Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 minut temu, szczuraz napisał:

I Myyyyyk! Pierwszy w nowym roku. :decayed:

A tam pierwszy, siedzę w robocie i tu od 7 rano przeglądam.. ale się nie chwale :P

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szczurek trzeba coś zorganizować w tym nowym roku :wink:

Opublikowano
  • Autor

Patrząc po zamkniętej grupie to Wrocław zalicza twardy restart. :decayed: Ze spotu dzisiaj nic nie wyjdzie chyba że ktoś pozbiera i przywiezie zwłoki naszych kolegów. :wink:

Opublikowano

Dzisiaj to sam nie dam rady ale do soboty włącznie chętnie w każdy dzień :wink: w niedzielę wracam do ciapatych kolegów :grin:

Opublikowano
  • Autor

Spot 16:00 pod milenijnym.

Opublikowano

Witam

jest jakaś mapka jak do was na spoty dojechac? w okolicach wrocka mieszkam od niedawna i nie miałem jeszcze okazji pojawić się na spocie.

Opublikowano
32 minuty temu, troudyl napisał:

Witam

jest jakaś mapka jak do was na spoty dojechac? w okolicach wrocka mieszkam od niedawna i nie miałem jeszcze okazji pojawić się na spocie.

A przeczytaj dokładnie post nr 1 :)

Opublikowano
  • Autor

Dobra chłopacy. Temat jest taki: Robimy w niedzielę spot na orlim gnieździe? @uosiek Twierdzi że jest szama, wódka, wino i co ino. Lokalizacja okolice lotniska.

 

Jak nie będzie chętnych to pakuje saperkę, bojówki i jadę fpiz*u nadrabiać zaległości w terenie. :decayed:

Opublikowano

Wybiera sie ktos z Lubina jutro ? Planuje jechac, 1 raz, dziewiczy raz ;) chyba nikt mnie nie zje ? :)

Opublikowano
13 minut temu, AlexDLU napisał:

Wybiera sie ktos z Lubina jutro ? Planuje jechac, 1 raz, dziewiczy raz ;) chyba nikt mnie nie zje ? :)

ja mimo że z wrocka też ani razu nie byłem:) Pewnie by wyglądało to tak że zajade, nikogo nie znam i bede stał jak słup i podpierał ściane:D dlatego narazie sie nie mam celu aby się wybrać :)

Opublikowano

Ja tez nikogo nie znam ;) to moze warto wlasnir sie wybrać, ja mam sporo pytan dla posiadaczy b6 b7 wiec chetnie bym sie zjawił

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, AlexDLU napisał:

chyba nikt mnie nie zje ? :)

To zależy na ile jesteś apetyczny. :decayed:

 

7 godzin temu, WYSKUN napisał:

Pewnie by wyglądało to tak że zajade, nikogo nie znam i bede stał jak słup i podpierał ściane:D

Do najbliższej ściany będziesz miał daleko. Styropian pod nogi weź bo od gruntu ciągnie zimnem. :wink:

 

Jutro koło 12:00 dam info tu i na FB czy spotykamy się na Orlim. W taką pogodę warto opierniczyć coś na ciepło. :naughty:

Opublikowano

Nie śledziłem tematu od początku ale yyy na Orlim tzn gdzie ? :)

Opublikowano
  • Autor

Orle gniazdo. Przybyły 20, 54-512 Wrocław. Parking przed lokalem. Wstępnie na godzinę 16:00 gdyby coś się zmieniło napiszę.

Edytowane przez szczuraz

Opublikowano

Z Oleśnicy dzisiaj ktoś chętny na wyjazd na spot???

Opublikowano
  • Autor

Karol dzisiaj w pracy nie wiem jak Mepi bo był w zeszłym tygodniu. Uszola to ostatnio w lipcu widzieli. :decayed: Siądziemy w ciepłym jak ludzie. Nie będzie trzeba styropianu pod nogi rzucać. :wink:

 

@TheBesci4k będziesz dzisiaj?

Opublikowano

Dzięki, bede ale nastawialem sie na 17 takze pewnie 1630 dotre narazie dłubię  przy aucie ;) jeszcze nie przerrjestrowanr także bede na warszawskich numerach nie bić

Edytowane przez AlexDLU

Opublikowano
Nie śledziłem tematu od początku ale yyy na Orlim tzn gdzie ? [emoji4]
3 posty wyzej masz adres...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przypadkowo jeszcze raz mi sie post wkleił :) sory za spam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.