bo na mapach nie widzę :grin: może też bym się wybrał :decayed:

Opublikowano

Dokładnie, dajcie namiary na kolege. Nie chce mi się w jakieś podchody bawić

Opublikowano
Dokładnie, dajcie namiary na kolege. Nie chce mi się w jakieś podchody bawić
@kaju klient do ciebie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podziękował

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.